Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Turkcell Bedava SMS Kampanyası 2023; Turkcell operatör şirketi faturalı ve faturasız abonelerine pek çok sms kodu ve uygulama vasıtasıyla bedava sms kampanyaları tanımlamaktadır. Söz konusu kampanyalardan yararlanmak isteyen müşteriler belirlenen koşulları eksiksiz olarak yerine getirdikleri takdirde kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanabileceklerdir.

Bu yazımızda Turkcell’ in abonelerine sunmuş olduğu Turkcell bedava sms kampanyaları ele alınacaktır.

Tukcell Bol GB Tanışma Seti ile Bedava SMS Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahibi kullanıcıları Bol GB Tanışma Seti kampanyasına abone oldukları takdirde 750 dakika, 250 sms ve 25 GB internet paketi sahibi olabilirler. On sekiz yaşından büyük Bol GB Tanışma Seti aboneleri Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek ön ödemeli hatta sahip oldukları takdirde kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanabilirler. Kampanya yurt içi kullanımlarında geçerli olup kampanya dahilinde kullanılmayan smsler bir sonraki aya devredilmez.

Turkcell Salla Kazan Bedava Sms Kampanyası

Kampanyaların sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden Dijital Operatör uygulamasını yükledikleri takdirde Salla kazan ile haftalık olarak bedava dakika, bedava sms ya da bedava internet kazanabilirler. Yapılması gereken uygulamada menü seçeneğinde yer alan salla kazan butonuna tıklayarak telefonu sallamaktır. Ayrıca kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin cihazları 4.5 G uyumlu olmalı ve müşterilerin 4.5 G aboneliği de bulunmalıdır.

Bu koşulları sağlayan abonelerin bedava sms elde etmesi söz konusu olacaktır. Uygulama haftada bir defaya mahsus abonelerine bedava sms, bedava dakika ve bedava internet kazandırmaktadır. Aboneler TL yüklemesi yaptıkları takdirde ve belirlenen özel günlerde haftada birden fazla defa salla kazan kampanyasının avantajlarına sahip olabileceklerdir.

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell Yeşil Beyaz Bedava Sms Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden BiP uygulamasını yüklemiş olmaları gerekir. Uygulamayı yükleyen yeşil beyaz aboneleri otuz gün süre geçerli olmak üzere sms hakkı yahut 1 GB internet hakkı kazanmış olacaklardır. Kampanya kapsamında dahil olabilmek için uygulamaya ilk defa giriş yapılmış olması gerekir.

Turkcell Sen Yap Diye Yarışması Bedava SMS Kampanyası

Sen yap diye yarışması avantajlarından yararlanabilmenin ön koşulu BiP uygulamasının kullanılan cihazlarda mevcut olmasıdır. İlgili uygulamayı yükleyen müşteriler uygulama tarafından tahsis olunan görevleri yerine getirerek bedava sms, bedava dakika veya bedava internet sahibi olabilirler. Müşteriler genelde sms kullanıyor ise sms paketi genelde internet kullanıyor ise internet paketi tahsis olunacaktır.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava SMS Kampanyası

BiP uygulamasını cep telefonlarına AppStore veya PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler sürpriz nokta kampanyası ile bedava sms elde edebilirler. Cep telefonlarında GPS uygulamasının aktif olarak kullanılıyor olması kampanyanın kullanımı için gereklidir. GPS’in aktif olarak kullanımı sürpriz nokta tespiti açısından önem arz eder. Bir aylık süreç içerisinde maksimum on adet hediye kazanılabilmektedir.

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi Bedava SMS Kampanyası

Oyun oynamayı seven Turkcell aboneleri hafta içi oynadıkları oyunlardan hafta sonu puan kazanma şansını hediyeli oyun servisi vasıtasıyla elde etmektedirler. Hafta sonu kazandıkları puanları bedava dakika, bedava sms ya da bedava internet olarak kullanabilirler. Kazanılan hediyeleri seçme şansı müşterilere ait olup 50 TL ve üzerinde bir miktarda indirim kuponu elde edebilmektedirler.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi Bedava Mesaj Kampanyası

Hediyeli soru servisini cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanmak için cüzi bir miktarda TL yüklemesi yapmalıdırlar. Müşteriler ilgili uygulamayı indirip giriş yaptıkları takdirde 7 TL karşılığında kendilerine yöneltilen beş adet sorudan doğru olarak cevapladıkları her bir soru için puan kazanmaktadırlar. Doğru olarak cevaplanan her bir soru ilgili aboneye sms, dakika veya internet olarak geri dönmektedir.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava SMS Kampanyası

Hediye havuzu ile bedava sms elde edebilmenin ön koşulu müşterilerin cihazlarına Turkcell Dijital Operatör uygulamasını yüklemiş olmaktır. Hediye havuzu ile bedava sms kazanmak isteyen müşteriler bedava sms kutucuğunun karşısında yer alan görevi yerine getirerek bedava sms kazanabilirler. Müşteriler diledikleri hediyenin karşısında belirtilen görevi yerine getirdikleri halde diledikleri hediyeyi kazanabilmektedirler.

Turkcell Kim Hediye İster Bedava SMS Paketi

Cihazlarına BiP uygulamasını yükleyen müşteriler arama yaptıkları yahut sms aracılığıyla mesajlaştıkları takdirde bu ölçüde bedava sms kazanabilirler.

Turkcell Yükle Kazan Bedava SMS Paketi

Yükle kazan kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler yükledikleri TL kadar TL kazanma şansına sahip olabilirler. Kampanyadan yararlanabilmenin ön koşulu 35 TL üzerinde yükleme yapan hazırkart kullanıcısı olmaktır. Söz konusu yükleme Paycell yahut başkaca belirli uygulamalar üzerinden yapılmış olması gerekir. Bayilik üzerinden yapılan yüklemeler bu kapsamda değildir. TL yüklemesi yapan hazırkart aboneleri ilgili TL karşılığını bedava sms, bedava internet ya da bedava dakika olarak kullanmaktadırlar.

Turkcell GNÇ Bedava SMS Kampanyası

Turkcell GNÇ kampanyasından faydalanmak isteyenler 26 yaş altında olmalıdırlar. GNÇ uygulaması kampanyasından faydalanmak isteyenler uygulama üzerinden TC kimlik numaraları ile giriş yapmalıdırlar. Müşteriler iki gün boyu kampanya avantajları ile bedava sms elde edebilmektedirler. Belirlenen kriterlerin yanı sıra kullanılan cihazların IOS 9 ve Android 4.4.2 ve üstünü desteklemesi gerekir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kanalı Bedava Sms Kampanyası

Turkcell GNÇ uygulaması koşullarını sağlayan müşteriler yumurta çatlatarak bedava sms kampanyalarından yararlanabilmektedirler. Belirlenen iki gün  boyunca kampanyadan faydalanılabilir.

Turkcell 25 Adet Bedava SMS Kazanma

Müşteriler BEDAVA SMS yazıp 7777’e kısa mesaj gönderdikleri takdirde 25 adet bedava sms kazanma şansına sahip olabilirler.

Turkcell 30 Adet Bedava Mesaj Kazanma

Müşteriler cep telefonlarının mesaj kısmına GEL DK yazıp 2222’ e kısa mesaj atarak 30 adet bedava sms sahibi olabilirler. Kampanya onay mesajının gelmesi ile aktif olarak kullanıma açılacaktır.

Turkcell 100 Adet Bedava SMS Kampanyası

Müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına GEL SMS yazıp 2222’ e kısa mesaj göndererek 100 adet bedava sms sahibi olabilirler. Onay mesajının gelmesinin ardından kampanya aktif olacaktır.

Turkcell Şans Kampanyası ile  100 Adet Bedava SMS

Müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına SMS yazıp 2222’ e kısa mesaj göndererek şans kampanyası kapsamında 100 adet bedava sms sahibi olabilirler.

Turkcell 800 Adet Bedava SMS Paketi

Turkcell aboneleri FATURSIZ SMS800 yazarak 2222’e gönderdiklerinde hatlarında TL olmasa bile bedava 800 adet sms kazanabilirler. Bunun için müşterinin başkaca bir  sms paketine aboneliğinin bulunmaması gerekir. Kampanya yılda bir defa ücretsiz olarak kullanılabilir.

Kampanya tarifesine ilişkin fırsatlardan tekrar yararlanmak isteyen müşterilerin 15 TL’lik ücret karşılığında kampanyadan faydalanması söz konusudur. Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için KALAN yazarak 2200’e göndermeniz yeterlidir. *159# ile de kalan kullanımlarınızı öğrenmeniz mümkündür.

Turkcell 1000 Adet Bedava SMS Kazanma

Öncelikle müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına İPTAL İZİN yazıp 2222’ e kısa mesaj göndermelidir. Turkcell’ in mesaja dönüşünün ardından DEVAM yazıp 2197’ e kısa mesaj göndermelidirler. Kampanya bir hafta süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Kampanya dahilinde müşteriler 1000 adet sms kullanabileceği gibi 1 GB bedava internet de elde edebilmektedir.

Turkcell Faturalı Hat Kullanıcıları 1000 Adet Bedava SMS

Müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına SUPER MESAJ yazıp 2222’ e kısa mesaj göndererek 1000 adet bedava sms sahibi olabilirler. Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı hat kullanıcısı olmak şartı aranmaktadır.

Turkcell 5000 Adet Bedava SMS

Müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına SANS yazarak 2222’ e kısa mesaj göndererek 5000 adet bedava sms sahibi olabilirler.

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Kazanma

Müşteriler cihazlarında mesaj kısmına HERYONE SMS yazıp 2222’ e göndererek bedava sms kazanabilirler. Kampanya otuz gün süreyle bir defaya mahsus kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında müşteriler 100 sms’ ten 1500 sms’ e kadar bedava sms kazanabilmektedirler.

Turkcell ABONE ile Dilediğin Kadar Bedava Mesaj Hakkı

Müşteriler cihazlarında mesaj kısmına ABONE yazarak 2222’ e kısa mesaj gönderirken istedikleri mesaj miktarını kısa mesajda belirtmelidirler. Böylece diledikleri kadar bedava sms kazanbilirler. Kalan kullanıma ilişkin bilgilerinizi KALAN yazıp 2200’ a kısa mesaj göndererek öğrenmeniz mümkündür.

Yukarıda Turkcell abonelerinin bedava sms kampanyalarından yararlanmak için izlemeleri gereken usuli işlemlere ilişkin olarak bilgilendirmeler yapılmıştır.

YouTube video

Turkcell Faturalı 1 TL’ye 1000 SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı hat kullanıcısı iseniz ve bolca SMS’e ihtiyacınız var ise ve nasıl en uygun şekilde bolca SMS kazanabilirim diye araştırıyorsanız Turkcell tam size göre bir kampanya yaparak 1 TL’ye 1000 SMS vermektedir. Bu işlemi de Turkcell uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Bedava SMS Veren Uygulamalar Nelerdir?

Eğer ki faturalı ya da faturasız fark etmeksizin bir Turkcell operatörü müşterisi iseniz ve bedava olarak ek olarak SMS ihtiyacınız var ise bu işlemin en kolay yolu bedava SMS veren uygulamaları kullanmaktır ve bu uygulamalar hangileri diye merak ediyorsanız Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu