Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar)

Vodafone Bedava Dakika 2023 yılının gelmesiyle beraber operatör kullanıcıları artık bedava internet, bedava dakika, bedava SMS alamayacağını düşünse de düşündükleri gibi bir şey olmadı. Özellikle Vodafone, tüm kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Sunduğu bedava dakikalar, bol hediyeli internetler ve bedava SMS’ler sayesinde Vodafone kullanıcıları fatura aşım derdi olmadan operatörü rahatlıkla kullanmaktadır. Bazı vodafone kullanıcıları, bedava kampanyalar hakkında bilgi sahibi olurken bazı kullanıcılar Vodafone Bedava Dakika hakkında bilgi sahibi olmamaktadır. Biz sizlere bu yazımızda bedava dakika kazanma yollarından bahsetmek istiyoruz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone, hemen hemen her zaman müşterilerinin isteklerini göz önünde bulundurduğundan dolayı onların isteğine göre kampanyalarını güncelleyecektir. Ayrıca yeni abonelere de farklı kampanyalar sunup onların vodafone kullanmasına teşvik etmektedir. Vodafone, özellikle bedava verdiği dakika, sms internet ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Siz değerli Vodafone kullanıcıları da Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Sorusunu sorabilirsiniz. Biz sizlere bedava dakika yapma yollarından bahsetmek istiyoruz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi 

Vodafone 542 Dakika Kazanma Kampanyası

Ay bitmeden dakikalarınızın bitmesinden bıktıysanız Vodafone sizlere harika kampanyalar sunmaktadır. Özellikle 1 ay geçerli olmak kaydıyla 542 dakika kazanma fırsatını siz de elde ederek her ay dakika kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmında 542 yazıp 7000’e mesaj attığınız takdirde 1 ay geçerli olacak 542 dakika kazanabilirsiniz.

Her Yöne 500 Dakika Kazanma Kampanyası

Sadece Vodafone içi değil de her yöne dakika kazanabilirsiniz. Her yöne 500 dakika kazanma kampanyasına katılarak siz de kesintisiz konuşma keyfini elde edebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek KAZAN Yazıp 4455’e gönderdiğinizde 1 ay geçerli 500 dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma

Vodafone bedava dakika yapma yollarından biride güncel bedava dakika kampanyalarına katılmaktır. Vodafone bedava dakika yapma için Kazan yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek 500 dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca vodafone bedava dakika nasıl kazanılır diyorsanız Vodafone yanımda bana ne var sayfasında bulunan kampanyalara katılabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone yanımda uygulamasına size özel olarak tanımlanan yükleme görevini tamamlayarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Size özel olarak tanımlanan yükleme görevinde belirtilen TL yüklemesini yaparak hemen her yöne dakika kazanısınız.

Her Yöne 100 Dakika Kazanma Kampanyası

Fatura gününüze ya da paketinizin bitmesine birkaç gün kaldıysa ve çok dakika kazanmak sizin için önem arz etmiyorsa her yöne 100 dakika kazanma kampanyasına katılabilirsiniz. Her yöne 100 dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek EVET Yazıp 3785’e mesaj gönderdiğiniz takdirde her yöne geçerli 100 dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone Her Yöne Bedava Dakika

Vodafone operatörlerini mutlu etmek için farklı kampanyalar sunmaktadır. Vodafone Sürpriz kampanyalar sayesinde siz de hem bedava dakika hem de bedava SMS kazanma fırsatını elde edebilirsiniz. Sürpriz kampanyalardan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek SURPRIZ yazıp 6666’ya mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika kazanma çok mu çok kolay! Kampanyalar sadece faturalı hat sahipleri için geçerli olmamakla beraber faturasız hat sahiplerine sunulan kampanyalarda vardır. Bu kampanyalardan biri de yükle kazan kampanyasıdır. Vodafone Yükle Kazan kampanyası sayesinde bedava dakika kazanabilirsiniz. Faturasız hattınıza yükleme yaptıktan sonra telefonunuzun mesaj kısmına girerek DAKIKA yazıp 4545’e mesaj gönderirseniz bedava dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava Dakika Kazanma

Tüm Vodafone abonelerinin faydalanacağı Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek bedava dakika kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına girdiğinizde Hediye Çarkına tıklayıp çarkı çevirdiğiniz takdirde 1000 Dakikaya kadar bedava konuşma hakkını elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kampanyası

Dakikanız hiç bitmesin istiyorsanız sizler de kazandığınız bedava dakikalarla yalnızca Vodafoneliler ile değil, diğer bütün operatörlerle hemen her yöne ücretsiz konuşabilirsiniz. 1000 dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek EVET Yazıp 4000’e mesaj attığınız takdirde 1000 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Faturasız Bedava Dakika 2023

Faturasız hat kullanıcılarına sunulan bedava dakika kampanyasından faydalanmak için hattınıza öncelikle 30 TL Bakiye yüklemeniz gerekiyor. 30 TL Bakiye yüklemesi yapmadan önce telefonunuzun mesaj kısmına girerek BANANEVAR yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu mesajı attığınızda yalnızca dakika değil, bedava SMS ya da bedava internet de kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi 2023

Vodafone bedava dakika kazanmak için katılabileceğiniz bazı güncel kampanyaları sizinle paylaşamaya çalışacağım. Müşteriye memnuniyetine önem veren Vodafone bedava dakika 2022 yılı kampanyaları ise;

  • Vodafone hattınızdan mesaj kısmına 542 yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir. Hattınıza her yöne geçerli aylık 542 dakika yüklenecektir.
  • 1 ay geçerli 500 dakika kazanmak için KAZAN yazıp 4455’e mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Her yöne Vodafone bedava dakika kazmamak için EVET yazıp 3785’e mesaj göndermeniz yeterli.
  • Vodafone sürpriz bedava dakika kazmamak için SURPRIZ yazıp 6666’a mesaj göndererek sürpriz dakika paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika 2023 Kampanyası

Eğer 25 yaş altında Vodafone kullanıcısıysanız Vodafone Freezone kampanyasından faydalanabilirsiniz. Vodafone Freezone ile bedava konuşma paketi kazanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bana özel kısmından giriş yaparak 6 ay boyunca kullanacağınız 2520 dakika kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava Dakika kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Eğer ki Vodafone operatörü müşterisi iseniz ve Vodafone hattınız için bedava dakikaya ihtiyacınız var ise yani paketinizdeki dakikalar size yetersiz geliyorsa ve hangi uygulamadan bedava dakika kazanırım diye düşünüyorsanız Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile bedava dakikalara sahip olabilirsiniz.

Vodafone Günlük Dakika Nasıl Kazanırım?

Vodafone hattınızdaki dakikalar size yetersiz geliyorsa ve ek dakikalara ihtiyaç duyuyorsanız ancak nasıl bedava ek dakika kazanırım diye merak ediyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasına girerek çark çevirme yaparak bedava dakika sahibi olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu