Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası; 1994 yılında faaliyete girmiş olan Turkcell hattı şuanda Türkiye’de en popüler iletişim operatörü olmayı başarmıştır. Turkcell hem Türkiye merkezli bir operatör olmasından kaynaklı hem de çok geniş bir alt yapıya sahip olmasından kaynaklı çok tercih edilmektedir.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası ile de Tuırkcell bu yıl da bizleri sevindiren haberi verdi ve her yılki geleneğine devam ederek Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası dağıtacağını duyurdu. Peki ya nedir Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası ? Nasıl Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası alabilirim? Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası başkalarıyla paylaşılır mı?

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası en çok tercih edilen ve en kapsamlı alt yapıya sahip olan Turkcell tarafından her yıl bir gelenek olarak müşterilerine ücretsiz bir şekilde dağıttığı internettir. Bu internet sadece ramazan ayı içerisinde kullanılır ramazan ayı dışında Turkcell operatörünün böyle bir kampanyası bulunmamaktadır.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası ile sadece ramazan ayı içerisinde kullanabileceğiniz 1 GB internet hediyesinin Turkcell operatörü bu ramazanda da vereceğini duyurdu. Turkcell dijital operatörü her zaman bolca internet kampanyaları yaparak sürekli internet hediyesi yapmaktadır ve bunlardan biri de zaman ayına özel olarak sunduğu Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası dır.

Nasıl Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Alabilirim?

Öncelikle Turkcell’in kullanıcılarına özel olarak sunduğu dijital operatör uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi Android cihazlar için Google Play Store İOS cihazlar için ise App Store aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın bilgisayar için olan bir versiyonu bulunmamaktadır.

Dijital operatöre giriş yaptıktan sonra “işlemler” kısmına tıklayın ardından “hediye havuzu” kısmına tıklayın ve orada “ramazana özel internet” kampanyasını göreceksiniz. O kampanyaya da giriş yaptıktan sonra “hemen katıl” seçeneğine tıklayın ve Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası keyfini ramazan ayı boyunca doyasıya yaşayın.

Bu kampanya bütün Turkcell operatörünün müşterileri için geçerlidir. Örmek verecek olursak siz faturalı hat da kullanıyor olsanız faturasız hat da kullanıyor olsanız hiçbir şey fark etmez sadece dijital operatör uygulaması üzerinden kampanyaya katılmanız yeterlidir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Paylaşma

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası paylaşımı yapamazsınız ancak Turkcell’in yaptığı başka bir çok güzel kampanya da bizleri beklemektedir. Bu kampanya ise Ramazana özel salla kazandır. Ramazana özel salla kazan ile her hafta ramazan ayı içerisinde eşsiz güzellikte internet hediyeleri bizleri beklemektedir. Örnek verecek olursak normal bir zamanda salla kazan yaptığınızda haftalık 1 GB internet veriyor ise ramazanda haftalık 2 GB internet vermektedir.

Ayrıca sadece bunun ile de sınırlı kalmamaktadır. Bir diğer güzelliği ise ramazan ayı içerisinde dijital operatör üzerinden salla kazan yaptığınızda kazandığınız hediyenin 2 katını da sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz. Örnek verecek olursak bu hafta yaptığınız salla kazan kampanyasından haftalık 2 GB internet çıktı isterseniz siz bu interneti 4 GB olarak bir sevdiğinize hediye edebiliyorsunuz. Bu kampanya sayesinde Türkiye’nin en büyük operatörü olan Turkcell bizleri sevdiklerimize daha da yakınlaştırıyor ve paylaşmanın güzelliğini bizlere hatırlatıyor.

Çağımızın en çok kullanılan, en önemli şeyi haline gelen ve neredeyse artık her şey internet üzerinden yapılıyor durumuna geldiği bu yıllarda Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası gibi muhteşem kampanyalar yaparak değerli müşterilerini mutlu etmeyi başarabiliyor ve çok güçlü bir altyapıya sahip olduğundan kaynaklı da interneti her yerde hiçbir takılma yaşamadan kullanabiliyoruz.

Eğer ki salla kazan nasıl yapılır veya salla kazan nedir bilmiyor iseniz ya da salla kazanda bolca internet kazanmak için salla kazan hilesi nedir öğrenmek istiyorsanız sizler için yazdığımız Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? Salla Kazan Hilesi yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bip İnternet Hediyesi

Turkcell’in kendisine ait olan iletişim uygulaması olan Bip aracılığı ile de Bipte kayıtlı olan 15 kişiye mesaj göndermeniz sonucunda Turkcell bize 1 GB internet hediyesi vermektedir. Bu internet hediyesiniz almak için öncelikle Android cihazlar için Google Play Store İOS cihazlar için App Store aracılığı ile Bip uygulamasını indirin ardından mesaj gönder seçeneğine tıklayarak 15 farklı kişiye mesaj gönderin mesaj gönderimi tamamlandıktan sonra Turkcell tarafından size 1 hafta geçerli olmak üzere istediğiniz yerde kullanabileceğiniz 1 GB internet hediyesi otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell yine yaptığı bu muhteşem kampanya ile hem bolca internet dağıttığını göstermekte hem de bizleri sevdiklerimize daha da yakınlaştırmaktadır.

Eğer ki sizler daha fazla Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü olan Turkcell hattınız için bedava internet kazanmak isterseniz ve kampanyalarını takip etmek ve kaçırmamak isterseniz Turkcell’in kendi uygulaması olan dijital operatörü telefonunuza indirip “hediye havuzu” kısmından muhteşem kampanyaları takip edebilirsiniz.

 

YouTube video

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Siz de Turkcell operatörünün faturalı hat müşterisi iseniz ve faturalı hattınızdaki internet paketi yetersiz geliyor ve ek olarak bedava kazanabileceğiniz internete ihtiyaç duyuyorsanız; 2200 numarasına 10 GB EK yazıp SMS olarak gönderin ve 21 gün boyunca kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet sahibi olun.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Turkcell operatörünün faturalı yada faturasız hat fark etmeksizin herhangi bir hattını kullanıyorsanız ve ek olarak kazanabileceğiniz bedava internete sahip olmak istiyorsanız Turkcell Hediye İnternet Kazanma yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu