Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Hediye İnternet Kazanma 2023; Turkcell operatör şirketi aboneleri Turkcell’in sunmuş olduğu faturalı yahut faturasız hatlara özel paketlerden belirli TL ödemesi yaparak yararlanabilirler. Bununla beraber Turkcell şirketinin de abonelere pek çok başlık altında hediye dakika, hediye sms yahut hediye internet kazandırdığı görülmektedir. Günümüz sosyal yaşantısının gereği olarak  müşterilerin sıklıkla internet kullanım hakkına sahip olmak istediklerine ve internet kullanımına ihtiyaç duydukları tespit olunmuştur.

Bu bağlamda da müşterilerin ihtiyaçları gözetilmiş ve hediye internet tanımlaması yapılmıştır. Bu yazımızda Turkcell müşterilerinin nasıl hediye internet kullanım hakkına sahip olabileceklerine ilişkin olarak açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Salla Kazan Hediye İnternet

Turkcell müşterileri salla kazan dahilinde hediye internet kazanabilirler. Müşterilerin yapması gereken cihazlarına Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmek ve ardından hediye kutusuna tıklamaktır. Müşteriler ilgili uygulamayı AppStore yahut PlayStore üzerinden yükleyebilirler. İlgili uygulamayı cihazlarına yükleyene ve hediye kutusuna tıklayan ve cihazlarını sallayan müşteriler bir hafta süreyle kullanıma uygun hediye internet hakkı kazanma şansına sahip olacaklardır. Bir haftalık süre dahilinde birden fazla defa salla kazan dahilinde sallama ve buna mukabil internet kazanma hakkına sahip olmak istiyorsanız ise yapmanız gereken cep telefonunuza TL  yüklemesi yapmaktır.

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet

Gollercepte ile hediye internet kullanım hakkına sahip olmak isteyen müşterilerin yapması gereken öncelikli olarak ilgili uygulamayı cihazlarına yüklemektir. Ardından GOL sms kodunu 9100’ e sms atmak yahut ilgili siteye giriş yapılması suretiyle hediye internet kullanım hakkı sahibi olabilirsiniz. Haftada bir defa ilgili kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bahsi geçen koşulları sağlayan müşteriler uygulama dahilinde yer alan maçlardan herhangi birini seçerek yarışmaya katılarak atılan her gol için 100 MB internet kullanım hakkına sahip olabilmektedirler. Hiç gol atılmasa da 100 MB internet kullanımına sahip olmanız mümkündür.

Kampanya kapsamındaki kullanım haklarınızın azalması halinde sms bildirimi ile size dönüş sağlanacaktır. Kampanya içerisinde yer alan haklarınız pazartesi günü saat 00.00 itibarıyla yenilenecektir.

Turkcell Biz Ekip Kur Hediye İnternet Kazan

Turkcell biz bedava internet kazanmak için sevdikleriniz ile ekip kurarak hem siz hem de ekip üyeleri bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell hesabım uygulaması üzerinden sevdiklerinizi ekibe davet ederek hem siz hemde ekibe katılan üyeler her ay 1 GB ve 2 GB bedava internet kazanırlar.

Turkcell Biz hesabım uygulaması ile en az 2 kişi en fazla 5 kişilik grup kurduğunuzda bedava internet kazanabileceğiniz gibi bedava dakika kazanırsınız. Ayrıca faturacınızda indirip ve ekip için ücretsiz konuşma hakkı kazanırsınız. Her ay 26 yaşından küçük kişiler her ay 2 GB ek bedava internet hakkı kazanırlar.

Turkcell Faturalı Hatta Geç Hediye İnternet Kazan

Turkcell faturalı hatta geçen abonelerine çeşitli başlıklar altında hediye internet kullanım hakkı kazandırmaktadır.

Aboneler faturalı hatlarını kullanıma açarak üç ay boyunca geçerli 15 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar.

Yeni hat alımı yapan abonelerin satın işlemlerinin ardından cihazlarında mesaj seçeneğine HOŞGELDİN5GB yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atmaları gerekir. Akabinde müşteriler hediye 5 GB internet kullanım hakkı kazanabilirler.

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Paycell Hediye İnternet

Online ya da yüz yüze yapılan alışverişlerde ödeme kolaylığı Paycell aracılığı ile sağlanmaktadır. Paycell platformunda GSM numaranız ile kart bilgileriniz eşleştirilmektedir. Ödeme işlemlerinizi kartınıza ilişkin bilgileri paylaşmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Paycell ile ödeyecek olduğunuz ilk faturaya özel 1 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. İkinci faturaya özel ise 2 GB internet kullanım hakkına sahip olmanız mümkündür.

Ödemeye işlemlerinizi tamamlamadan önce cihazınızda mesaj seçeneğine PAYCELL FATURA yazıp 5955’ e ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Hediye İnternet Kazanma

Hediye havuzu ile hediye internet kullanım hakkı kazanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken Turkcell Hesabım uygulamasını cihazlarına yüklemektir.

Turkcell Hesabım uygulamasını yükleyen müşteriler hediye havuzu ile günlük, haftalık yahut aylık olarak hediye internet kullanım hakkı kazanabilirler.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ver Hediye İnternet Kazan

Faturalı hat sahibi müşteriler faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek hediye internet kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Bizzat otomatik ödeme talimatı veren müşteriler bununla birlikte bir gün süreyle 5 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilmektedirler. Hediyenizi Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden aktive edebilirsiniz. Bir gün süreyle söz konusu ödeme talimatı vasıtasıyla hediye internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Turkcell BIP Hediye İnternet Kazanma

BiP ile hediye internet kazanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken AppStore yahut PlayStore üzerinden BiP uygulamasını yüklemektir. Uygulamanın cihazlarının işletim sistemine göre yüklemesini tamamlayan müşteriler BİL KAZAN yarışması içinde yer alan on adet soruyu doğru cevaplandırarak 10 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirler.

Müşteriler Sen Yap Diye kanalı ile de kendilerine atanan görevleri yerine getirerek bedava internet kullanım hakkı sahibi oldukları görülmektedir. Hediyeler 24 saat süreyle geçerli olarak kullanılabilmektedir.

Turkcell GNÇ Hediye İnternet Kazanma

GNÇ uygulamasını cihazlarının işletim sistemine göre AppStore yahut PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler hediye internet kullanım hakkı elde edebilirler. GNÇ uygulamasında belirli saat aralıklarında internet tanımlaması yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerin cihazlarına TL yüklemesi yaparak da 1 GB internet kullanım hakkına sahip olmaları söz konusu olmaktadır. GNÇ uygulamasını 26 yaş ve altında abonelerin kullandığı gözetildiğinde ve Turkcell’ in genç abonelerine daha çok internet kullanım hakkı tanıması söz konusu olduğundan abonelerin bu uygulama aracılığı ile daha fazla internet kullanım hakkına sahip olması söz konusu olmaktadır.

Turkcell Dergilik 1 GB Hediye İnternet

Turkcell müşterileri Dergilik uygulamasını cihazlarının işletim sistemine göre AppStore yahut PlayStore üzerinden yükleyerek aylık 1 GB hediye internet hakkı sahibi olabilirler. Kampanyadan kampanya süreci içerisinde bir defaya mahsus olarak yararlanması mümkündür.

Turkcell Yaani Hediye İnternet Kazanma

Yaani arama motorunu cihazlarına indiren ve söz konusu arama motorunu aktif bir şekilde kullanan aboneler 1 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilirler. Yaani arama motorunu cihazlarına yükleyen müşteriler kazandıkları hediyeyi otuz gün süreyle kullanabilirler.

Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kazan Kampanyası

4.5 G aboneliğine geçiş yapan ve 4.5 G uyumlu sim kartına geçiş yapan aboneler bu sayede  altı ay boyunca kullanılabilecek 10 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=gzsaTcss4bE

Turkcell Hediye Olarak Kazanılan İnterneti Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell avantajlı dünyasında yukarıda bahsedilen hediye internet kazanma yollarında faturalı yada faturasız herhangi bir hat için bedava internet kazanmışsanız ve bu bedava olarak kazandığınız interneti başka bir numaraya hediye olarak gönderme istiyorsanız; Turkcell Biz uygulaması aracılığı ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell’den bedava olarak internet kazanmak isterseniz bu işlemin en kolay yolu Turkcell mobil uygulaması içerisinde bulunan salla kazandır ancak siz daha da fazla bedava internet kazanmak isterseniz Turkcell mobil uygulamasındaki hediye havuzu kısmına tıklayın ve orada bulunan bedava internetleri kullanın.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu