Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell Bedava SMS Paketi 2022; Bedava sms paketleri belirli uygulamalar aracılığıyla sıklıkla müşterilere tahsis edilmektedir. Bunun yanı sıra ücretsiz sms kodlarının ilgili birime kısa mesaj olarak atılması suretiyle de bedava sms paketi kazanmak mümkündür. Müşteriler diledikleri yöntemi kullanarak haftalık, günlük yahut aylık geçerli olacak şekilde bedava sms paketlerinden yararlanabilmektedirler.

Turkcell Bedava SMS Paketi Nedir ?  

Bedava sms paketi genellikle müşterilerin hatlarına tanımlanmış tarifeler kapsamında kullanım hakları sona erdiğinde ek olarak yararlandıkları paketlerdir. Hiçbir tarifeye faturalı yahut faturasız olarak dahil olmayan abonelerin de ek sms paketlerinden yararlandığı görülmektedir. Paketler bakımından sağlanan kolaylık ise sizin için  gereken kriterlere en uygun paketi seçebiliyor oluşunuzdur. Bu bağlamda müşteriler dilerlerse aylık paket avantajlarından yararlanabilecekleri gibi günlük paketlere ilişkin avantajlardan da yararlanabilmektedirler.

Turkcell Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Bedava sms paketi elde edebilmek için gerekli olan sms kodlarına bakılacak olursa,

ABONE yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takirde 50 sms’ ten 1000 sms’ e kadar bedava sms hakkı kazanabilirsiniz.

SMS yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde 100 adet bedava sms elde etmeniz mümkün olacaktır.

GEL SMS yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde 30 adet bedava sms paketi kazanmanız mümkündür. Onay mesajının ardından sms haklarınızı kullanabilirsiniz.

ABONE yazarak dilediğiniz kadar sms miktarını 2222’ e göndermeniz de mümkündür. Bu sayede  50 sms paketinden 1000 sms paketine kadar bedava sms elde etmeniz mümkün olacaktır.

İPTAL İZİN yazarak 2222’ e gönderebilirsiniz. Kısa mesajınızın aradından bu mesajın yanıtlamasını beklemelisiniz. Kısa mesaj yanıtlandıktan sonra DEVAM yazarak 2197’ e göndermeniz gerekmektedir. Böylece bir hafta süreyle geçerli 1000 adet bedava sms paketi sahibi olmanız mümkündür. Bunun yanı sıra kampanya kapsamında gereken koşulları eksiksiz olarak yerine getiren müşterilere 1 GB hediye internet tanımlaması da yapılacaktır.

Turkcell Bedava SMS Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Turkcell müşterileri diledikleri paketlere ilişkin ayrıcalıklardan yararlanırken sıklıkla paketleri dahilinde kalan kullanımları merak etmektedir. Bu bağlamda kalan kullanımların nasıl öğrenilebileceğini açıklamamız hasıl olmuştur.

Kalan kullanımlarını öğrenmek isteyen Turkcell aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğine KALAN yazıp 2222’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde kalan kullanımlarını öğrenebileceklerdir. Alternatif bir diğer yöntem ise *159# kodunu tuşlayarak kalan kullanımların öğrenilmesidir.

Son olarak cüzi bir meblağ karşılığında bedava sms paketi elde etmek isteyen müşterilere sunulmuş yöntemlere bakılacak olursa,

SUPER MESAJ yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde 19 TL ücret karşılığında 1000 adet bedava sms paketi sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan yalnızca faturalı hat sahibi aboneler yararlanabilir.

OZEL 1000 SMS yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde aylık 4.90 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında bedava sms paketi elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet