Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Türk Telekom Bedava İnternet 2023; Ülkemizin köklü internet sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom güçlü alt yapısı ve kampanyaları ile bir çok kişinin ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Türk Telekom bedava internet kazmamak isteyen bir çok Türk Telekom müşteri ya tarifelerinin yenilenmesini beklemekte yada ek internet paketi almak zorunda kalmaktadır. Eğer sizin de internet ihtiyacınız varsa Türk Telekom bedava internet kampanyalarına katılarak kesintisiz internet zevkini yaşayabilirsiniz.

Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine özel Türk Telekom bedava internet kazanma yolları, Türk Telekom bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları yazımızda bulabilirsiniz.

İşte Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları;

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava İnternet kampanyaları konusunda sizlere bilgi vermeye başlamadan önce şunu söylemek istiyoruz ki, sizler için sunduğumuz tüm kampanyalar güncel olmakla beraber sizlere sunulmuştur. Kampanyaların geçerlilik süresi bir süre sonra geçtikten sonra kullanım hakkınız sonlandırılacak ve bedava internet sahibi olamayacaksınız. Sizler için hazırladığımız Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma yolları listemizi inceleyerek siz de bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcıları tarafından kullanılan Online İşlemler uygulaması üzerinden internet kazanma hakkınız bulunmaktadır. Online işlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra Sil Süpür kısmına tıklayarak sizler için hazırlanan haftalık hediyenizi alabilirsiniz. Her hafta silip süpürerek hediyenizi alabilirsiniz. Uygulama üzerinden hediye internet verildiği gibi ayrıca dakika, sms gibi hediyeler de sunulmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcılarına sunulan ArayanıBil Plus aboneliği sayesinde 1 ay geçerli olmak kaydıyla ücretsiz bir şekilde 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. ArayanıBil Plus servisine abone olabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek PLUS yazıp 7065’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içinde hattınıza tanımlanacak olan 1GB İnterneti kesintisiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet

Her sene olduğu gibi bu senede abonelerine bedava internet veren Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine bol bol bedava GB dağıtmaktadır. Ramazan ayı boyunca herkese 10 GB bedava internet sil süpürden hediye. Ayrıca Ramazan ayında bol bol internete girebilin diye 20 GB internet 20 TL verilmektedir. Kampanyaya hemen katılmak için RAMAZAN GB yaz 5555‘e mesaj göndermeniz yeterlidir. Ayrıntılı bilgi için Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Deneme Kampanyası

Türk Telekom deneme kampanyası ile sizlerde 3 ay boyunca Türk Telekom kalitesi denemek için hiç bir ücret ödemeden 3 ay ücretsiz Her Yöne 1000 dakika, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB internet alabilirsiniz.

Hiç bir ücret ödemeden 3 ay boyunca Türk Telekom deneme kampanyasından yararlanarak sizlerde 4 GB internetin yanımda 1000 SMS ve her yöne 1000 dakika 3 ay boyunca ücretsiz olarak hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Bedava Sosyal Medya Paketi

Daha kısa süre önce Türk Telekom kullanıcılarına sunulan ücretsiz sosyal medya paketinde WhatsApp, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya uygulamalarına hiçbir ücret ödemeden 1 hafta boyunca erişim sağlayabilirsiniz. Ücretsiz Sosyal Medya paketine abone olmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom vasıtasıyla kullanıcılarına sunulan bedava internet kampanyası başladı. Hepimizin bildiği gibi hemen her operatör 4.5G teşvik etmek amacıyla abonelerine farklı kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom 4.5G kampanyasına katılan abonelere 1 ay geçerli olmak üzere 30 GB hediye internet paketi sunulmaktadır. Eğer hattınız 4.5 G uyumlu değilse en yakın Türk Telekom bayisine giderek 4.5 G uyumlu hat alabilirsiniz. Hattınız açıldıktan sonra 30 GB yazıp 5555’e mesaj atarak aylık kullanacağınız 30 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Bedava İnternet

Gerek bankalar gerek ise operatörlerde şuan kağıtta fatura gönderme dönemi sona erdi. Doğayı korumak amaçlı başlatılan kampanyalardan sonra Türk Telekom da e-fatura sistemine geçen faturalı hat sahiplerine 1 ay geçerli olmak üzere 1 GB internet paketi kazanabilir. Abone olmak için 1GB Mail Adresinizi yazıp 3008’e mesaj atabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Ayrıca herhangi bir faturanıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bir hafta geçerli olmak kaydıyla 2 GB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Bir faturanızı otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, internet hesabınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Türk Telekom tarafından piyasaya çıkarılan bu kampanya sayesinde sevdiğiniz Türk Telekom kullanıcılarına hediye internet göndererek 1 ay geçerli olacak şekilde 1 GB cepten internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza hediye internet göndererek bedava internet kazanmak için 1 GB ve 4 GB internet gönderdiğinizde haftalık yada aylık internet kazanabilirsiniz. Aylık 1 GB hediye eden kullanıcılar haftalık 1 GB cepten internet kazanıyor. Aylık 4 GB hediye eden kullanıcılar aylık 1 GB cepten internet kazanıyor.

Kampanya kapsamında hediye internet gönder bedava internet kazan için 1 GB göndererek haftalık 1 GB kazanırken 4 GB hediye internet gönderdiğinizde aylık 1 GB kazanabilirsiniz. Sizde hediye internet göndermek için HEDIYE 555 *** *** *** 1 GB yazıp 9433’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet

Cumhurbaşkanı desteğiyle Türkiye genelinde pek çok yazılımcı yetiştirilmesi için operatörler tarafından da destek verilmektedir. Türk Telekom her aboneye 6 GB cepten internet sunmaktadır. Kampanyaya katılmak için BTK Akademi yazıp 5555’e mesaj atarak BTK Akademi eğitim sisteminde kullanacağınız 6 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalar arasında Online İşlemler ve Selfy uygulaması gelmektedir. Faturalı ve faturasız abonelerin her hafta sil süpür yaparak bedava internet kazanma imkanları bulunmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Herhangi bir banka hesabı üzerinden hattınıza 40 TL bakiye yüklediğinizde günlük 5 GB, 50 TL Bakiye Yüklediğinizde haftalık 5 GB, 100 TL ve üzeri bakiye yüklediğinizde aylık 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Yüklemeyi yapmadan önce telefonunuzun mesaj kısmından BANKA Yazıp 5555’e mesaj attığınızda, hediye internet hesabınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2023

Eğer, Türk Telekom Selfy paketlerini kullanıyorsanız eğer Selfy Mor Hediye 1 GB Kampanyasından faydalanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına girip MOR HEDİYE yazıp 4545’e mesaj attığınız takdirde hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Her yüklemeye bedava internet kaznamak için Türk Telekom selfy aboneleri hatlarına 30 TL ve üstü yükleme yaptıktan sonra DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e mesaj göndermeleri yeterlidir.

Türk Telekom gençlik dünyası olan Selfy’li gençler Selfycard üyeliğini aktif ettiklerinden 5 GB bedava internet kazanabilirler. Selfy uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinden Selfy kartınızı aktif ederek 5 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom abonelerinin koronavirüs salgınıyla mücadele eden öğrencilerine sunduğu EBA İnternet paketi sayesinde ücretsiz bir şekilde internete sahip olabilir ve derslerinizi de kesintisiz takip edebilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir yere mesaj atmanıza gerek yoktur. Hattınızda herhangi bir paket olmasa dahi EBA online eğitim sistemine ücretsiz olarak giriş yapabilir ve internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyası

8 Nisan 2023 tarihine kadar Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemini kullanarak İstanbul kartınıza 20 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yaptığınız takdirde 10 TL indirim kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek 16 haneli İstanbul Kart numaranızı yazıp 2920’ye mesaj atmanız yeterlidir. Bu mesajı attığınız takdirde kampanyadan sizde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom SelfyCard 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Abonelerine özel olarak sunulan SelfyCard sayesinde 5 GB internet kazanma hakkını elde edebilirler. Selfy uygulamasına SelfyCarf bilgilerini tanımlayan her Türk Telekom abonesine 1 hafta geçerli olmak üzere 5GB İnternet tanımlanacaktır.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Halkbank üzerinden 50 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yaptığınızda 2 hafta geçerli olmak üzere anında 5 GB internet kazanabilirsiniz. Yükleme yapmadan önce mesaj kısmına girerek Halkbank yazıp 5555’e SMS atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Faturalı hat sahipleri Arayanı Bil servisine abone olarak 1 GB hediye internet kazanabilirler. Telefonunuzun mesaj kısmından PLUS yazıp 7065’e mesaj attığınızda 1 GB internetin hemen hesabınıza tanımlandığını göreceksiniz.

Ayrıca SIM Kartınızı 4.5G uyumlu SIM Kart ile değiştirdikten sonra 30 GB bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Hattınızı değiştirdikten sonra telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak 4.5G 30GB yazıp 5555’e mesaj atarak 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

türk telekom bedava internet kazanma
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Faturasız hatlar için bedava internet hilesi kazanmak için TL yüklemesi yapmadan önce BANKA yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Mesajı yolladıktan sonra bankanızın internet bankacılığı üzerinden ya da banka ATM’leri üzerinden hemen hattınıza TL yüklemesi yaparak 5GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Yapma 2023

Türk Telekom özel günlerde abonelerine bedava internet vererek onları mutlu etmektedir. 14 şubat sevgililer gününde herkes 1 GB internet vermektedir. Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaparak 24 saat geçerli 1 GB bedava internetinizi hemen alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi sayesinde siz de bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Bedava internet hilesi için öncelikle Türk Telekom’un yaptığı kampanyaları takip etmeniz gerekiyor. İster faturalı olun ister faturasız kesinlikle fark etmeksizin bedava internetten faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları 2023

Türk Telekom bedava internet kodları appgaleri uygulamasından kazanılan ve gerçek kodlardır. Bedava internet kodları belli aralıklarla sizler için güncelleyeceğim.

 • Haftalık 1 GB Bedava internet kodu: AG3AEXNFKW9T3YNC
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1KWYK3TWEY93YP
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1TCWR9TANKRH7Z
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG137WHZ7FM9CNPA
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1N9PWNFZRWKTHF
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1EZ9RHF7XNTKWT
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu:  AG19KMZRXNZTW9MC
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1KEAPRXWCR7FX9
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG13PC3W9PFMCTN7
 • Günlük 1 GB Bedava internet kodu: AG2KW3NYHPCXMAXK
 • Günlük 1 GB Bedava internet kodu: AG2M9X3FTZA7MWYN
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1NZMKRWYMHYMX7
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG197ZPTFPATRZYE
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG17HCPF3RM9AMF7
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1AZC7WCFKRYTPF
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG13TE3XYK7YRFMC
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1YN9PM9HNZMKNP
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1M9PC7PXAFCX7Y
 • Günlük 1 GB Bedava internet kodu: AG2TRCTR7PXN39PK
 • Günlük 500 MB Bedava internet kodu: AG1ME3ZM97NCWMP3

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları ve Türk Telekom bedava internet kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Nasıl Kazanırım?

Türk Telekom hattınızdaki internet yetersiz geliyorsa ve ek olarak daha fazla internete ihtiyaç duyuyorsanız ve Türk Telekom’un 10 GB kampanyasını duymuş iseniz ve daha fazla bilgi almak isterseniz Türk Telekom Sil Süpür Haftalık ve Gece 10GB İnternet yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Siz de Türk Telekom hattına sahipseniz ve Türk Telekom Prime ayrıcalıklı dünyasına katılmak istiyorsanız, Türk Telekom Prime size bedava olarak bir hoş geldin hediyesi vermektedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu