Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcell Bedava Konuşma Paketi 2023; Turkcell, abonelerine çeşitli uygulamalarla ve sms bildirimleri ile dakika kazandırmaya devam ediyor. Bu yazımızda  Turkcell’ in abonelerine özel olarak tahsis ettiği çeşitli konuşma paketleri ele alınacaktır. Söz konusu paketlerin özelliği bedava olmasıdır.

Bunun yanı sıra belirli cüzi miktarda TL yüklenmesi halinde de müşterilere bedava dakikaların tahsis edildiği görülmektedir. Paketlerden faturalı ya da faturasız müşterilerin yararlanması söz konusu olmaktadır. Turkcell bedava konuşma paketleri yazımızda.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Turkcell bedava dakika ve konuşma paketi kazanmak için sizlere güncel bedava konuşma kampanyaları hakkında bilgi vermek istiyorum. Sizlerde sevdikleriniz ile kesintisiz doya doya konuşmak istiyorsanız güncel kampanyalarakatılabilirsiniz.

Turkcell BiP Günlük 100 Dakika Hediye Paketi

Turkcell BiP günlük 100 dakika paketinden yararlanabilmek için yapmanız gereken yalnızca kampanya  kapsamında belirlenen sms bildirimini ilgili  birime ulaştırmaktır. Faturalı ya da faturasız Turkcell abonelerinin söz konusu kampanyadan faydalanması mümkündür. Kampanya ile ilgilenen konuşma paketi yapmak isteyen müşteriler BIP 100DK yazarak 2200’a kısa mesaj göndermelidir.

Bilgilendirme mesajı tarafına iletilen müşteriler 1 TL gibi cüzi bir bedel karşılığında kampanyadan yararlanabilirler. Paket aşımı yaşamak istemeyen müşteriler kalan dakikalarını öğrenmek için KALAN yazarak 2222’e mesaj göndermelidirler. Kampanya yalnızca bir gün süreyle geçerlidir.

Turkcell Bedava Konuşma Kampanyaları

Bireysel hazırkart kullanıcısı olan Turkcell aboneleri hafta sonu Turkcell’lilerle bedava konuşma paketinden yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen hazırkart kullanıcıları hatlarına 35 TL ve üzerinde yükleme yaptıkları takdirde cumartesi ve pazar günleri sevdikleriyle diledikleri kadar bedava konuşma hakkına sahip olmaktadırlar. Otuz gün geçerli olan kampanya dahilinde başkaca herhangi bir ücret başlığı altında ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Cumartesi günü saat 00.00 itibarıyla başlayan kampanya Pazar günü saat 23.59’ da sona ermektedir.

Kampanyada belirlenen ücreti hatlarına tanımlayan müşteriler otomatik olarak kampanya kapsamına alınacak olup tahsis edilen dakikalar yalnızca yurt içinde geçerlidir. Paket aşımı yaşamak istemeyen müşteriler kalan dakikalarını KALAN yazarak 2200’ e sms atarak öğrenebilirler. Bununla beraber dakikaları biten müşterilere Turkcell tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kampanya dahilinde kalan dakikaların diğer aylara aktarımı söz konusu olamaz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları 

Turkcell Bip Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi

BiP uygulaması cihazlarında yüklü olan müşterilerin sarı kutu puanlarının 500 puanı aşmaları halinde  SK137 yazarak 2200’ e sms göndermeleri halinde 500 dakika elde etme fırsatı yakalamış olmaktadırlar. İlgili dakikaların hesaplarına tanımlanması için telefonlarına AppStore ya da PlayStore ‘dan Turkcell hesabım uygulmasını yeşil butona tıklayarak indirmelidirler.

Uygulamayı indiren aboneler giriş işlemlerini tamamladıktan sonra hesaplarına 500 dakika tanımlayabileceklerdir. Müşterilerin belirli ücret karşılığında satın almış oldukları dakikalar ile sarı kutu puanlarının aynı anda bulunması halinde konuşulan dakikalar öncelikli olarak sarı kutu puanlarından düşecektir.

Turkcell Hesabım ile Bedava Konuşma Paketi

Turkcell hesabım uygulaması telefonlarında mevcut olan Turkcell abonelerinin Turkcell hesabım ile bedava dakika konuşma paketi elde etmesi de mümkündür. Abonelerin sol üstte yer alan menü seçeneğini seçerek Salla Kazan butonuna tıklamaları halinde günlük yahut haftalık olarak bedava dakika elde etme fırsatları bulunmaktadırlar.

Kampanya dahilinde 100 dakikadan 2000 dakikaya kadar konuşma paketi elde etme fırsatı sunulmaktadır. Kampanya ile müşterilerin sms ve internet elde etme şansları da mevcuttur.

Gurbet Tarifesi ile 1000 Dakika Konuşma Paketi

Turkcell gurbet tarifesi abonelerinin cihazlarına Appstore yahut Playstore’ dan BiP uygulamasını indirmeleri halinde kampanyadan yararlanmaları söz konusu olacaktır. Gurbet tarifesi abonelerinin kampanya kapsamında 1000 dakika konuşma hakkı ve 1 GB internet hakları mevcuttur.

Kampanyaya katılmak bedava değildir ancak Turkcell’ in başkaca tarifelerine nazaran oldukça makul fiyatlıdır. 20 TL karşılığında bahsi geçen kampanyadan faydalanan gurbet tarifesi abonesi olmanız mümkündür. Tarifeden artan dakikaların bir sonraki aya devri mümkün değildir. Kampanyaya ilişkin ayrıcalıklar kampanya adına tahsis olunan kişiye ait olup üçüncü bir kişiye devri söz konusu değildir. Kampanya otuz gün geçerlidir.

Turkcell Her Yöne Ücretsiz Dakika Konuşma Paketi

Kampanyadan yararlanmak isteyen ve daha önceden her yöne ücretsiz dakika servisi abonesi olmayan müşteriler cihazlarında mesaj kısmına SURPRIZ yazarak 2222’ e gönderdikleri takdirde hediye dakika kazanmaya başlayacaklardır.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma 

BiP uygulamasını ilk defa cihazına yükleyen aboneler ilk yükleme ile anında 500 dakika sahibi olabilmektedirler.

Hediye Havuzu Bedava Konuşma Paketi

Turkcell Hesabım uygulamasını cihazlarına indiren müşteriler Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak hediye havuzu linkine tıklamalıdırlar. Kişiye özel olarak belirlenen görevlerin yerine getirilmesinin ardından kampanyadan yararlanılabilir. Bu sayede müşteriler sms, internet ya da dakika kazanma fırsatı elde etmiş olacaklardır.

Turkcell BiP Her Yöne 1000 Dakika Kampanyası 

Faturalı hat ve hazırkart sahipleri 1000 dakikalık paketi  KDV dahil 10 TL karşılığında elde edebililer. Paket ayda bir kere kullanılabilmekte olup otuz gün süreyle geçerlidir. İptal istemi olmadığı hallerde kampanya devam edecektir.

İptal istemi halinde kampanyanın yenilenmesi söz konusu  olmamaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler ilgili koşulları sağladıkları takdirde otomatik olarak paketten yararlanabileceklerdir.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti ile 750 Dakika Konuşma Paketi

Hazırkart kullanıcıları ile Yeni Turkcell’ liler Bol GB Tanışma Seti ile bedava dakika kazanma fırsatı elde etmektedirler. On sekiz yaşından büyük hazırkart kullanıcıları 750 dakika , 15 GB internet ve 250 sms elde edebilmektedirler.

On sekiz yaşından büyük müşteriler Turkcell İletişim Merkezlerini ziyaret ederek ön ödemeli hatta sahip oldukları takdirde otomatik olarak hatlarına tanımlanan kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya dahilinde olan kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez. Kampanya yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Bu yazımızda 2023 yılı itibarıyla Turkcell bedava konuşma paketlerine ilişkin olarak bilgilendirme yapılmıştır.

YouTube video

Turkcell 19 TL’ye 500 Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörünü kullanıyor ve paketinizdeki dakikalar artık size yeterli gelmiyor ise ve ek dakikalara ihtiyaç duyuyorsanız siz de Turkcell’in 19 TL’ye 500 dakika kampanyasını yaparak dakika sahibi olabilirsiniz. 19 TL’ye 500 dakika kampanyasını yapmak için de herhangi bir Turkcell bayisine giderek bu işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Turkcel operatörünü kullanıyorsanız ve ek dakika ihtiyacınız var ise ve kampanyaları da yapmışsanız ve daha fazla dakikaya ihtiyacınız var ise en basit yol olarak elbette ki hile yapmayı deneyeceksinizdir ancak Turkcell hile konusunda oldukça katı olduğundan dolayı hile yaparak dakika kazanmanız pek mümkün değildir ve bizlerin de tavsiyesi hile yapmamanız yönündedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu