Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2023; Vodafone operatör şirketi faturalı ve faturasız hat sahibi abonelerine günlük, haftalık ve aylık olarak geçerli olmak üzere çok sayıda bedava internet paketi tanımlaması yapmıştır. Kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanmak isteyen müşteriler kampanyadan yararlanmak için gereken koşulları yerine getirerek bedava internet paketi elde edebilirler.

Bu yazımızda vodafone bedava internet paketi kampanyalarına ilişkin belirlemeler yapılacaktır.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone seviyorum interneti ile bedava internet elde etmek isteyen müşteriler uygulamaca tahsis edilen testi tamamlayıp GSM numaralarını kutucuğa girerek internet karakterini öğrenmelidirler. İlgili müşterilerin faturasız hat kullanıcısı olması gerekmektedir. Böylece 3 GB bedava internet paketi kazanabilmektedirler.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone doğasever abonelerine e-faturaya veya sms faturaya geçiş yapmaları halinde on beş gün geçerli olmak üzere 1 GB internet paketi tahsis etmektedir. Müşteriler kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanmak istedikleri takdirde EFATURA yazıp boşluk bırakıp mail adreslerini 7000’ e kısa mesaj olarak göndermelidirler. Fatura bilgilerini sms aracılığıyla almak isteyen müşteriler ise SMSFATURA yazarak 7000’ e kısa mesaj gönderip kampanyadan faydalanabilirler.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Pandemi sürecinde öğrenciler online eğitimden dolayı sıklıkla internet paketine ihtiyaç duymaktadır. EBA uygulaması ya da web sitesine giriş yapan öğrenciler 6 GB bedava internet sahibi olabilirler. Öncelikle müşterilerin vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yüklemiş olması gerekir.  Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra vodafone ek paketler bölümünden EBA 6 GB BEDAVA İNTERNET seçilerek bedava internet paketi elde edilebilir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Faturalı ya da faturasız hat sahibi aboneler farketmeksizin cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek SUPER2GB yazıp 3636’ a kısa mesaj attıkları takdirde bedava internet paketi elde edebilirler. Aboneler belirlenen sms kodu vasıtasıyla 2 GB bedava internet paketi elde edebilirler.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Müşteriler kampanyadan yararlanmak için vodafone yanımda uygulamasını AppStore ya da PlayStore üzerinden cep telefonlarına yüklemelidirler. Yükleme işlemlerini tamamlayan aboneler GSM numaraları ile hesaplarına giriş yapmalıdırlar. Müşteriler hediye çarkını haftalık olarak çevirdikleri takdirde yalnızca bedava internet paketi değil bedava sms paketi veya bedava dakika paketi de kazanabilirler.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Uygulama vasıtasıyla bedava internet sahibi olmak isteyen müşteriler cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone self servis uygulamasını indirmelidirler. Abonelerin uygulama üzerinde belirlenen yere GSM numaraları ile giriş yapmış olmaları halinde 2 GB bedava internet sahibi olması söz konusu olacaktır.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Aboneler cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelip SUPER yazarak 3636’ a kısa mesaj gönderdikleri takdirde bedava 8 GB internet paketi elde etme şansına sahip olabilmektedirler.

Vodafone Davet Et ile 15 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına yükleyen müşteriler çevrelerindeki kişileri vodafone’ a davet ettikleri takdirde vodafone davetiye linki oluşturacaktır. Oluşturulan linki de dilediğiniz kişiye gönderecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler sevdiklerini davet ederek 15 GB internet kazanabilmektedirler. Davet edilen abonenin internet aktivasyonunun tamamlanmasıyla beraber kampanyanın tanımlanması söz konusu olacaktır. Bu kapsamda davet eden ve davet edilen kişi 15 GB internet paketinden yararlanabilecektir.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 

Vodafone faturalı hat sahibi kullanıcıları cihazlarında mesaj seçeneğine 500 YEDEK MB yazıp 3636’ a kısa mesaj gönderdikleri takdirde 500 MB internet sahibi olabilirler. Paketten üç defaya mahsus olarak yararlanılması söz konusudur.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Faturasız ya da faturalı hat sahibi müşterilerin öncelikli olarak cihazlarının 4.5 G uyumlu olması gerekir. Kampanya kapsamında bir ay süreyle 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Abone olmak için ise  4545 numaralı servise 4.5 G yazıp kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone aboneleri tek seferde hatlarına TL yüklemesi yaparak bedava internet paketi elde edebilirler. Kampanya yalnızca faturasız hat sahibi vodafone müşterilerine tahsis edilmiştir. Tek seferde belirli bir meblağ TL yüklemesi yapan aboneler yükledikleri TL miktarının 100 ile çarpılmış hali kadar MB interneti bir gün süreyle kullanabilirler.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone bana ne var paketi kapsamında hediye internet paketi elde edebilmenin ön koşulu yükle kazan kampanyasında yer alan yükleme hedeflerinizi yerine getirmektir. Buna mukabil bana ne var sayfasından 5 GB bedava internet elde edebilirler. Paketinizde yer alan haklarınıza ilişkin bilgiyi bana ne var sayfasından öğrenmeniz mümkündür.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Paketi Kampanyası

26 yaş altındaki freezone abonesi vodafone aboneleri uygulamayı indirerek belirli noktalar üzerinden beş dakikada bir bit avlayabilirler. Böylece bedava internet elde edebilirler. Günlük 2 GB’ dan  10 GB’ a varan miktarda bedava internet hakkı elde etmek mümkündür.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Kurban bayramında vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden indiren müşteriler kurban bayramı 10 GB bedava internet paketi kapsamında 10 GB bedava internet paketi sahibi olabilirler.

Vodafone Altın Kulüp Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Altın Kulüp’ e katılan aboneler ALTINKULUP yazıp 7000’ e kısa mesaj atarak kampanyaya ilişkin ayrıcalıklardan faydalanabilirler. Bunun için ise onay mesajının gelmesi beklenmelidir. Onay mesajının gelmesinin ardından 4 GB bedava internet ilgili kullanıcının hattına tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2023

Akıllı asistan robot Tobi vodafone yanımda uygulaması ile müşterilerine bedava internet kazandırmaktadır. Müşteriler cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yükleyerek GSM numaraları vasıtasıyla giriş yapıp robot ikonuna tıklamalıdırlar. Karşılarına gelen sekmeye yeni nesil kampanya yazarak kısa mesaj göndermeleri gerekir. Onay bildiriminin gelmesinin ardından konumunuzu aktif hale getirip hediye alabilirsiniz.  Buna mukabil müşterilerin hatlarına 10 GB bedava internet paketi tanımlaması yapılacaktır.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Aboneler yılbaşına özel olarak 100 GB bedava internet kampanyasından vodafone yanımda uygulaması ile yararlanabilmektedir. Bunun için vodafone yanımda uygulamasının yılbaşında müşterilerin cep telefonlarına yüklenmesi gerekmektedir. Böylece 100 GB bedava internet paketi sahibi olabilirler.

Vodafone Soruyu Bil İnternet Kazan Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone soruyu bil internet kazan oyunu dahilinde internet kazanabilmek için uygulamaca adınıza yöneltilen soruları doğru olarak cevaplandırmış olmanız gerekmektedir. Hızla kazan kampanyasında doğru olarak cevaplandırdığınız soruların karşılığında bedava internet paketi elde etmeniz mümkündür. Hızla kazan kampanyası tamamen ücretsizdir. Soruyu bil internet kazan oyunu dahilinde yapılan girişler ise aylık olarak ücretlendirilmiştir. Üyelik hakkınızı sonlandırmak istediğiniz takdirde iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. İptal talebinde bulunmadığınız her ay boyunca aynı meblağ üzerinden ücretlendirilmeniz söz konusu olacaktır.

Yazımızda belirtildiği üzere çok sayıda Vodafone bedava internet paketi kampanyası ile bedava internet elde etmek mümkündür.

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Kazanılır?

Eğer ki Vodafone faturalı ya da faturasız hattınız için bedava şekilde internet kazanmak istiyorsanız ancak bu işlemi nasıl yaparım bilmiyorsanız Vodafone Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone İnternet Hediye Etmek Mümkün Mü?

Vodafone hattınızdaki interneti başka operatördeki birisine hediye etmeniz mümkün değildir ancak Vodafone operatörü kullanan bir numaraya hediye etmek isterseniz bu işlemi Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile yapabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu