Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Sınırsız Tiktok Paketi Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Sınırsız Tiktok Paketi 2023; Vodafone operatör şirketi çeşitli sosyal mecralarda kullanılması için müşterilerine zaman zaman sınırsız paketler tahsis etmektedir. Tiktok uygulaması bilindiği üzere sıklıkla video paylaşılan ve video izlenen bir platform olduğundan çoğu zaman internet ihtiyacı hasıl olmaktadır. Bu bağlamda vodafone operatör şirketi de tiktok kullanıcısı vodafone abonelerine sınırsız paket sağlamıştır.

Vodafone Tiktok Paketi ile dilediğiniz gibi tiktok uygulamasında video izleyebilir yada dilerseniz Tiktok yayını yapabilirsiniz. Vodafone sınırsız tiktok paketi almadan tiktok uygulamasına girmek paketinizin erken bitmesine ve ek fatura çıkmasına neden neden olacağı için mutlaka Vodafone tiktok paketi satın alabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafon tiktok paketi nasıl yapılır? ve Vodafone tiktok paketi nasıl iptal edilir hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum.

Vodafone Sınırsız Tiktok Paketi 2023

Vodafone sınırsız tiktok paketinden faturalı hat sahibi müşteriler ile faturasız hat sahibi müşterilerin yararlanabilmektedirler. İlgili paketlere bakılacak olursa,

  • Faturalı Müşteriler Sınırsız Haftalık Tiktok Paketi
  • Faturalı Müşteriler Sınırsız Aylık Tiktok Paketi
  • Faturasız Müşteriler Sınırsız Haftalık Tiktok Paketi
  • Faturasız Müşteriler Sınırsız 15 Gün Tiktok Paketi

Yukarıda bahsi geçen paketlere ilişkin kullanımlar yalnızca gün ve fiyat itibarıyla farklılık arz etmekte olduğundan açıklamalarımız tek bir başlık altında yapılacaktır.

Vodafone TİKTOK Paketi Nasıl Yapılır

Vodafone Tiktok paketi almak için vodafone yanımda uygulaması üzerinden işlem yapmak yahut sms aracılığıyla kısa mesaj atmak gerekmektedir. Buna mukabil pakete ilişkin yenileme yapıldığı takdirde müşterilere bilgi mesajı gönderilecek  ve paket onay mesajının gelmesinden itibaren kullanıma açılacaktır. Bahsi geçen paketler yalnızca paketten yararlanan kişiye tahsis olunmuştur. Üçüncü kişilerle ticari amaç güderek paket dahilinde işlem yapan müşterilerin hatları vodafone tarafından kapatılacaktır.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarında 3G teknolojisinin yahut 4.5 G teknolojisinin aktif olarak kullanılıyor olması gerekmektedir. Ayrıca paketten yararlanmak için müşterilerin cep telefonlarındaki internet ayarlarını yapmış olmaları gerekmektedir. Paketler yalnızca yurt içi kullanımlarına açık olarak  kullanılabilmektedir. Söz konusu paketlerin KDV ve ÖİV dahil fiyatlarına bakılacak olursa,

Faturalı Müşteriler Sınırsız Haftalık Tiktok Paketi bugün itibarıyla 7.90 TL‘ dir. Paket yedi gün süreyle geçerlidir.

Faturalı Müşteriler Sınırsız Aylık TikTok Paketi bugün itibarıyla 25 TL’ dir. Aylık Sınırsız TikTok Paketi, Vodafone Red 20GB, 25GB, 30GB, 40GB tarifelerine yeni gelenlere özel 25 TL yerine ayda sadece 15 TL olarak belirlenmiştir.

Faturasız Müşteriler Sınırsız Haftalık Tiktok Paketi bugün itibarıyla 7.90 TL’ dir. Paket yedi gün süreyle geçerlidir.

Faturasız Müşteriler Sınırsız 15 Gün Tiktok Paketi bugün itibarıyla 14.90 TL’ dir. Paket on beş gün süreyle geçerlidir.

TikTok Hediye Fiyatları Ne Kadar

Vodafone Sınırsız Red Tiktok Paketi    

Vodafone operatör şirketi tiktok sağlayıcıları ile uzlaşmaya vararak sınırsız red tik tok paketini tahsis etmişlerdir. Paket içeriğini yenileme ve değiştirme serbestisi vodafone operatör şirketine aittir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin numara taşıma ya da yeni tesis yoluyla gelmiş olması gerekmektedir. Buna mukabil RED0118, RED0119, RED0120 ve RED0121 tarifelerinden faydalanacak olmaları gerekmektedir. Koşulları sağlayan müşteriler otuz gün süreyle kampanya kapsamına dahil olabilirler.

Paket müşterilere on iki ay (fatura dönemi) boyunca kendi tarifelerine ilişkin kullanım haklarından düşüş yaşamadan sınırsız tiktok paketinden faydalanma imkanı sunmaktadır. Paketin fiyatı bugün itibarıyla KDV ve ÖİV dahil 15 TL’ dir.

Pakete ilişkin kullanım müşterilere onay bildiriminin gelmesinden itibaren başlayacak olup on iki ay süreyle paketin otomatik olarak yenilenmesi söz konusu olacaktır. On iki aylık sürenin dolumundan itibaren ise paket kendiliğinden iptal olacak olup iptal kapsamında herhangi bir işleme gerek bulunmamaktadır. Sınırsız tiktok paketiniz yenilenirken halihazırda kullanılmakta olduğunuz red paketiniz de otomatik olarak yenilenecektir. Şüphesiz iptale ilişkin haklarınız saklıdır. Pakete anlık olarak giriş yapılması mümkündür. Paketten çıkış yapılması için ise dönem sonunun beklenmesi gerekir. Paketin yenilenmesinin ardından müşterilere bilgi sms’ i ile dönüş yapılacaktır.

Paketin kotası belirlenen on iki ay ile dolacak olup paketten yalnızca bir defaya mahsus yararlanmak mümkündür.Müşterilerin paketten daha önceden yararlanıp yararlanmadığı ise GSM numaraları ile tespit edilebilecektir.

Sınırsız red tiktok kullanıcılarına belirli reklamcılık faaliyetleri sırasında kullanılmak üzere ve müşterilerin korunmasına yönelik olarak 250 MB ek internet paketi tanımlaması yapılacaktır.

Paket 3 GB ve 4.5 G hizmetleri ile birlikte kullanıma açık olup bu hizmetlerin kapalı olması halinde paketten faydalanmak söz konusu değildir.

Paketten sms aracılığıyla yararlanılabileceği gibi vodafone yanımda uygulaması ile de yararlanmak mümkündür.

Paketten yararlanan abonelerin internet paylaşımı yapması söz konusu olamaz. Paket yalnızca paketten yararlanmak isteyen müşteriye özel olarak tahsis olunmuştur. Paketten yararlanan müşterilerin paketlerindeki haklarına ilişkin internet paylaşımı yaptığı tespit olunduğu takdirde paylaşım yapan abonenin tarifesi üzerinden ücretlendirme söz konusu olacaktır.

Paket yalnızca yurt içi kullanımlarında geçerli olarak kullanılabilir. Paketten yararlanan abonelerin ticari amaçlarla bu paket kapsamında işlem yaptığının tespit olunması halinde vodafone’ un ilgili abonenin hattını kapatması söz konusu olacaktır. Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin internet ayarlarının da yapılmış olması gerekmektedir.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone operatör şirketi faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerine sınırsız tiktok paketi imkanı sunmaktadır. Ayrıca vodafone red tarifesine gelen yeni hat alımı yapan kullanıcıların da pakete ilişkin ayrıcalıklardan yararlanması söz konusu olabilmektedir.

Vodafone TİKTOK Paketi İptal Etme

Vodafone sınırsız Tiktok paketi satan alan Vodafone aboneleri iptal etmedikleri sürece her ay otomatik olarak yeniler. Tekrar eden bir paketi olduğundan Vodafone Tiktok paketi iptali için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak paketi Tarifem ve Paketlerim adımı takip ederek Vodafone sınırsız tiktok paketi hemen iptal edebilirler.

Siz paketinizi iptal etmedikçe her ay otomatik olarak yenilendiği için pakeetinizin kullanım süresinin bitmesine yakın iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone sınırsız tiktok paketi SMS göndererek iptal edilmemektedir.

Vodafone ücretsiz internet kazandıran kampanyalar için Vodafone Bedava İnternet yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Ek Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone hattınız üzerinden ek paketler satın almışsanız ve bu ek paketler her ay siz istemeden otomatik olarak yenileniyorsa ve bu ek paketi siz iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak paketi iptal etmek istediğinizi belirtmektir.

Vodafone Sınırsız Paket Ne Demek?

Eğer ki Vodafone hattınızda herhangi bir kullanımın sınırsız olduğunu görmüşseniz; örnek verecek olursak TikTok paketinin sınırsız olduğunu gördünüz ve bu sınırsız kullanım ne demek diye merak ettiyseniz siz TikTok kullandığınız zaman paketinizde bulunan normal internetten hiçbir şekilde internet gitmeyecektir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu