Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim; 2010 yılı gibi yakın bir zamanda piyasaya sunulmuş olan Whatsapp iletişim uygulaması sanki çok uzun yıllardır hayatımızda gibi artık hemen hemen her akıllı telefon ya da bilgisayar kullanan kişiler tarafından 1 numaralı iletişim uygulaması olarak kullanılmaktadır ve bu kadar çok kullanıcı olduğu için de herkes Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim diye merak ederek profiline bakan kişileri görmek istemektedir.

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim sorusu son zamanlarda Whatsapp uygulamasının en çok sorulan sorularından biri haline gelmiştir. Artık sosyal medya hayatımızın her yerine yerleşmiş durumdadır ve herkes sosyal medya hesaplarında kimler acaba beni takip ediyor benim profilime girip bana bakıyor diye çok merak edilmeye başlanmıştır bu sebepten dolayı da biz de sizlere Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim sorusunun cevabını vererek Whatsapp profilinize bakanları bulmanızda yardımcı olacağız.

Whatsapp Nedir?

Whatsapp aslında bir iletişim uygulaması olarak piyasaya çıkmış ancak gelişen teknoloji ve sosyal medyanın hayatımıza olan hızlı girişinden sonra artık kendine biraz da sosyal medyadaki imkanları ekleyerek hem çok iyi bir iletişim uygulaması olmuş hem de iletişim kurarken insanların biraz da sosyal medya kullanım hissine sahip olmalarını sağlamıştır.

Whatsapp diğer iletişim uygulamalarına nazaran dünyada en çok tutulan ve en iyi çalışan görüntülü, sesli ya da mesaj yolu ile mobil cihazınıza indirebileceğiniz uygulaması ile internet bağlantısı da olmak şartı ile iletişim kurmaya yaran bir uygulamadır.

Ayrıca Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim sorusuna benzer bir soru da instagram uygulaması için de vardır eğer gizli profilleri görmek isterseniz sizler için yazdığımız Canlı Tv İzle Kim Instagram Pro İle Instagram Gizli Profil Görme yazımızı ziyaret ederek gizli profilleri görebilirsiniz.

Whatsapp Ücretli Mi?

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim sorusundan sonra çok fazla sorulan diğer bir soru da bu sorudur. Whatsapp uygulaması çıktığı yıldan bu zamana kadar kullanıcılarını herhangi bir ücrete tabii tutmamıştır ve tamamıyla ücretsiz bir uygulama olarak kullanıcılara sunulmuştur. Whatsapp uygulamasını kullanarak sesli, görüntülü ya da mesaj yolu ile iletişim kurmak için gerekli olan Whatsapp uygulamasına sahip olmanız ve bir internet bağlantınızın olması gereklidir onun dışında başka bir şeye ihtiyaç yoktur. Bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

Ayrıca çoğu kişi Whatsapp uygulamasını mobil cihazdan değil de bilgisayar üzerinden de kullanmak istiyor ve bunun bir yolu var mı diye de merak ediyor evet bunun bir yolu vardır şimdi biraz da ondan bahsedeyim.

Whatsapp Web

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim sorusunun yanı sıra çok fazla araştırılan diğer bir konu da Whatsapp uygulamasını bilgisayardan da kullanmaktır. Bunun en çok tercih edilen ve en pratik yolu olan Whatsapp Web mobil cihazınızdaki Whatsapp erişimine bire bir aynı şekilde bilgisayarınızın Web tarayıcısından girdiğiniz bir site aracılığı ile bilgisayardan Whatsapp uygulamasını görmenizi sağlamaktadır.

Bu erişime sahip olmak için bilgisayarınızın Web tarayıcısına Whatsapp Web yazın arından çıkan ilk siteye tıklayın karşınıza bir kare kod çıkacaktır telefonunuzdan Whatsapp uygulamasına giriş yapın sonra sağ üst köşede bulunan “bağlı cihazlar” seçeneğine tıklayın ve sonra “cihaz bağla” seçeneğine basın ardından bilgisayarınızda bulunan kodu telefonunuzun ekranında gözüken tarayıcıya okutun ve böylece bilgisayarınızdan Whatsapp uygulamasına erişim sağlayın.

Whatsapp İndir

Whatsapp uygulamasını Android cihazınıza indirmek için Google Play Store aracılığı ile İOS cihazınız için de App Store aracılığı ile indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza da Whatsapp uygulamasını indirmek isterseniz Whatsapp resmi sitesine gidin ardından üst tarafta bulunan “indir” seçeneğine basın ve sağ tarafta bulunan Windows için indir seçeneğine basın ve bilgisayarınıza Whatsapp uygulamasını indirin.

Whatsapp Üyelik

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim sorusu kadar çok sorulan diğer bir soru da Whatsapp üyelik nasıl olacak artık Whatsapp kullanmak için para verip üyelik mi almak gerecek gibi şeylerdir. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir tabii ki eğer işletme hesabı kullanmıyor iseniz. Normal bir Whatsapp kullanıyorsanız sizden herhangi bir üyelik ya da ücret talep edilemeyecektir ancak bir işletme hesabı kullanıyorsanız Whatsapp işletme hesabı kullanıcılarını artık ücrete tabii tutacaktır ve bir üyelik sistemi getirecektir bu durum hala çok net değil ancak bu konu üzerinde çalışmalar yürütüldüğü belirtilmişti.

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim

Gelelim Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim sorumuzun cevabına. Whatsapp profilinize bakanları görmek için Android cihazınıza Whatsapp Plus adlı uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Whatsapp Plus uygulaması sadece Android cihazlar için geçerlidir. Whatsapp Plus uygulamasını telefonunuza indirin ardından “more settings” seçeneğine basın ve “main/chats” seçeneğine tıklayın sonra “contact online” ye tıklayın ve “show contact online toast” seçeneğini aktif hale getirin ve artık Whatsapp profilinize bakanları görmeye başlayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teknocep