Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Ülkemizde en yaygın olarak kullanılmakta olan GSM operatör şirketlerinden biri olan Turkcell abonelerine yalnızca dakika kazandırmakla kalmayıp bedava internet ve bedava sms de kazandırmaktadır.

Müşterilerin talebine göre hediye kazandırmaya devam eden Turkcell dileyen müşterisine sms de kazandırmaktadır. Turkcell müşterileri sıklıkla internet paketi talebinde bulunmaktadır. Bununla birlikte sms paketi talebinde bulunanlar da vardır. Bu yazımızda Turkcell bedava sms veren uygulamalar ele alınacaktır.

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar 2024

Turkcell SMS paketiniz bittiğinde ek SMS paketi almak yerine güncel bedava sms veren uygulamaları kullanarak sizlere bedava mesaj hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava Sms Kazanma

Faturalı ve faturasız bireysel hat sahibi Turkcell aboneleri cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden Turkcell dijital operatör servisi uygulamasını indirmelidirler. Bununla birlikte cihazlarında 4.5G teknolojisinin aktif olarak kullanılıyor olması gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra belirtilen kutucuğa gsm numaralarını girmeleri gerekir. Ardından telefonlarına gelen şifreyi ilgili kutucuğa yazarak giriş yapabilirler.

Uygulama üzerinde yer alan menü seçeneğinden salla kazasn butonu seçerek cihazlarını sallamaları gerekir. Bu işlemler sonucu salla kazan bedava sms elde etmek mümkün olmaktadır. İlgilli sms paketi Cuma günü saat 09.00 itibarıyla geçerli olmak üzere kullanıma açılacaktır. Günlük, haftalık ve aylık olarak sms elde etmek bu şekilde mümkün olacaktır.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Sms Kazanma

Turkcell dijital operatör uygulaması müşterilerin yalnızca aboneliğe ilişkin işlemlerini yerine getirmekle kalmayıp hediye havuzu gibi pek çok vasıta ile bedava sms de kazandırmaktadır. Dijital operatör uygulamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşterilerin hediye havuzu seçeneğinden karşılarına çıkan hedefleri yerine getirmeleri gerekir.

İlgili müşteriler sms paketi kazandıran hedefi seçerek belirlenen görevleri yerine getirdiği takdirde sms paketi elde etme şansına sahip olacaktır. İlk defa Dijital operatör uygulamasına giriş yapan müşteriler kendilerine sms olarak iletilen şifreyi 2222 aracılığıyla değiştirebilirler.

Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Bedava Sms Kazanma

Turkcell hazırkart müşterileri yani faturasız hat sahibi kullanıcıları yükledikleri TL kadar TL kazanma şansına sahip olabilmektedirler. Yalnızca bununla kalmayıp Paycell üzerinden belirlenen meblağı aşan miktarda yükleme yapılması halinde bedava sms kazanma söz konusu olabilmektedir. Müşteriler kazanmış oldukları hediyeleri dilerlerse sms paketi dilerlerse dakika paketi olarak kullanabilme hakkına sahiplerdir.

Turkcell Bedava Mesaj Kazandıran Uygulamalar

Turkcell hediyeli oyun servisi aboneleri hafta içi oynadıkları oyunlardan hafta sonu puan kazanabilmektedirler. Toplanan puanların müşterilere bedava sms olarak dönmesi söz konusu olabildiği gibi başkaca bir hediye olarak  geri dönmesi de mümkündür. Müşteriler bu servis ile 50 TL civarında indirim kuponu da elde edebilmektedirler. Bu servise ilk defa katılım sağlayan müşteriler bir hafta boyunca 1 GB bedava internet de kazanabilmektedirler. Müşteriler kazandıkları hediyeleri seçme şansına sahiptirler.

Turkcell Uygulamaları Bedava Sms Kazanma

Hediyeli soru servisi abonelerine 7 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında haftalık olarak beş adet soru yöneltmektedir. Sorulan sorularda doğru olarak cevaplanan her bir soru karşılığı ilgili müşteri dakika elde etmektedir. Tüm bu işlemler sonucu abonenin bedava sms, internet yahut dakika kazanması söz konusu olmaktadır. Hediyeli soru servisi tıpkı hediyeli oyun servisinde olduğu gibi ilk defa uygulamanın kullanımı sürecinde abonelerine bir hafta geçerli olmak üzere 1 GB bedava internet de kazandırmaktadır.

Turkcell BiP uygulaması Bedava Sms Kazanma

Turkcell BiP uygulamasını indirip giriş yapan aboneler sürpriz nokta kanalı ile bedava sms elde edebilmektedirler. Bunun için yapılması gereken sürpriz nokta kanalına abone olmak ve konumunuzu aktif hale getirmektir. Otuz günlük süreç içerisinde en fazla on adet hediye kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin hatlarının faturalı ya da faturasız olması dikkate alınmamaktadır. Hediye haritasında  konumunuzun en yakın olduğu noktalara yakın yerlerden sms, internet yahut dakika elde etmeniz mümkündür. Dikkat edilirse telefonunuzda GPS uygulamasının aktif bir şekilde kullanılıyor olması kampanyadan yararlanmak için zorunluluk arz etmektedir.

Bedava Sms Kazanma Uygulamaları Turkcell 

BiP uygulamasını cihazlarında aktif bir şekilde kullanmakta olan Turkcell yeşil beyaz aboneleri ugulamayı indirdikleri takdirde bedava sms ya da  1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Bu sayede sevdikleriyle diledikleri ölçüde mesajlaşma hakkına sahip olurlar. Paket içeriğindeki hediye üyelik tahsis olunan pakete göre değişkenlik arz etmekte olup otuz gün süreyle geçerliliği bulunmaktadır.

Turkcell Kim Hediye İster ile Bedava Sms Kazanma

Kim hediye ister ile hediye kazanabilmek için öncelikli olarak arkadaşlarınıza mesaj atmanız ya da telefonda konuşuyor olmanız gereklidir. Buna mukabil mesajlaşılan sms kadar ya da konuşulan dakika kadar sms kazanmak söz konusu olacaktır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava Sms Kazanma

26 yaş ve altındaki Turkcell operatörü kullanıcıları cihazlarına AppStore yahut Playstore üzerinden Turkcell GNÇ uygulamasını indirdikleri takdirde çeşitli hediyelerden yararlanma fırsatı elde etmektedirler. Hediyelerden yararlanmak isteyen müşterilerin yaşlarının tespiti için TC Kimlik numaraları ile giriş yapmaları zorunluluk arz eder. Zira kampanya 26 yaş ve altındaki yaşlara yönelik olarak tahsis edilmiştir. Uygulama IOS 9 ve Android 4.4.2 ve üstünü desteklemektedir. Müşteriler bu uygulama vasıtasıyla bedava sms paketi elde edebilmektedirler.

Turkcell GNÇ Uygulaması Çatlat Kanalı ile Bedava Sms Kazanma

Turkcell çatlat kanalı GNÇ uygulaması kapsamında yer alan bir kanal olup 26 yaş ve altındaki abonelerin faydalanabileceği bir kanaldır. Haftada iki gün belirleyip belirlediğiniz iki günlük süreç boyunca bedava sms, dakika ve internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Belirlenen günlerde geçerli olan smslerin başka bir güne devredilmesi söz konusu değildir.

Yukarıda bahsi geçen uygulamaların yanı sıra çeşitli smsler ile de bedava sms kazanılması mümkündür.

  • GEL SMS yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde 30 sms’ e kadar sms elde etme şansına sahip olabilirisiniz.
  • İPTAL İZİN yazarak 2222’ e gönderdiğiniz takdirde kısa mesajınızın yanıtlamasını beklemelisiniz. Kısa mesaj yanıtlandıktan sonra devam yazarak 2197’e göndermeniz gerekir. Belirlenen işlemler yapıldıktan sonra 100 sms paketinden 1000 sms paketine kadar sms elde etmeniz mümkün olacaktır.
  • ABONE yazarak dilediğiniz sms miktarını 2222’ e göndermeniz halinde 50 sms paketinen 1000 sms paketine kadar sms elde etmeniz mümkün olacaktır.
  • ŞANS yazarak 2222’ e kısa mesaj göndererek 500 sms’ e varan sms paketi elde edebilirsiniz.
  • Faturalı hat sahibi Turkcell aboneleri SUPER MESAJ yazarak 2222’ e gönderdikleri takdirde hatlarından 19 TL’lik ücret tahsilatı karşılığında her yöne 1000 sms kazanma hakkında sahip olacaklardır.

Görüldüğü üzere Turkcell aboneleri yalnızca belirli uygulamalar vasıtasıyla değil belirli kısa mesajlar aracılığıyla da bedava sms elde etme şansına sahiptirler.

Turkcell Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Eğer ki faturalı ya da faturasız fark etmeksizin bir Turkcell operatörü kullanıcısı iseniz ve SMS ihtiyacınız var ise ve bu işlemin en kolay yolu olarak da hile yapmayı tercih ediyorsanız maalesef ki bu işlem pek de mümkün değildir. Turkcell hile yapılmaması konusunda ciddi önlemler almıştır ve hile bizim de tavsiye ettiğimiz bir şey değildir.

Turkcell Faturalı Bedava SMS Kazanma Yöntemi

Eğer ki Turkcell faturalı hatta sahipseniz ve SMS ihtiyacınız var ise Turkcell sizden 1 TL karşılığında bir aylık kullanacabileceğiniz 1000 SMS hakkı tanımaktadır. Ancak bu kampanya yalnızca faturalı hatlar için geçerlidir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu