Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet 

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet 2023; Dünyanın her gün geliştiği bu yüzyılda teknolojiye ve iletişime olan ihtiyaç her geçen gün daha çok artmaktadır. Türk Telekom müşterilerine konuşma, mesajlaşma ve internet gibi üçlü paketlerin bulunduğu, en güçlü ve hızlı iletişim desteği vermek için birbirinden özel kampanyalar ile çalışmalarına devam eder.

Özellikle genç kesime hitap eden Türk Telekom selfy 1GB hediye internet paketleri hizmeti sunan yenilikçi uygulamalarla müşteri ağını her geçen gün daha ileriye taşır. Müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap vermek için gece gündüz çalışan Türk Telekom’un selfy hediye internet paketleri 25 yaş altı, interneti seven gençler tarafından çok beğeniliyor.

Selfy 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom gençlik dünyası Selfy 1 GB bedava internet kazanmak için hattınıza TL yüklemesi yapmanız yeterli. Hattınıza her TL yüklemesi yaptığınızda ücretsiz olarak 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir. Artık tek seferde en az 30 TL yükleme yaptığınızda artık sizde kazanmaya başlayacaksınız.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2023

Türk Telekom’un selfy aboneleri için hazırladığı bu paket 25 yaş altı gençleri kapsamaktadır. Türk Telekom selfy 1 GB hediye internet paketlerinden yararlanabilmek için 25 yaşın altında olmanız gerekir. 25 yaş altı tüm gençler Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonuna indirerek açılan sayfadan kayıt yaparak abone olabilirler.

Kayıt yaptırmanın daha pratik yöntemi ise telefonunun mesaj bölümüne T.C kimlik numarası yazarak 4545 numarasına kısa mesaj gönderildiğinde selfy 1GB hediye internet paketlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise 4441444 müşteri hizmetlerini arayarak selfy abonesi olmak mümkündür.

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Selfy Paketleri 

Türk Telekom Selfy Dopdolu Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat sahipleri, selfy abonesi olduktan sonra bedava 1GB internet kazanmak için dopdolu hediye paketinden kolayca yararlanabilirler. Türk Telekom Selfy 1 GB hediye internet paketleri arasındaki en cazip olan dopdolu hediye internetin sahibi olmak için yapmanız gereken hattınıza  30 TL yüklemektir.

Sonrasında, telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545 numarasına kısa mesaj gönderilmelidir. Hattınız paketi tanımladıktan sonra hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekrar sms göndermenize gerek kalmadan, her ay 30 TL yüklediğinizde hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Tambu Hediye 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 

Türk Telekom selfy 1GB hediye internet kazanma seçeneklerinden biride Tambu hediye 1GB internet kampanyasıdır. Bu pakete sahip olmak için öncelikle Tambu uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Tambu uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açtığınızda kayıt işlemini gerçekleştirip açılan sayfada kod bölümünden elde edeceğin sana özel hediye kodunu, telefonunuzun mesaj bölümüne girip Tambu aldığınız hediye kodunu yazarak boşluk bırakıp 4545 numarasına mesaj göndermeniz halinde 30 gün boyunca kullanabileceğiniz hediye internetiniz hattınıza anında gelecektir.

Selfy Mor 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom 2023 yılında birbirinden özel hediye kampanyaları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bunlardan biride Selfy aboneleri için Mor 1GB hediye internet paketidir. Selfy mor internet kampanyasından 1GB internet kazanabilmek için 25 TL ve üzerinde bakiye yüklemesi yapılmalıdır.

Bu yüklemeyi yaptığınızda mesaj yolu ile yapacağınız işlem ile 1GB hediye internet hakkından yararlanabilirsiniz. Faturasız hattınıza TL yükleme yaptıktan sonra telefonun mesaj bölümüne büyük harfler ile morhediye yazarak 4545 numarasına kısa mesaj göndererek, telefonunuza gelen onay mesajından sonra selfy mor bedava 1GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Self Gece ve Anlık Mesajlaşma 

Whatsap ve Bip gibi uygulamaları kullanan Türk Telekom müşterileri hediye internet kazanmak için faturalı yada faturasız hat fark etmeksizin, telefonun mesaj bölümüne anlık mesajlaşma yazarak 4545 numarasına mesaj gönderdikleri takdirde üyeliği başlayacak ve ücretsiz bu uygulamalara bağlanabilecektir.

Türk Telekom Selfy 1 GB hediye internet kampanyaları kapsamında bulunan ama sınırsız internet hizmeti veren diğer bir paket ise selfy gece hediye internet paketidir. Gece 00:00 sabah 06:00 arası bedava sınırsız internet hizmetinden yararlanabilmek için GECENET yazarak 4545 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

YouTube video

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Faturasız Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Faturasız hat sahibi iseniz ve Türk Telekom Selfy avantalı dünyasına katılmışsanız ancak bedava olarak Selfy üzerinden internet kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken Selfy hediye havuzu kısmına göz atmanızdır.

Türk Telekom Selfy Nedir?

Türk Telekom Selfy tıpkı Turkcell GNÇ benzeri bir şeydir. Türk Telekom Selfy gençlere yönelik oalrak Türk Telekom operatörünün yaptığı ayrıcalıklı bir kampanyalar dünyasıdır. Türk Telekom Selfy avantajlı ve ayrıcalıklı dünyasına katılır iseniz Türk Telekom Selfy üzerinden birçok hediye sahibi olabilirsiniz ve avantajlı tarifelere de sahip olacaksınız.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu