Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023; Türk Telekom şirketi mobil veya fiber internet alt yapı olarak yaygın ağı ile beraber en çok internet kullanıcısı olan servis sağlama hizmeti olsun ve operatörler içinde zirveyi uzun dönemdir korumayı başarmış durumda. Aynı zamanda Türk Telekom kullanıcı memnuniyet sıralamasında  da en üst seviyede kalmaya devam ediyor, bu başarısını uzun senelerce ilerleten bir operatör şirketidir.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar başarılı bir şekilde ilerlerken mevcut müşterilerini diğer operatör şirketlere kaptırmamak adına Türk Telekom abonelerini farklı tarife veya kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom’un yaptığı cazip kampanyalar hediye internet paketleri veya kampanyaların pek çok müşteri tarafından bilinmiyor veya hiç fark edilmediği için bu ihtimali göz önünde bulunduran Türk Telekom arka arkaya kampanyaları sıralıyor.

Türk Telekom Hediye İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom ücretsiz verdiği internet uygulamaları olarak karşımıza çıkan bazı fırsatları doğru anlar ve uygularsak hemen hemen hiç internet sorunu yaşamadan devamlı internetten faydalanılabilir. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar bedava internet uygulama çeşitleri şunlardır:

  • Bedava sosyal medya kampanyası 2 GB internet hizmeti
  • 5G X 2 bedava internet kampanya hizmeti
  • Arayanı bil plus bedava 1 GB internet hizmeti
  • Sil süpür bedava internet kampanya hizmeti
  • Türk Telekom bedava internet kampanyaları hizmeti

Selfy mor hediye 1 GB internet kampanya hizmetinin yanı sıra, müşterilerine belirtilen kampanyalardan yararlanma fırsatını sunuyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası 

Türk Telekom online işlemler uygulaması telefonunuzda mevcut ise bu uygulamadan yapacağınız işlem sil süpür kampanyası ile haftalık hediye internet veya dakika kazanma şansınız vardır. Türk Telekom kullanıcılarına özel bu kampanya birbirinden güzel hediyelerin bulunduğu ve beraberinde bir defada 10 GB’a kadar hediye sınırsız internet kazanma şansına sahipsiniz.

Türk Telekom online işlemler yerine girerek cep telefonu hediye internet yada sınırsız konuşma ile Muud Premium üyeliği gibi ve bunun gibi pek çok hediye kazanmanızı sağlıyor. Bu kampanyaya katılmanız için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sizlere uygun kampanya sunmaya devam ediyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?   

Türk Telekom Siri Uygulaması ile Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom bedava internet kazanmak için Siri komut üzerinden Türk Telekom abonelerine Lira göndererek haftalık 500 MB internet kazanabilirsiniz.

Telefonunuzdan SİRİ sesli komut açılarak lira göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyerek Lira Gönder demeniz yeterlidir. Örneğin “Erkan Lira Gönder” demelisiniz. Son olarak ne kadar lira göndermek istediğiniz söyleyin ve işlemi bitirin.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan online işlemler üzerinden kredi kartı yada banka kartı ile 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda bedava internet kazanırsınız.

Faturasız hatlara özel olan bu kampanyadan yararlanmak için Online İşlemlerden 30 TL yükleme yapmanız yeterlidir. Yükleme sonrası hattınız 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Faturalı hat sahipleri ise Online işlemler uygulaması üzerinden faturaları için otomatik ödeme talimatı vermeleri yeterli olacaktır.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet

Faturanız -posta yada SMS yoluyla alarak hem çevreyi koruyabilir hemde bedava internet kazanabilirsiniz. Faturalı hat sahipleri faturalarını e-posta yoluyla alarak 1 GB bedava internet alabilirler.

Hemen Türk Telekom e-faturaya geçmek için “1GB (e-posta adresiniz)” yazarak “3008”’e mesaj gönderebilirsiniz. Bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Türk Telekom Sosyal Medya 2 GB İnternet Kampanyası 

2 GB bedava internet, Türk Telekom’un bayan abonelerine sunduğu dikkat çeken hediye internet kampanyalarından bir tanesidir. Bu sosyal medya kampanyası pek çok paket veya tarifede olan müşterileri tarafında faydalandığı uygulamalardandır. Ayrıca, en çok kullanımı olan hediye internet kampanyalarının arasında olanlardan biridir. 

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2 GB bedava olan internet sosyal medya kampanyasında faydalanmak için Türk Telekom hattınıza bir defa otuz lira veya üstü para yüklemeniz gerekir. 2 GB ücretsiz internet sosyal medya kampanyasına dahil olmak için ”SOSYAL PAKET” yazdıktan sonra mesaj olarak 5555’e gönderebilirsiniz. Bu kampanya için attığınız mesaj ücrete tabi değildir.

Türk Telekom 4. 5G 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası

Bu internet kampanyasından faydalanmak için yapılması gerekenler en yakın Türk Telekom satış bayisine gidip 4.5G uyumlu bir Türk Telekom hattı almak gerekir. Bayiye başvurduğunuzda sizi yönlendireceklerdir. Fakat eğer sim kartınız bundan önce 4.5G ye uyumlu ise işlemin evvelinde ”2KAT” olarak yazın 5555’e ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Aynı sürede faturalı hat aboneleri Türk Telekom 4.5G teknolojisine ücret vermeden geçebilir. Ayrıca, kullandığı tarifesinde internet oranı tam 2 katını ilk üç ay süresince hediye olarak kullanım olanağı sağlanıyor. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile internetsiz gününüz geçmeyecek derecede pek çok kampanyası mevcuttur.

Türk Telekom Arayanı BİL Plus Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un arayanı öğrenme kampanyasının verdiği hizmet sizi kim ararsa arasın bu kim tarafından arandığınız konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Aylık 1 GB Türk Telekom ücretsiz internete sahip olma sansı yakalamış oluyor.

Arayanı bil plus kampanyası iki farklı yoldan katılım sağlayabilmeniz mümkün 1 aylık veya 6 aya kadar geçen zamanda başvuru yapmanız gerekir. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arayanı bil plus kampanyası 1 aylık abonelik için ”Plus” olarak mesaj yazıp 7065’e gönderim sağlayabilirsiniz.

  • ArayanıBil Servisi Aylık abonelik ve Haftalık 1GB hediye internet için, “PLUS” yazarak “7065”’e,
  • ArayanıBil Servisi 6 Aylık abonelik ve Aylık 1GB hediye internet için, “PLUS” yazarak “7066”’a kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneliklerini iptal etmek için yapılması gereken mesela bir aylık ya da altı aylık arayanı bil plus kampanya aboneliği mevcut ise iptal edilmediği süre zarfınca hattınızda gerektiği kadar ücret var ise bu kampanya kendiliğinden her ay yenilenme işlemi siz istemeseniz de gerçekleşir. Bunun nedeni sizin paketi iptal etmemenizdir.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar kampanyalarında olduğu gibi paket iptali yapılmaz ise istemsiz bir şekilde yenilenir. Yenilenmesinden dolayı hattınızda bulunan mevcut bakiyede eksilme gerçekleşir. Kampanyayı iptal etmek için “IPTAL” yazarak 7070’e mesaj atmanız gereklidir. Bu işlemi henüz yapmadıysanız Türk Telekom müşteri hizmetleri aramalı ve kampanyayı iptal etmek istenildiği söylenmelidir.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom şirket olarak, internet bittiği an sevdiklerinizi veya görüşmek istediğiniz kişileri yanı başınızda görebileceğiniz daha başka dikkat çeken kampanya sayesinde interneti bitmiş olan dostlarınız veya sevdiklerinize hediye internet verme imkanı sunuyor. Aynı zamanda Türk Telekom kullanıcısı interneti biten arkadaşına hediye internet isteğinde bulunabilme imkanına sahiptir.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar hediye internet kampanya fırsatından yararlanmak için sms atılmalıdır. Bunun için “HEDIYE” yazarak hediye internet vermek istediğiniz Türk Telekom abonesine telefon numarasını ve internet miktarını aralarında bir boşluk bırakarak 9433’e mesaj atmanız yeterlidir.

https://www.youtube.com/watch?v=V6FEhVKcafI

 

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanırım?

Türk Telekom yeni gelenlere 3 ay boyunca sil süpür den 10 GB Bedava internet hediye veriliyor. Ayrıca online işlemler üzerinden ilk yüklemenizde 2GB internet hediyesize sizlerin oluyor.

Türk Telekom 2023 Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Haftalık 1 GB internet hediyesine sahip olmak için, 1GB kazan yazarak 5555’e SMS yollayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu