Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell Bedava SMS Paketi 2023; Bedava sms paketleri belirli uygulamalar aracılığıyla sıklıkla müşterilere tahsis edilmektedir. Bunun yanı sıra ücretsiz sms kodlarının ilgili birime kısa mesaj olarak atılması suretiyle de bedava sms paketi kazanmak mümkündür. Müşteriler diledikleri yöntemi kullanarak haftalık, günlük yahut aylık geçerli olacak şekilde bedava sms paketlerinden yararlanabilmektedirler.

Turkcell Bedava SMS Paketi Nedir ?  

Bedava sms paketi genellikle müşterilerin hatlarına tanımlanmış tarifeler kapsamında kullanım hakları sona erdiğinde ek olarak yararlandıkları paketlerdir. Hiçbir tarifeye faturalı yahut faturasız olarak dahil olmayan abonelerin de ek sms paketlerinden yararlandığı görülmektedir. Paketler bakımından sağlanan kolaylık ise sizin için  gereken kriterlere en uygun paketi seçebiliyor oluşunuzdur. Bu bağlamda müşteriler dilerlerse aylık paket avantajlarından yararlanabilecekleri gibi günlük paketlere ilişkin avantajlardan da yararlanabilmektedirler.

Turkcell Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Bedava sms paketi elde edebilmek için gerekli olan sms kodlarına bakılacak olursa,

ABONE yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takirde 50 sms’ ten 1000 sms’ e kadar bedava sms hakkı kazanabilirsiniz.

SMS yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde 100 adet bedava sms elde etmeniz mümkün olacaktır.

GEL SMS yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde 30 adet bedava sms paketi kazanmanız mümkündür. Onay mesajının ardından sms haklarınızı kullanabilirsiniz.

ABONE yazarak dilediğiniz kadar sms miktarını 2222’ e göndermeniz de mümkündür. Bu sayede  50 sms paketinden 1000 sms paketine kadar bedava sms elde etmeniz mümkün olacaktır.

İPTAL İZİN yazarak 2222’ e gönderebilirsiniz. Kısa mesajınızın aradından bu mesajın yanıtlamasını beklemelisiniz. Kısa mesaj yanıtlandıktan sonra DEVAM yazarak 2197’ e göndermeniz gerekmektedir. Böylece bir hafta süreyle geçerli 1000 adet bedava sms paketi sahibi olmanız mümkündür. Bunun yanı sıra kampanya kapsamında gereken koşulları eksiksiz olarak yerine getiren müşterilere 1 GB hediye internet tanımlaması da yapılacaktır.

Turkcell Bedava SMS Kampanyası 

Turkcell Bedava SMS Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Turkcell müşterileri diledikleri paketlere ilişkin ayrıcalıklardan yararlanırken sıklıkla paketleri dahilinde kalan kullanımları merak etmektedir. Bu bağlamda kalan kullanımların nasıl öğrenilebileceğini açıklamamız hasıl olmuştur.

Kalan kullanımlarını öğrenmek isteyen Turkcell aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğine KALAN yazıp 2222’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde kalan kullanımlarını öğrenebileceklerdir. Alternatif bir diğer yöntem ise *159# kodunu tuşlayarak kalan kullanımların öğrenilmesidir.

Son olarak cüzi bir meblağ karşılığında bedava sms paketi elde etmek isteyen müşterilere sunulmuş yöntemlere bakılacak olursa,

SUPER MESAJ yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde 19 TL ücret karşılığında 1000 adet bedava sms paketi sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan yalnızca faturalı hat sahibi aboneler yararlanabilir.

OZEL 1000 SMS yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde aylık 4.90 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında bedava sms paketi elde edebilirsiniz.

YouTube video

Turkcell Bedava SMS Kazanma Hangi Uygulamalardan Yapılır?

Turkcell hattınızdaki SMS yetersiz geliyor ve ek SMS ihtiyacı duyuyorsanız ve çoğu kampanyayı da kullanmışsanız ve halen ek SMS ihtiyacınız var ise, SMS veren uygulamalar aracılığı ile bedava SMS sahibi olabilirsiniz. Hangi uygulamalardan SMS kazanırım diye merak ediyorsanız Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell SMS Paketi Nasıl Alınır?

Eğer ki Turkcell faturalı ya da faturasız hattınız için ek SMS paketi almak istiyorsanız ancak nereden alırım diye merak ediyorsanız yapmanız gereken işlem Turkcell mobil uygulamasına giriş yapın ve ek paketler kısmından ek SMS paketi satın alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu