Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023; Türk Telekom operatörü abonesiyseniz ve internetiniz yetmiyorsa internet hileleri ile bedava internet kazanmanız mümkündür. Üstelik hattınız faturalı ya da faturasız olsun fark etmeden bu fırsattan yararlanılabilir.

Günümüzde herkes internette aktif zaman geçirmekte ve sosyal medya kullanıyor. Özellikle sosyal medya, çevrimiçi oyunlar, WhatsApp mesajlaşması derken aylık alınan internet paketi hemen bitiyor. Bunun ardından ise ek paket almak veya faturaya mb başına ek ücret ödemek geliyor.

Türk Telekom bedava internet hilesi ile bunları yapmanıza gerek yoktur. Türk Telekom’un sunduğu fırsatlar ve kampanyaları öğrenerek siz de bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hileleri

Türk Telekom’un hem güvenilir hem de faydalı servislerinden biri olan Arayanı Bil ile bedava internet kazanabilirsiniz. Arayanı Bil servisi, Türk Telekom müşterilerine onları kimin aradığını iletir. Telefon uçak modunda iken, şarjı bitmişken ve de hatlar çekmiyorken sizi hangi numaranın aradığını bildirir. Üstelik bu numaranın kime ait olduğunu, kaç kere ve ne zaman aradığını da öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hilesi kapsamında bu kampanyadan 1 aylığına faydalanmak için PLUS yazarak 7065 numarasına göndermeniz yeterlidir. Bu size bir hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazandıracaktır. Aylık 1 GB kazanmak içinse Arayanı Bil servisine 6 aylık üye olmanız gerekir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Hilesi

Artık hat kaliteleri artırıldığından herkes 4,5G uyumlu hatlara geçiş yapmakta. Siz de çekim gücü kalitenizi arttırmak için 4,5G uyumlu hatta geçiş yapabilirsiniz. Üstelik Türk Telekom sunduğu hediye internet ayrıcalığından da bu sayede yararlanma şansı yakalayabilirsiniz. Telefonunuzun modeli ne olursa olsun abone merkezleri sayesinde 4,5G’ye geçişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sim kartınızı 4,5G’ye uyumlu hale getirdikten sonra 5555 numarasına 4,5G 30GB yazarak gönderin. Ardından 1 ay geçerli 30GB internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet hilesi ile aylık 30GB internet hediyenizi doya doya kullanabilirsiniz. Kalan internetinizi sorgulamak için INTERNETIM yazıp 5555 üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom internette zaman geçirmeyi seven, online derslere giren gençler için bedava internet sunmaya devam ediyor. Hızlı bir şekilde internet paketlerini tüketen gençler için gece boyunca kullanabilecekleri tarifeleri Selfy ile kullanıcısıyla buluşturuyor. Bu kapsamda verilen internetin miktarı 3GB. 25 yaş altı tüm gençlerin saat 00.00-06.00 arası kullanabilecekleri internet için şu şartlar sayılıyor:

 • Türk Telekom abonesi olmak
 • Selfy üyeliği olmak
 • Selfy üyesi olabilmek için 25 yaş altı olmak
 • 4545’e GECENET (boşluk) TC kimlik numarası yazarak mesaj göndermek

Şartlar yerine getirildiğinde ise 3GB bedava internet kullanıcısıyla buluşuyor. Türk Telekom bedava internet hilesi ile Selfy’li gençler gece boyunca Inter kullanabiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Türk Telekom faturalı hatta sahipseniz ve faturanızı hâlâ posta ile alıyorsanız internet kazanmanız mümkündür. Çevreye yararlı olarak bedava internet kazanmak istiyorsanız faturanızı çevrimiçi ortama taşıyabilirsiniz. Türk Telekom bedava 1GB internet kazanmanız için bunu yapabilirsiniz.

Yapılması gereken yalnızca 3008 numarasına 1GB (boşluk) e-mail adresinizi göndermektir. Ardından onay geldiği takdirde 1 GB hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Üstelik Türk Telekom bedava internet hilesi bu kadarla da bitmiyor. TL yüklemek için bankaları da kullanarak internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 5555’e BANKA yazıp göndermek yeterlidir. Yüklemeleri şu şekilde yapılabilirsiniz:

 • ATM
 • İnternet Şubeleri
 • Mobil Şube
 • Telefon Bankacılığı

Bu seçeneklerle 40 TL yüklemenize günlük, 50 TL yüklemenize haftalık, 100 TL yüklemenize ise aylık 5GB  kazanırsınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Türk Telekom tarifelerinden her yöne olan birini kullanıyorsanız kullanmadığınız sms haklarınızı internet hakkında dönüştürebilirsiniz. Sms kullanımının azalıyor ve WhatsApp gibi mobil uygulama ile mesaj gönderilmesi artıyor. Siz de bundan yararlanarak kullanmadığınız SMS’leri MB’a dönüştürün. Her yöne paketlerinizde bolca sms ve dakika kaldı ise DONUSTUR yazarak 5555’e mesaj atın. Ardından internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kapsamda bir ay içerisinde kullandığınız sms hakkınızın 100’ü aşmamış olması gerektiğine dikkat edilmelidir. Eğer o ay bu kampanyadan yararlanamazsanız gelecek ay yine dönüştürme hakkına sahipsiniz. 1GB hediye internetinizi sms ve dakikalarınızı dönüştürerek alın. Türk Telekom bedava internet hilesi ile kullanmadığınız smsler internete dönüşsün.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom bedava internet hilesi VPN ile yapmak mümkündür. En çok tercih edilen uygulamalardan biri olan ‘Shadowsocks’ uygulamasıdır.

Shadowsocks uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra ayarları yapmanız yeterlidir.

Türk Telekom VPN bedava internet 2023 ayarları için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Profile: Bedava İnternet Kampanyası
 • Remote Port: 443
 • Server: 106.186.20.97
 • Local Port:1080
 • Password: vpnpool

Yukarıda verdiğim bilgileri girerek Ağ Erişimine İzin vermeniz yeterli olacaktır. İşlem sonunda internetinizi aktif hale getirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN

Türk Telekom müşterileri diledikleri zaman mobil cihazdan APN ayarlarını yaparak Türk Telekom Bedava İnternet kullanma hakkı elde ederler.

Aşağıda verdiğim ayarları yapan Türk Telekom aboneleri APN ayarlarını yaptıktan sonra bedava internet kullanabilirler.

Türk Telekom bedava internet APN 2023 ayarlarını yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Telefonunuzdan ayarlar menüsüne giriş yapınız
 • Sırası ile Mobil Ağlar ve Erişim Noktası linkine tıklayın
 • Karşınıza çıkan sayfadan Yeni Erişim Noktası Ekle seçeneğine tıklayın
 • Bedava internet için Yeni Erişim Noktası’nı oluşturun

Yeni Erişim Noktası oluşturmak için aşağıdaki verdiğim şekilde yapabilirsiniz. Erişim Noktası mutlaka aşağıda verilen şekilde olması gereklidir.

 • İsim: AVEA INTERNET
 • APN: WAP
 • Proxy: 212.252.234.168
 • Bağlantı noktası:8080
 • Kullanıcı adı: AVEA INTERNET
 • Şifre: avea(küçük harfle yazmanız gerekiyor)
 • Sunucu: http://m.turktelekom.com.tr
 • MMSC: Ayarlanmadı
 • MMS Proxy: Ayarlanmadı
 • MMS Bağlantı Noktası: Ayarlanmadı
 • MCC:286
 • MNC: 01
 • Kimlik doğrulama türü: YOK
 • APN türü: Default

Türk Telekom APN ayarlarını özellikle faturasız hat sahiplerinin kullanmasını önermekteyim. Bizzat faturasız hatta denediğimde ücretsiz olarak internete bağlanırken Faturalı hat sahipleri ise ay sonunda yüksek fatura ile karşılaşabilir.

Ek internet paketi almak yerine sizlere verdiğim Türk Telekom APN ayarları yapmanız yeterli olacaktır.

Faturalı hat sahipleri kesinlikle kullanmasınlar gelen yorumlarda faturasız hatta sıkıntı çıkarmazken faturalı hatlarda işe yaramadığını söylemişlerdir. Lütfen dikkat yüksek fatura ile karşılaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet 

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu kampanya ve fırsatlar bununla kalmaz. İster faturalı ister faturasız her abone için uygun bir fırsat bulunur. Türk Telekom bedava internet hilesi ile bolca GB kazanmak mümkündür.

Türk Telekom sadık müşterilerine özel olarak sunduğu fırsat sayesinde yıllık bedava internet alınabilir. Uzun süredir Türk Telekom hattı kullanıyor iseniz 5555’e YILLAR yazılarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz süre baz alınarak Türk Telekom’dan 3GB, 6GB ve hatta 10GB kazanabilirsiniz. Yani ne kadar uzun süredir müşteri iseniz operatör size o boyutta bedava internet sunabilir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan sorunları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi yapmak yerine yasal yoldan bedava internet kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz ön güzel yollardan birisi Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamaları keşfetmektir. Bu uygulamalar sayesinde hile yapmadan uygulama üzerinden bedava internet kazanmanız mümkün olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı Hatlar İçin Nedir?

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi yapmak için faturalı hat ya da faturasız hat için ayrı bir yöntem yoktur her iki hat için de yöntemler aynıdır. Ancak çoğu kullanıcı faturasız hat için başka bir yöntem olup olmadığını öğrenmek istiyor fakat herhangi bir sonuç bulamıyor çünkü yöntemler faturasız hat ve faturalı hat için de aynıdır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu