Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? Ne Zaman Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? Ne Zaman Yapılır? Turkcell şirketi müşterilerine salla kazan yaparak her hafta çeşitli hediyelerin sahibi olabilme imkanı tanımaktadır. Bu hediyeler internet kullanımı, dakika kullanımı yahut sms kullanımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hediyelerin sahibi olmak isteyen müşteriler aşağıda yöntemleri ve koşulları yerine getirerek çeşitli hediye kullanımların sahibi olabilirler.

Bu yazımızda Turkcell salla kazanın nasıl yapılır ve Turkcell salla kazan ne zaman yapılır ile ilgili açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Salla kazan Turkcell Dijital Operatör uygulaması dahilinde yer alan müşterilere haftalık olarak çok sayıda hediye kazandıran bir platformdur. İlgili uygulama vasıtasıyla müşteriler pek çok hediyeye bedava olarak sahip olabilmektedir.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Salla kazan dahilinde hediye kullanım hakkı sahibi olmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cihazlarına yüklemektir. Müşteriler uygulamaya giriş yapmalarının ardından hediye kutusu seçeneğine tıklamalıdırlar. Burada yer alan salla kazan seçeneğinde yer alan şimdi kazan butonuna tıklanmalıdır. Bunun ardından cep telefonunuzu sallamanız gerekecektir. Cihazlarını sallayan müşterilerin bu işlemi tamamlamasının ardından hediye kutusu açılacak ve bir hafta süreyle kullanılabilecek çeşitli hediyeler müşterilerin kullanımına sunulacaktır.

Turkcell Salla Kazan yapmak için;

  • Turkcell Hesabım uygulamasına girişi yapınız
  • Ana sayfada çıkan hediye kutusuna tıklayın
  • Açılan Salla Kazan sayfasında telefonunuzu hafif sallayınız
  • Salladıktan sonra telefonunuzun ekranında 2 farklı hediye seçeneği çıkacaktır
  • Seçtiğiniz hediyeyi telefonunuza gelen bildirim SMS sonrası hemen kullanmaya başlayabilirsiniz

Turkcell Salla Kazan ile Ne Kazanılır?

Salla kazan yöntemine her hafta başvuran müşteriler hediye sms paketi, hediye internet paketi yahut hediye konuşma paketi sahibi olabilirler. Söz konusu hediyeler günlük, haftalık yahut aylık olarak kullanıma uygun olmak üzere tahsis olunmuş olabilir. Müşteriler kazandıkları hediyenin geçerli olduğu süre boyunca söz konusu hediyelere ilişkin avantajlardan yararlanabilirler.

Turkcell Salla Kazan Ne Zaman Yapılır?

Müşteriler salla kazan dahilinde haftalık olarak çeşitli hediyelerin sahibi olabilmektedirler. Bu süre ise Cuma günü saat 09.00’ da başlamaktadır. Süre bitimi ise Perşembe günü 23.50 olarak belirlenmiştir. Müşterilere her ne kadar haftalık olarak salla kazan imkanından yararlanma şansı sunulmuş olsa da hatlarına TL yüklemesi yapan müşterilerin bir haftada birden fazla defa salla kazan yapması mümkün olmaktadır. Bununla beraber belirli özel günlerde de müşterilere ek salla kazan hakkı tanımlandığı görülmektedir.

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Hangi Hatlarda Geçerli?

Salla kazan müşteri ayırt etmeksizin faturalı ve faturasız  hat sahibi abonelerin kullanımına uygun bir platformdur. Salla Kazan dahilinde yer alan ayrıcalıklardan her iki hat sahibi abonelerin yararlanması mümkündür.

Turkcell Salla Kazan Başka Bir Numaraya Yapılabilir Mi?

Müşteriler yukarıda bahsi geçen koşulları Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden yerine getirmelerinin ardından salla kazan dahilinde kazanmış oldukları  kullanım haklarını başkaları ile paylaşabilirler. Cihazlarında Dijital Operatör uygulamasının en güncel sürümüne sahip olan müşteriler haftalık olarak yaptıkları salla kazan haklarını kendin kullan seçeneğini seçmeden x2 Kat Hediye Et butonuna tıklayarak kazandıkları hediyenin iki katını başka bir hesaba hediye edebilirler.

Turkcell Salla Kazan Ücretli Mi?

Faturalı yahut faturasız hat sahibi aboneler salla kazan platformundan yararlanırken herhangi bir başlık altında ücret ödemezler.

Turkcell Salla Kazan Mesajla Nasıl Yapılır

Turkcell Salla Kazan SMS ile ve mesajla nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse Salla Kazan yapmak için hesabım uygulamasına giriş yapmanız gereklidir. Salla Kazan SMS ile yada mesaj göndererek yapılmamaktadır.

Salla Kazan yapmak için Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak salla kazan yapmanız mümkün.

Turkcell Salla Kazan İnternet Saatleri

Turkcell Salla Kazan internet kazandıran saatler ve Salla Kazan hangi saatlerde internet veriyor sorusu bedava internet kazanmak isteyen bir çok kişi tarafından merak edilmektedir. Turkcell her hafta salla kazan için bedava internet veren saatleri ve günleri otomatik olarak değiştirdiği için bunu bilmek pek mümkün değil.

Turkcell salla kazan internet hangi saatlerde internet veriyor sorusuna cevap veremiyoruz ancak bedava internet kazanmak için erken davranmak kesinlikle internet vermektedir. Turkcell ilk olarak bedava internet ve bedava dakika paketlerini dağıtmaktadır.

turkcell salla kazan nasıl yapılır

Turkcell Salla Kazan Hep Aynı Hediye

Bir çok her hanfta Turkcell salla kazan hep aynı hediye veriyor sorusunu yaşadığını dile getirmiştir. Bit çok kişinin şikâyetçi olduğu bu konu üzerine Turkcell salla kazan hediyelerinden düzenleme yapmıştır. Ayrıca aynı kişiye aynı hediyenin çıkmaması için düzenleme gerçekleştirilmiştir.

Turkcell Salla Kazan Günü Değişti Mi

Turkcell salla kazan günü değişmemiştir. Turkcell salla kazan hakları her hafta Cuma günü yenilenir. Salla Kazan hakları birikmez kullanılmayan haklar bir sonraki haftaya devredilmez. Salal Kazan yapmak için her hanfa Cuma günü hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Faturalı Hatta Olur Mu

İster faturalı olsun isterse faturasız tüm Turkcell müşterileri ücretsiz olarak diledikleri gibi salla kazan yapabilir. Salla kazan hakkı tüm Turkcell müşterileri için geçerlidir.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan hilesi var mı ve Turkcell salla kazan hilesi nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse salla kazan sayfasına giriş yaptığınızda telefonunuzu sallamadan sabit bir yere koyduğunuzda 1 GB bedava internet verdiği görülmüştür.

Ayrıca salla kazan haklarını yenilendiğinde her hafta Cuma günü ne kadar erken salla kazan yaparsanız bedava internet kazanırsınız genelde sistem ilk olarak bedava internet paketlerini dağıtmaktadır.

Turkcell Salla Kazan Neden Olmuyor

Turkcell salla kazan neden olmuyor Turkcell salla kazan yapmak için Turkcell hesabım uygulamasının son sürümü yüklü olmalıdır. Haftada bir defa salla kazan yapma hakkınız bulunduğu için yeniden salla kazan yapmak için 1 hafta beklemeniz gereklidir.

Turkcell Salla Kazan Üzgünüz Bir Hata Oluştu

En sık yaşanan hatalardan biride Turkcell salla kazan üzgünüz bir hata oluştur uyarısı genelde sistemde yaşanan yoğunluktan dolayı yaşanmaktadır. Uygulamadan çıkış yaparak tekrar salla kazan yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediyem Hattıma Tanımlanmadı

Salla kazan dahilinde çeşitli kullanım hakkı sahibi olan müşterilere hediyelerinin tanımlanmasına ilişkin olarak sms bildirimi iletilecektir. Sms bildirimi iletilmeyen müşterilere de kısa bir sürenin ardından kazanılan kullanım hakkının tanımlanması söz konusu olacak olup müşterilerin tek yapması gereken beklemektir. Zira hediyenin yüklenmemesinin en temel sebebi sistemde yoğunluğun yaşanmasıdır.

Yazımızda görüldüğü üzere aboneler Salla Kazan dahilinde belirlenen uygulama üzerinden pek çok dakika, internet yahut sms hakkı sahibi olabilirler. Turkcell hediye internet paketleri ve kampanyalar için Turkcell Bedava İnternet yazımızı okuyabilirsiniz.

YouTube video

Turkcell Salla Kazan Çıkmıyor Neden?

Eğer ki Turkcell mobil uygulamasına salla kazan kampanyasından yararlanmak için girdiniz ancak salla kazan etkinliği karşınıza çıkmadı ve siz de salla kazan nede gözükmüyor neden, salla kazan neden çıkmadı diye düşünüyorsanız; yüksek ihtimal ile salla kazan etkinliğinin günü olan çarşamba günü dışında bir günde salla kazana giriş yapmışsınızdır.

Turkcell Dijital Operatör Nedir?

Turkcell dijital operatör yani Turkcell mobil uygulaması Turkcell hattınıza ait olan paketi yada diğer paketleri, salla kazan etkinliğini, Turkcellin bütün mobil uygulamalarını, Turkcell’den kazanabileceğiniz bütün hediyeleri ve Turkcell bayilerinde satılan ürünlere kadar bütün her şeyi görebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu