Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma 2023; Turkcell müşterileri bedava internet ya da bedava sms elde ettikleri takdirde bedava mesaj hakkı kazanma şansına sahip olmaktadırlar. Aboneler yalnızca sms aracılığı ile değil WhatsApp  gibi uygulamalar aracılığıyla da mesajlaşmaktadırlar. Bu bağlamda bedava internet kazanan müşteriler otomatik olarak bedava mesaj hakkı da elde etmiş sayılacaktır.

Bu yazımızda Turkcell bedava mesaj hakkının nasıl kazanılacağına ilişkin belirlemeler mevcuttur.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma 

BiP uygulamasını cihazlarında aktif olarak kullanmakta olan Turkcell aboneleri kampanyadan faydalanmak istedikleri takdirde GPS uygulamasını da cihazlarında aktive etmelidirler. Koşulları sağlayan ilgili aboneler sürpriz hediye verilen noktalar aracılığıyla belirli hediyelerden yararlanma şansı elde edeceklerdir. Otuz günlük süre içinde en fazla on adet hediyeden yararlanmak mümkündür.

Hediyelerin kapsamı yalnızca bedava sms ile sınırlandırılmayıp bedava dakika yahut bedava internet tahsisi de söz konusu olacaktır. Bedava internet aracılığıyla da abonelerin sevdikleriyle mesajlaşması söz konusu olduğundan dolaylı olarak bedava mesaj hakkı da kazanılmış olmaktadır.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler menü seçeneğinden salla kazan butonunu seçerek telefonu sallamalıdırlar. Buna mukabil bedava internet, bedava sms ve bedava dakika elde etme şansına sahip olmaktadırlar. Kampanyanın geçerli olarak kullanılması için gerekli olan bir diğer husus da cihazın 4.5 G uyumlu olması ve ilgili müşterinin 4.5 G aboneliğinin bulunmasıdır.

Tüm bu koşulları sağlayan müşteriler bedava mesaj hakkı kazanabilirler. Günümüz koşulları itibarıyla internet aracılığıyla WhatsApp, Instagram vs gibi pek çok uygulama üzerinden mesajlaşmak söz konusu olduğundan bedava internet kazanan müşteriler otomatik olarak mesaj hakkı elde etmiş sayılacaklardır.

Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell  GNÇ uygulaması ile bedava mesaj hakkı kazanabilmenin ön koşulu 26 yaş altında olmaktır. Yaşa ilişkin belirlemeler tarife aboneliği sırasında istenen TC kimlik numarası ile belirlenecektir. Cep telefonlarına Turkcell GNÇ uygulamasını yükleyen müşterilerin cihazları IOS 9 ve Android 4.4.2 ve üstünü desteklemelidir. Kampanya iki gün geçerli olmak üzere kullanılabilir. Sayılan koşulları sağlayan müşteriler GNÇ uygulaması ile bedava mesaj hakkı sahibi olabileceklerdir.

Turkcell Bedava Mesaj Nasıl Yapılır

Turkcell GNÇ uygulamasına ilişkin avantajlardan yararlanmanın koşulları yukarıda belirtilmiştir. GNÇ uygulaması kullanıcıları haftalık, günlük ya da aylık olarak bedava mesaj hakkı sahibi olabilmektedirler. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler uygulamaca belirlenen yumurta çatlatma oyunu ile bedava sms, bedava internet ve bedava dakika sahibi olabilmektedirler.

Turkcell Bedava Mesaj Paketi

Cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden BiP uygulamasını yükleyen müşteriler sevdiklerini aramaları halinde yahut sevdikleriyle mesajlaştıkları takdirde aradıkları ve mesajlaştıkları ölçüde bedava mesaj hakkı kazanma fırsatı yakalamaktadırlar. İlgili kampanyadan faydalanmanın ön koşulu cihazınızda BiP uygulamasının mevcut olması gerekliliğidir.

Turkcell Yükle Kazan ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasından ya da Paycell üzerinden hatlarına TL yükleyen müşteriler TL yükledikçe mesaj hakkı kazanma fırsatı yakalamaktadırlar. Kazandığınız TL ile bedava internet, bedava sms yahut bedava dakika sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Bedava 25 Adet Mesaj Hakkı Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler BEDAVA SMS yazıp 7777’e kısa mesaj gönderdikleri takdirde 25 adet bedava mesaj hakkı kazanma şansına sahip olabileceklerdir.

Turkcell ile Bedava 30 Adet Mesaj Hakkı Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarının mesaj kısmına GEL DK yazıp 2222’ e kısa mesaj attıkları takdirde 30 adet bedava mesaj hakkına sahip olabileceklerdir. Kampanyanın aktive olması onay mesajının gelmesine bağlı olarak değişkenlik arz etmektedir.

Turkcell ile Bedava 100 Adet Mesaj Hakkı Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına GEL SMS yazarak 2222’ e kısa mesaj göndererek 100 adet bedava mesaj hakkı sahibi olabileceklerdir. Kampanyanın aktive olması onay mesajının gelmesine bağlı olarak değişkenlik arz etmektedir.

Turkcell Bedava 100 Adet Mesaj Hakkı Paketi

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına SMS yazarak 2222’ e kısa mesaj göndererek şans kampanyası başlığı adı altında 100 adet bedava mesaj hakkı sahibi olabileceklerdir.

Turkcell Bedava 800 Adet Mesaj Hakkı Kazanma

Herhangi bir sms paketine üyeliği bulunmayan hazır kart kullanıcısı Turkcell aboneleri FATURSIZ SMS800 yazarak 2222’e gönderdikleri takdirde hatlarında TL olmasa bile bedava 800 adet mesaj hakkı kazanabilirler. Kampanya yılda bir defa kullanılabilmektedir. Aynı kampanya tarifesine ilişkin fırsatlardan yararlanmak isteyenler 15 TL gibi cüzi bir ücret karşılığı kampanyadan faydalanabilirler. İlgili kampanya altı ay ya da bir yıl süreyle kullanılabilmektedir. 800 adet mesaj hakkınız bitene kadar bir yıl sürse dahi sms paketinden yararlanabilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı KALAN yazarak 2200’e gönderip öğrenebilirsiniz. Bununla beraber *159# ile de kalan kullanımlarınızı öğrenmeniz mümkündür.

Turkcell Bedava 1000 Adet Mesaj Hakkı Paketi

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına İPTAL İZİN yazıp 2222’ e kısa mesaj göndermelidir. Turkcell’ in mesaja dönüş yapmasının ardından DEVAM yazarak 2197’ e kısa mesaj göndermelidirler. Kampanya aktive olmasından itibaren bir hafta süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında müşteriler 1000 adet bedava mesaj hakkı kullanabileceği gibi 1 GB bedava internet de elde edebilmektedir.

Yukarıda da belirtildiği üzere aboneler yalnızca sms ile değil bedava internet aracılığıyla da çeşitli sosyal platformlardan mesajlaşma hakkına sahip olacaklardır. Bu bağlamda 1000 adet ve üzeri meblağda bedava mesaj hakkı elde edilecektir.

Turkcell Faturalı Bedava 1000 Adet Mesaj Hakkı Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına SUPER MESAJ yazarak 2222’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde 1000 adet bedava mesaj hakkı sahibi olabilmektedirler. Hazırkart kullanıcıları kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı hat kullanıcısı olmak gerekir.

Turkcell Bedava 5000 Adet Mesaj Hakkı Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına SANS yazarak 2222’ e kısa mesaj göndermelidirler. Bununla beraber 5000 adet mesaj hakkına sahip olabilirler.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Paketi 2023

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına ABONE yazarak 2222’ e kısa mesaj gönderirken diledikleri ölçüde mesaj miktarını kısa mesajda belirtmelidirler. Buna mukabil diledikleri ölçüde bedava mesaj hakkı kazanabileceklerdir. Kalan kullanım haklarınızı KALAN yazıp 2200’ a kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj kısmına HERYONE SMS yazarak 2222’ e göndererek bedava mesaj hakkı kazanabilirler. Kampanya otuz gün süreyle bir defa kullanılmakta olup 100 mesaj hakkından 1500 mesaj hakkına kadar bedava mesaj hakkı kazanma şansınız bulunmaktadır.

Görüldüğü üzere faturalı ve faturasız hat sahibi Turkcell operatör şirketi kullanıcıları basit yöntemlerle haftalık, günlük, aylık hatta yıllık olarak kullanabilecekleri bedava mesaj hakkı sahibi olabilirler.

YouTube video

BİP Bedava Mesaj Hakkı Kazanılır Mı?

Bedava mesaj hakkı kazanmak istiyorsanız ve faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı iseniz ve BİP uygulamanız var ise ve BİP kullanarak mesaj hakkı kazanabilir miyim diye merak ediyorsanız sorunuzun cevabı evet olacaktır. Arada sırada BİP uygulamasına girerek bedava mesaj hakkı kazanma şansınız olacaktır.

Turkcell Hangi Uygulamadan Bedava Mesaj Hakkı Kazanabilirim?

Turkcell operatörü kullanıcısı iseniz ve bedava mesaj hakkı kazanmak isterseniz ve bu işlemi de uygulamalar aracılığı ile yapabilir miyim diye merak ediyorsanız evet bu işlemi uygulamalar aracılığı ile yapabilirsiniz ve hangi uygulamalardan yapabilirim diye merak ediyorsanız Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu