Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Türk Telekom’un gençlik Dünyası olarak bilinen bir uygulamadır. Bedava internet kazandıran bu uygulamada ilk olarak yapmanız gereken şey selfy tarifesine geçiş yapmaktır.

Bu tarifeye geçiş yapan kullanıcılar istediği paketi seçerek paketin kodunu 4545 e kısa mesaj olarak gönderdiğinde hem paketi hem de bedava interneti hattına yüklenecektir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kazanma 2024

Selfy Uygulamasına Giriş Yaparak Hediye İnternet Kazanma. Selfy mobil uygulamasına giriş yapan kullanıcılar kartını aktif hale getirerek haftalık 5 GB hediye internet kazanacaktır.

Türk telekom selfy bedava internet kazanmak için mobil uygulamayı telefonunuza indirerek kampanyalardan haberdar olabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Selfy uygulaması üzerinden numarasını giren kullanıcılar giriş yaparak selfy yazıp 4545’e sms gönderdiğinde uygulamaya üye olmuş olur.

Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Selfy uygulaması üzerinden bedava internet kazanmak için uygulamaya giriş yapıp kayıt olmanız gerekir. Selfy 00.00 ile 06.00 arası 3 GB internet kampanyası kapsamında GECENET yazarak 4545’e sms gönderebilirler. Selfy tarifeleri kapsamında faturalı kullanıcıların 3 GB bedava internet kazanmaları mümkündür.

Selfy’nin tambu hediye 1GB kampanyasında tambu mobil uygulamasını indiren selfylilere özel bir ay boyunca geçerli 1 GB internet hediyesi veriliyor. Türk Telekom selfy bedava internetkazanmak isteyen kullanıcılar tüm kampanyalardan haberdar olmak için selfy gençlik dünyasına kayıt olabilir.

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom gençlik dünyası Selfy bedava internet kazanmak için katılacağınız bir çok kampanya bulunmaktadır. Hattını Türk Telekom’a taşıyıp Selfy geçen gençler gel dene kampanyası ile bir ay boyunca geçerli 10 GB bedava internetin sahibi oluyor. Numarasını taşıyarak Türk Telekom faturasız paketlere gelenlere, 30 gün geçerli 10 GB cepten internet hediyesini almak için hattınızı taşıdıktan sonra GEL DENE yazarak 5555’e mesaj göndermeleri yeterlidir.

Selfy Whatsapp ve BİP Bedava İnternet

Mesajlaşmayı seven gençleri düşünen Türk Telekom WhatsApp ve Bip kullanımını Selfy müşterilerine özel olarak bedava yapmıştır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında WhatsApp ve Bip’ten mesajlaşmak bedava eğer sende Selfy abonesiysen hemen ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545 SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy’liler belirlenen bazı bankalar üzerinden her 50 TL ve üzeri yüklemeye iki hafta geçerli 6 GB, her 60 TL ve üzeri yüklemeye iki hafta geçerli 9 GB bedava internet kazanıyorlar. Türk Telekom online işlemler üzerinden her yükleme yaptığınızda bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenmektedir.

Türk Telekom Selfy Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Selfy faturasız hatlar hattına 30 TL ve üzeri yükleme yaptığı takdirde 1 GB bedava internet kazanıyor. Tek seferlik olmak üzere yalnızca faturasız hatların yararlanabildiği 1 GB internet kampanyası 30 tl üzeri yüklemelerde hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom selfy bedava internet ile sizde yükleme yaparak internet kazanmaya devam edebilirsiniz. Hattında aktif olarak dopdolu paketleri yükleyen kullanıcılar dopdolu hediye yazarak 4545 e mesaj gönderdiğinde kampanyaya katılarak dopdolu hediye fırsatlarından yararlanabilir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy müşterileri WhatsApp ve bip uygulamalarını kendi internet paketleri üzerinden ücretsiz olarak kullanmaya hak kazanıyor. Paket seçimini selfy mor paketlerden biri yaparak müşteriler mor hediye yazıp 4545 e mesaj gönderdiği an 1 GB internet hediye olarak hatlarına yüklenecektir.

Selfy’nin bir diğer kampanyası ise sil süpürden 5 GB ya da 10 GB hediye internet kampanyasıdır. Numarasını taşıyıp Türk Telekom faturasız hatta sahip olanlar paketlerinde 30 gün geçerli 10 GB hediye internet kazanabilirler. Türk Telekom selfy bedava internetkazanmak için bankadan TL yükleyerek bol Gb’lara sahip olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Selfiyliler seçili banka hesapları üzerinden tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri yüklemelerde 2 hafta geçerli 6 GB ve 9 GB hediye interneti keyfine varacaktır.

Selfy’nin Tambu Hediye İnternet Kampanyası

Selfy’nin hediye internet kampanyası arasında tambu uygulamasını indiren selfylilere özel 30 gün boyunca 1 GB hediye internet kazanmayı mümkün kılıyor. Bu işlemler için;

  • Selfyliler hediyelerini almak için tambu uygulaması indirilir
  • İndirdikten sonra hediye kodu alanı doldurulmalıdır
  • Koda alanına size özel olan hediye kodunun başına TAMBU yazılır
  • Sonrasında boşluk bırakarak 4545’e sms atılır

Tambu uygulamasına özel olan bu kampanya kapsamında herhangi bir ücret ödemeden 1 GB internete sahip olabilirsiniz. Türk Telekom selfy bedava internetkampanyaları arasında yer alan tambu uygulaması kodunu almak için tambu uygulamasını indirerek giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Selfy Sil Süpür Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom mobil uygulaması olan sil süpür sayesinde her hafta tarifenize ek hediyeler kazanmanız mümkündür. Her hafta online işlemler uygulaması olan sil süpür girerek kişiye özel sürpriz hediyelerden yararlanmanın avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Selfy’lilere özel bedava internet, sınırsız konuşma ve bir çok kampanya Online işlemler uygulamasında. İşte Selfy müşterilerinin kazanabileceği hediyeler.

Geçerlilik Süresi Hediye
1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30GB
Haftalık 10GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık Her yöne 250 DK
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma

Selfy kampanyası olan sil süpüre üye olmak için selfy yazıp 4545 e göndererek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Türk Telekom selfy bedava internet kazanmak için sil süpür uygulamasını indirerek birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Faturalı 2024

Faturalı Hatlarda Ücretsiz İnternet. Türk Telekom’dan Yaay ve bipte ücretsiz internet kampanyası dahilinde sosyal medya keyfini sınırsız bir şekilde geçirerek sevdiğiniz insanlarla iletişim kurmayı sağlayabilirsiniz. Bip ve yaay uygulamalarını App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak telefonunuza indirdikten sonra gereken bilgilerinizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hediyesi için mobil ödemeden haftalık 2 GB internet kazanmak mümkündür. Kişiye özel hediye internet kampanyalarından haberdar olmak için selfy’nin gençlik dünyasına katılarak bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Faturalı hat kampanyalarında faturalı hatta yeni geçen kişilere özel Türk Telekom’un hediye internetleri bulunur. Yeni hat alanlar belirli tarifeleri seçerek yeni hat alımına özel olarak hediye internetler kazanabilir.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile Hediye İnternet 

Türk Telekom’un avantajlı fırsat paketlerini alan bireysel müşteriler aylık ücretlerinin dışında hediye internet kazanabilirler. Her ay düzenlenen fırsat paketlerini gözden geçirerek bir başka pakete sahip olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler merkezinden Giriş yaparak Dilediğiniz işlemi kolayca yapabilir ve Türk Telekom bedava internet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler uygulamasına kredi veya banka kartını kaydeden müşterilere özel olarak avantajlı paketleri yükleyenler haftalık 2 GB hediye internet kazanabilirler.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Eğer ki siz de Türk Telekom avantajlı dünyasına katılmışsanız ve Türk Telekom hattınıza bedava olarak bolca GB hediyesi almak istiyorsanız Türk Telekom bu konuda size 5 GB hediye internet hediyesi ile destek sağlamaktadır. 5 GB bedava internet hediyesini almak için 5555 numarasına SMS olarak “5GB SMS FATURA” yazıp gönderin.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanırım?

Eğer ki siz de Türk Telekom Selfy avantalarından yararlanmak için Selfy tarifesine geçmişseniz ve bedava olarak Türk Telekom Selfy internet kazanmak istiyorsanız 4545 numarasına SMS olarak YENI FESTİVAL 10 yazıp gönderin yada Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın ve bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi söyleyin.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu