Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları 2023; Turkcell, faturalı ve faturasız müşterilerine bedava dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. BiP uygulaması, salla kazan ve hediye havuzu gibi birçok yöntem ile bedava dakika kazanmak mümkündür. BiP uygulamasının avantajlarından yararlanabilmek için şüphesiz BiP uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması şartı aranmaktadır. Turkcell’ in müşterilerine sunduğu kampanyalara bakıldığında,

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023

Günlük ve haftalık bedava dakika kazanmak isteyen müşterilerin ilk durağı salla kazandır. Turkcell dijital operatör mobil uygulamasına giren müşterilerin salla kazan özelliğini kullandığı sıklıkla görülmektedir. Bu uygulama ile yalnızca hediye dakika değil sms ve internet yahut başkaca hediyeler kazanmak mümkün kılınmıştır. Bu uygulama ile 100 dakikada kazanılabileceği gibi 2000 dakika gibi oldukça yüksek bir meblağda dakika kazanmak da söz konusu olmaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Telefonunda BiP uygulaması yüklü olan Turkcell müşterilerinin bedava dakika elde etme  yollarından biri de şüphesiz sarı kutu puanlarıdır. Söz konusu puanlardan faydalanabilmeniz için sarı kutuda 500 puan ve üzerine puan birikiminin mevcudiyeti gereklidir. İlgili koşulları sağlayan müşteriler SK137 yazarak 2200’ a sms atmalıdır. Tüm bu koşulları sağlayan ve yerine getiren müşterilerin hesabına 500 dakika otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell bedava dakika veren uygulamalar ile dakika paketiniz bittiğinde kesintisiz olarak konuşmaya devam edebilirsiniz. Salla kazan yaparak her hafta bedava dakika kazanabileceğiniz gibi Turkcell hediye havuzuna giriş yaparak bedava dakika kazanabileceğiniz görev yada yarışmalara katılabilirsiniz.

Turkcell abonelerine özel olarak hazırlanmış hediye havuzu ile kazanabileceğiniz tüm bedava dakikaları tek yerden görmenizi sağlar.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 

Bol GB Tanışma Seti İle Bedava Dakika Kazanma

Hazır Kart kullanıcıları ile Yeni Turkcell’lilere tanınan avantajlardan biri Bol GB tanışma setidir. Söz konusu kampanyadan faydalanabilmek için on sekiz yaşından büyük olmak ve hazırkart kullanıcı olmak yeterlidir. Söz konusu kampanya bireysel müşterilere yirmi sekiz gün süreyle 750 dakika, 250 sms ve 15 GB internet ile açılımı yapmıştır.

Kampanya dahilindeki dakikalar yurt içinde geçerli olup her yöne kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında kullanmadığınız dakikalar, smsler ve internetler bir sonraki aya devretmez. İlgili paket otuz gün içinde birden fazla defa alınamayıp yalnızca bir defaya mahsus alınabilmektedir. Özel servislerle yapılan konuşmalar kampanya dahilinde değildir.

Turkcell Yüklenen Miktar Kadar Dakika Kazanma

Turkcell faturasız hat sahipleri hazırkartlarına bakiye yüklemesi yaparak bedava dakika kazanabilir. Hattınıza dijital operatör üzerinden kredi kartı yada banka kartı ile 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda hattınıza Turkcell bedava dakika yüklenecektir. Yüklenen dakikalar yedi gün süreyle geçerli olacaktır.

Turkcell Bedava Dakika Yapma 2023

Hafta içi oynanan oyunlardan hafta sonu puan kazanmak isteyenlerin durağı hediyeli oyun servisidir. Oynanan oyunlar neticesinde dakika kazanılabileceği gibi sms ya da internet kazanmak da mümkündür. Görüldüğü üzere Turkcell müşterilerine yalnızca hediye dakika değil sms ve internet de kazanabilmektedir.

Turkcell Konuştukça Dakika Kazanma

Konuştukça dakika kazanma tarifesinde yapılan her konuşma ertesi güne dakika kazandırmaktadır. Yapılan her konuşma ertesi gün her yöne bedava olarak hesabınıza tahsis edilecektir. Gece 00.00’dan önceki konuşmalarınız 00.00’dan önceki kısım için ertesi güne bedava olarak kazanılmaktadır.

Turkcell Her Yöne Ücretsiz Dakika 

Kampanyadan yararlanmak isteyen ve daha önceden söz konusu kampanyaya aboneliği bulunmayan müşterilerin kampanyadan yararlanabilmek için SURPRIZ yazarak 2222’ e göndermeleri gereklidir.

Turkcell Hediye Dakika Kazanma Yolları

Acele durumlarda dakika elde etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek GEL DK yahut GELDK yazarak 2222’ e göndermelidirler. Ardından hatlarına dakika tanımlaması yapılması söz konusu olacaktır.

Aşağıda yer alan kampanyalar cüzi miktarda ödeme yapan ve buna karşılık olarak bedava dakika elde eden müşterilere yönelik olarak yazılmıştır. Bahsi geçen dakikalar bedava olarak elde edilecektir.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle  Sınırsız Dakika

Hazır karta üye olan Turkcell aboneleri 35 TL ve üzerinde yükleme yapmaları halinde otuz gün süre ile başkaca ücrete tabi olmaksızın hafta sonu boyunca Turkcell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkına sahip olacaklardır. Kampanya kapsamına dahil olabilmek için belirlenen koşullara riayet edilmesi gerekli ve yeterlidir.

Tüm bu koşullar sağlandığı takdirde otomatik olarak kampanyaya dahil edilmeniz mümkün olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için sms yahut başka bir yöntem kullanmanıza gerek yoktur. 35 TL yahut üzerinde yükleme yapmanız halinde Turkcell bilgilendirme yapacak ve buna mukabil cumartesi Pazar günleri sevdiklerinizle dilediğiniz kadar konuşabileceksiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile 1000 Dakika

Turkcell, Gurbet tarifesi abonelerine 1000 dakika konuşma hediye kampanyası başlattı. Üstelik kampanyada yalnızca yurt içi dahilinde kullanılabilecek dakika olmayıp kampanyaya ek olarak 1 GB BiP uygulamasında kullanılabilecek GB hakkı da mevcuttur. Kampanya dahilindeki dakikalar yalnızca yurt içi kullanımı için geçerli olup kampanyadan faydalanabilmek için gurbet tarifesi abonesi olmanız ve hattınıza 20 TL yüklemeniz yeterli olacaktır. İlgili yüklemenin yapıldığı an itibarıyla kampanyaya otomatik olarak katılmış sayılırsınız.

Kullanıma ilişkin bilgiler sms vasıtasıyla iletilecek olup pakete ilişkin artan dakikaları sonraki aya devretmeniz mümkün değildir. 1 GB BiP internet hakkınızı ise BiP uygulamasının aktif olduğu tüm ülkelerde kullanma hakkına sahipsiniz. Tüm bu işlemlerin kullanımı için BiP uygulamasını telefonunuzdaki aplikasyonun niteliğine göre belirlenmiş sistemden indirmeniz gereklidir.

Tüm bu açıklamalar ışığında Turkcell’ in müşterilerine bedava ya da cüzi miktarlar karşılığında çok sayıda avantaj sağladığı görülmektedir. Yazımızda da görüldüğü üzere bedava dakika kazanmak isteyen kişiler çok kısa sürede az bir maliyetle ya da bedel ödemeksizin dakika elde etme şansı yakalamaktadır.

YouTube video

Turkcell Günlük Bedava Dakika Nasıl Kazanırım?

Eğer Turkcell hat kullanıcısı iseniz ve dakikalarınız size artık yeterli kalmıyor ise ve ek dakikaya ihtiyaç duyuyorsanız Turkcellin kendi mobil uygulaması olan Turkcell uygulamasına giriş yapın ve hediyeler kısmını arada bir kontrol edin bazen oraya günlük bedava dakika hediyesi gelmektedir ayrıca salla kazanı da yaparak dakika hediyesine sahip olabilirsiniz.

BİP Hediye Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell hattınızdaki dakikalar artık size yetmiyor ve BİP uygulamasını kullanmaya başlamış iseniz ve BİP için de ek dakikaya ihtiyaç duyuyorsanız Turkcell salla kazanı yaparak bedava dakikalara sahip olma ihtimaliniz yüksektir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu