Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır? Hangi Gün?

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır? Hangi Gün? Sil süpür kampanyası Türk Telekom hatları için özel kullanılan ve her hafta iki kez uygulanan bir kampanyadır. Şu an için bitmesine yönelik bir tarih söz konusu olmadıkça bu uygulamadan operatörü kullanan her abone faydalanmaya devam ediyor. Bu operatör kullanan kişiler bu hizmetten yararlanması kullanıcıları çok memnun etmiş durumdadır.

Faturalı veya faturasız olan Türk Telekom kullanıcıları sil süpür sayesinde haftada iki kez olmak ve toplamda gelen hediyeyi ikişer gün kullanarak ulaşım sağlayabiliyor.  Bunla birlikte, sil süpür uygulaması firmanın en iyi hizmetlerinden biridir. Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır kampanyasından yararlanmak için bazı yöntemler söz konusudur.

 Türk Telekom Sil Süpür Nedir

Türk Telekom operatörü kullanan kişilere birtakım kampanyalar sunuluyor. Bu kampanyaları ile beraber hediye imkanı da bulunuyor. Verilmiş olan hediyelerden biri de operatör kullanıcılarının çok memnun olduğu sil süpür kampanyasıdır.

Her hafta olmak kaydıyla Türk Telekom kullanıcıları çok kolay hediye kazanma imkanından yararlanabilir. Bu hediyeler arasında dakika ve internet bulunuyor. Kullanıcılara tamamen ücretsiz verilen bu hediyeler, operatör kullanıcıların hatlarına her çarşamba ve cuma günleri mesaj yoluyla tanımlanıyor. İşte Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır aşamaları ile sıralamak mümkündür.

Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır adlı sorumuza şu şekilde cevap verebiliriz. Her çarşamba günü sunulan bu kampanyadan yararlanmak için ilk başta yapmanız gereken Türk Telekom mobil uygulaması telefonunuzda yoksa bu uygulamayı indirmelisiniz. Ardından telefon numarası ve mesaj yoluyla gelen şifrenizi girip giriş yapmalısınız.

Bundan sonra ekranda yer alan sil süpür kısmına tıklayarak sil süpür seçilmelidir. Çıkan ekranda elinizle kazıyarak hediyeniz ortaya çıkar. Ardından çıkan hediye mesaj yolu ile telefon hattınıza tanımlanır. Bu hediyeler dakika veya internet olarak her hafta değişir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Sil Süpür Sadece Faturalı Hatları Mı Kapsıyor?

Türk Telekom hattı kullanıcıları sil süpür kampanyası ile alakalı birçok araştırma yapıyor. Bu kampanyadan kimler yararlanıyor veya yararlanamıyor gibi araştırma yapılması oldukça fazladır. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen aboneler bu araştırmaların sonunda istediği bilgilere ulaşması mümkündür.

Sil süpür, Türk Telekom tarafında sadece faturalı hatlar değil faturasız hatlarda rahatlıkla bu kampanyadan faydalanabilir. Bu özellik sadece mobil uygulama üzerinden yapılabilir. Bireyler faturalı hat sahibi olarak ya da faturasız her hafta değişik hediyelerden en güzeline sahip olma imkanı sunuluyor. Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır sorusuna cevaben, mobil telefonda bulunan Türk Telekom uygulamasına girerek bu işlemi gerçekleştirebilir. Bu işlem yapıldıktan hemen sonra telefonunuza tanımlanır.

Türk Telekom Sil Süpür’de Neler Var

Türk Telekom sil süpür müşterilerine özel olarak hazırlanmış bedava intenret, dakika ve SMS kazandıran kampanyalardan birdir. Her hafta Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca saat bazlı internet, gece ve gündüz geçerli internet kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Gün

Türk Telekom sil süpür haftada 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır. Türk Telekom sil süpür  her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a haklarınız yenilenecektir. Her hafta Çarşamba ve Cuma günü uygulama üzerinden sil süpür yapabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Gün Değiştirme

Türk Telekom sil süpür günü değiştirme ne yazık ki mümkün değildir. Tüm aboneler belirlenen günden itibaren hakları yenilenen kadar sil süpür yapabilirler. Haftalık haklar devredilmediğinden o hafta yapılmayan sil süpür hakkınız silinir. Sil süpür gün değiştirme mümkün olmadığından haklarınız yenilendiğinde sil süpür yapabilirisniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bitti Mi

En çok merak edilen sorulardan biride sil süpür bitti mi? Sil süpür kalktı mı sorusudur. Türk Telekom Bedava İnternet kazandıran uygulamalarından biri olan sil süpür aktif olarak çalışmaktadır ve sil süpür kampanyası devam etmektedir.

Sil süpür bitmemiştir ve halen devam etmektedir. Eğer online İşlemler üzerinden sil süpür yapamıyor ve göremiyorsanız haklarınız yenilenmemiş olabilir.

Türk Telekom Sil Süpür Hep Dakika Veriyor

En çok şikayet alan konulardan biride sil süpür hep dakika veriyor ve sil süpür dakika çıkıyor sorunudur. Genelde haklarınız yenilendiğinde ne kadar erken sil süpür yaparsanız bedava internet kazanma olasılığınız yüksektir. Genelde sona kalan kişiler sil süpür yaptığında dakika kazanıyorlar.

Her hafta haklarınız yenilendiğinde hemen sil süpür yaparsanız ilk olarak internet paketleri dağıtıldığından sizde bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Ücretli Mi

Türk Telekom sil süpür ücretsiz ve bedava kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir. Sil süpür yaptığınızda sizden her hangi bir ücret talep edilmez ayrıca hediye kazandığınızda size ücretsiz olarak verilir.

Türk Telekom Sil Süpür Yok 2023

Türk Telekom sil süpür nasıl yapılıhakkında yazılmış olan bilgiler haricinde bazen uygulamada sil süpür yapmak için üzerine tıkladığımız kutucuk ekranda görülmeyebiliyor. Böyle bir sorunla karşılaşıldığı zamanlarda uygulamanın tıkanmış olduğundan dolayı uzun bir süre olmamak kaydıyla kısa bir süre böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Genellikle yeni hat alan aboneler için olan bu sorun zaman ilerledikçe giderilmiş olacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Başka bir yapılacak yöntem ise eğer Türk Telekom online işlemler çok öncelerden yükleme yapılıp daha sonra güncelleme yapılmadıysa böyle bir sorunla karşılaşmanız normaldir. Bunun için yapmanız gereken Türk Telekom online işlemleri güncellemeniz veya uygulamayı silip tekrar yüklemeniz gerekebilir. Türk Telekom sil süpür kampanyası hala tüm yaptığınız işlemlerden sonra düzelmediyse en kısa zamanda Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanıp sorunu giderebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom sil süpür hilesi bir çok kişinin merak ettiği ve araştırdığı konulardan biridir. Türk Telekom sil süpür hilesi yoktur ancak Sil süpür taktikleri vardır. Belirle saatlerde ve sabah erken sil süpür yaptığınızda bedava internet kazanma olasılığınız oldukça yüksektir.

Türk Telekom sil süpür hilesi olmadığından internet bu tür bilgiler veren sitelere asla inanmayınız.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır? Türk Telekom Sil Süpür Hangi Gün? sorusuna cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Sil süpür kampanyasından yararlanmanız için uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Bunun ardından uygulamaya telefon numaranız ile giriş yaparak sağ üstte bulunana hediye kutusundan sil süpür yapmanız gerekiyor. Kazandığınız hediye tanımlandıktan sonra SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Sil Süpür Hangi Gün Yapılır?

Sil süpür kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcıların, Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmesi gerekiyor. Bunun ardından her Çarşamaba veya Cuma günü sil süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz. Hangi gün kampanyadan yararlandıysanız her hafta aynı günde tekrar hediye kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu