Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır? Vodafone 3 GB tarifesini aktif olarak kullanan aboneler internetlerinin bitmesine yakın Doldur 3 GB tarifesine ilişkin avantajlardan yararlanabilirler. Bunun için ön koşul 3 GB internet tarifenizin aktif olarak kullanılıyor olmasıdır.

Kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanmak isteyen müşteriler 10 TL gibi cüzi bir miktarda ödeme yaparak Doldur 3 GB tarifesinden yararlanabilmektedir. Bu yazımızda Doldur 3 GB tarifesine ilişkin avantajlardan yararlanabilmek için ne yapılması gerektiği ifade edilecektir.

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Tarifeden yararlanmak isteyen müşteriler öncelikle tarifelerinin başlamasından itibaren doldurma işlemini tamamlamalıdırlar. Zira tarifenizin bitimine yakın olarak DOLDUR 3GB paketini almış olmanız halinde tarifeniz ile birlikte DOLDUR 3 GB hakkınız da sona erecektir. Doldurulan paketin bitimine yakın olarak pakete ilişkin kullanım haklarının sona ermesi söz konusu olacaktır.

Paketi satın alabilmeniz için faturasız hat kullanıcısı olmanız ve 3 GB tarifesini aktif olarak kullanıyor olmanız gerekmektedir. 2 GB ya da 1 GB kullanıcılarının kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanmak istemeleri halinde sms kodu hata verecektir.

Pakete ilişkin avantajlar yalnızca sms kodu aracılığıyla değil belirli uygulamalar aracılığıyla da sağlanabilmektedir. İlk olarak 3 GB faturasız hat kullanıcıları cihazlarında mesaj seçeneğine gelip DOLDUR 3 GB  yazarak 3636’ a kısa mesaj göndermesi gerekir. Böylece 10 TL gibi bir ücret karşılığı pakete ilişkin avantajlardan yararlanacaklardır. İkinci olarak aboneler vodafone yanımda uygulaması ile ek internet paketleri sekmesinden de söz konusu işlemleri yapabilirler. Üçüncü ve son yöntem ise vodafone.com.tr üzerinden ilgili işlemi yapmaktır. Faturalı hat sahipleri paketten 15 TL karşılığında yararlanabilirken faturasız hat sahipleri ilgili paketten 10 TL karşılığında yararlanabilmektedir. Koşulların sağlanmasının ardından paketin kullanılabileceğine dair onay mesajının gelmesinden itibaren kampanyadan faydalanmak mümkün olacaktır.

Kullanılmayan internete ilişkin haklar bir sonraki aya aktarılamaz ve aylık olarak yenilenemez. Faturalı kullanıcılar yalnızca bir hafta geçerli olmak üzere kampanyadan yararlanabilirler. Pakete ilişkin kullanımlar yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Paket dahilindeki kullanımlarınızın bitmesi halinde kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Satın aldığınız paketin aktif hale gelmesi için hattınızda yeterli miktarda TL tutarının bulunması gerekmektedir. Paket kapsamındaki internet haklarını iptal etmek isteyen kullanıcılar paket bitim tarihini beklemelidirler.

Esnek tarife kullanıcılarının DOLDUR 3 GB tarifesinden yararlanabilmesi için belirlenen sms koduna ek olarak ESNET ifadesini eklemek gerekmektedir. Bu bağlamda söz konusu sms kodu ESNET 3 GB şeklinde olmalıdır. İlgili sms kodunu 7000’ e kısa mesaj olarak atan müşteriler hatlarında belirli TL miktarı olması karşılığında kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Açıklamalarımızdan anlaşıldığı üzere tarifesinin bitmesinden endişelenen vodafone operatör şirketi kullanıcıları yukarıda belirlenen koşulları sağlayarak kısa sürede ve cüzi bir meblağ karşılığında Doldur 3 GB internet kampanyasından  kolaylıkla faydalanabilirler.

Vodafone İnterneti Bol Tarifeler

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl İptal Edilir?

Vodafone doldur 3 GB paketi nasıl iptal edilir sorusunun cevabını merak ediyorsanız tekrar etmeyen paketlerden biri olan doldur 3 GB paketi kullanım süresi bittiğinde otomatik olarak iptal edilecektir.

Vodafone bedava internet kazandıran tüm kampanyaları incelemek için Vodafone Bedava İnternet yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Mobil İnternet Paketleri Nedir?

Eğer ki siz de Vodafone müşterisi iseniz ve faturalı ya da faturasız hattınız için internet paketlerini mobil uygulamadan öğrenmek istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasına girerek bütün paketleri görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterisi olarak siz de bedava ve sınırsız olan bir internete sahip olmak istiyorsanız maalesef böyle bir şey hiçbir operatörde mümkün değildir. Sadece paket içeriğini sınırsız interneti olan bir paket seçerek bu avantaja sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu