Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vonedafo Bedava Sosyal Medya Paketi 2022; Vodafone aboneleri WhatsApp, Instagram, Twitter, Yotube ve Spotify gibi hesaplarda kullanılmak üzere bedava internet sahibi olabilmektedirler. Sayılan bu uygulamalar ile sayılmayan uygulamalarda bedava gezinti yapmak isteyen müşterilerin belirli sms kodlarını kullanarak internet hakkı elde etmeleri mümkündür.

Yazımızda abonelerin sosyal medya paketinden yararlanabilmek için neler yapması gerektiğine ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Bedava Sosyal Pass Paketi

Faturalı ve faturasız hat kullanıcısı vodafone aboneleri sosyal pass kapsamında bedava sosyal medya paketine sahip olabilirler. Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine HAFTALIK SOSYAL yazıp 7000’ e kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Paketin kullanımı onay mesajının aktive olmasıyla mümkün olacaktır. Onay mesajının ardından paket yedi gün süreyle geçerli olmak üzere kullanıma açılacaktır. Bir hafta sonra paket kendiliğinden sona erecektir. İptale ilişkin herhangi bir işleme gerek bulunmamaktadır.

Vodafone Red Bedava YouTube Paketi

Vodafone Red kullanıcıları faturalı hat sahibi olmaları halinde red bedava youtube paketine katılım sağlayabilirler. Katılım sağlamak için kullanıcıların cihazlarında mesaj seçeneğine VIDEO12 yazıp 3636’a kısa mesaj atması gerekmektedir. Sayılan hususları yerine getiren müşteriler on iki ay süreyle geçerli olmak üzere izlesene ve  youtube uygulamalarında geçerli olmak üzere bedava internet paketi kazanabileceklerdir.

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Vodafone sınırsız sosyal medya paketi sosyal medyada vakit geçirmeyi sevenlerin internet paketinden yemeden kullanabileceği paketlerden biridir.

Vodafone sınırsız sosyal medya paketi Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarından geçerlidir.

Yazımızda belirtildiği üzere aboneler çok fazla alternatife sahip olmasa da belirli yöntemler ile bedava sosyal medya paketi kazanabilmektedirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.