Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası 2023; Turkcell operatör şirketi abonelerine Ramazan ayına özel olarak salla kazanla kazandıkları hediyeleri paylaşarak sevdiklerine hediye etme imkanı sunan kampanyalar tahsis etmiştir. Söz konusu kampanya dahilinde müşteriler salla kazanla kazandıkları kullanım hakkının iki katı kadarını sevdiklerine hediye edebilirler.

Bu yazımızda Turkcell abonelerinin salla kazan ile kazandıkları hediyeleri sevdikleriyle nasıl paylaşabileceğine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Salla Kazan Paylaş Nedir ?

Faturalı ve faturasız hat kullanıcısı Turkcell aboneleri salla kazan uygulaması üzerinden her hafta belirli hediyeler kazanmaktadır. Kazandıkları bu hediyerleri sevdiklerine hediye etmek istedikleri takdirde ise salla kazan paylaş yöntemine başvurmaktadırlar. Salla kazan paylaş yöntemiyle müşteriler kazandıkları hediyenin iki katını diledikleri kişiye hediye edebilirler. Bu kampanya ise Ramazan ayına özel olarak tahsis olunmuştur.

Turkcell Salla Kazan Paylaş Nasıl Yapılır ?

Müşteriler salla kazan paylaş yöntemiyle hediye kazanmak ve bunu sevdiklerine hediye etmek istedikleri takdirde öncelikle cihazlarının işletim sistemine göre Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cihazlarına yüklemeleri gerekmektedir. AppStore yahut PlayStore üzerinden uygulamayı yükleyen müşteriler salla kazan yapabilirler.

Müşteriler uygulama üzerinden hediye DK, SMS yahut GB kazanmak istedikleri takdirde öncelikle haftalık salla kazan haklarını kullanmalıdırlar. Cihazlarını sallayan müşterilerin karşısına iki seçenek çıkar. Bu iki seçenek kazanılan hediyenin kimin kullanacağına ilişkindir. Bunlara bakılacak olursak;

Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan Hediye Gönderme Nasıl Yapılır

Turkcell tarafından belli dönemlerde yapılan salla kazan paylaş hediye gönderme kampanyası özellik Ramazan ayın ve bazı özel günlerde aktif olan kampanyalardan biridir.

Turkcell salla kazan gönderme ve salla kazan hediye gönderme için yapılması gerekenler ise;

  • Kendin Kullan Seçeneği: Kazandığınız hediyeyi kendiniz kullanmak istediğiniz takdirde yapmanız gereken kendin kullan seçeneğini seçmektir.
  • x2 Kat Hediye Et Seçeneği: Kazandığınız hediyeyi sevdiklerinize hediye etmek istediğiniz takdirde yapmanız gereken x2 Kat Hediye Et seçeneğini seçmektir. Ardından kazandığınız hediyeyi hediye etmek istediğiniz kişinin GSM numarasını sisteme girmeniz gerekmekdir. Hediye göndermek istediğiniz müşteri bakımından aranan kriter şüphesiz ilgili kişinin Turkcell abonesi olmasıdır. Şartları taşıyan hediye gönderdiğiniz abone sizin kazandığınız hediyenin iki katı kadarına sahip olabilir.

Tüm bunlarla beraber kazandıkları hediyeyi hediye eden müşterilere bir ayrıcalık daha tanınmıştır. Kazandıkları hediyeyi hediye eden müşterilere ek olarak 24 saat içinde bir tane daha ek salla kazan hakkının tanımlanması söz konusu olacaktır.

Turkcell hediye internet ve ücretsiz internet kampanyaları için Turkcell Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

YouTube video

Turkcell Salla Kazan Neye Göre Hediye Veriyor?

Turkcell operatörü kullanıyorsanız ve Turkcell operatörünün sadece kendine ait olan ve haftalık hediye dağıtan bir etkinliği salla kazanı yapacaksanız ancak salla kazan neye göre hediye belirliyor bir düzen yada taktik var mı diye merak ediyorsanız; aslında hiçbir düzeni yoktur tamamıyla karışık bir şekilde hediye dağıtıyor.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün?

Turkcell salla kazan kampanyasından bedava olarak birçok hediye kazanmak istiyorsanız ancak salla kazan etkinliği her hafta aynı gün mü yoksa sürekli değişiyor mu diye merak ediyorsanız; salla kazan etkinliği her hafta çarşamba günü geçerlidir. Diğer günler salla kazan yapamazsınız.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu