Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2023; Ramazan ayı geldiğinde nerede ise tüm operatörler aboneleri için çeşitli internet ve konuşma kampanyaları yapmaktadır. Bu operatörlerden biri de hiç kuşkusuz Türk Telekom olarak karşımıza çıkmaktadır. Ramazan ayının bereketini kendi müşterilerine de yansıtmak isteyen Türk Telekom firması aboneleri için internet kampanyası başta olmak üzere konuşma paketi de sunmaktadır. Kampanyanın detayları ise…

10 GB internet kampanyası ve her yöne 500 dakika konuşma kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Türk Telekom adresinde yer alan  sayfaya giriş yapmaları gerekir. Sayfada bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Formada istenen bilgiler ise şu şekildedir.

  • İlk olarak tarife seçme kutucuğundan tarife seçmeniz gerekiyor.
  • Hemen altında bulunan kutucuğa adınızı ve soyadınızı yazın.
  • Bunun altında yer alan kutucuğa taşımak istediğiniz numaranızı yazın,
  • Akabinde sizden bir iletişim numarası istenecektir. İletişim kurabilecekleri bir numara yazın.
  • Eğer iletişim numarası ile taşımak istediğiniz numara aynı ise o halde altta yer alan ‘’ taşımak istediğim numara ile aynı’’ kutucuğuna tik bırakın
  • Son olarak sizden güvenlik numarası isteyecektir. Gördüğünüz karakterleri kutucuğa doldurun.
  • Gönder tuşuna basabilirsiniz.

Bu formu doldurduktan sonra sizi arayıp, kampanya detaylarını anlatacaklardır. Kampanya detayları ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları çağrı merkezindeki görevlilere sorabilirsiniz. Onayınız alındıktan sonra artık numara taşıma işlemini tamamlamış olur ve ramazan kampanyasından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ek İnternet Paketi

Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom ramazan internet kampanyası belli tarihler arası yani ramazan ayında sizlere sunulan bir kampanyadır. Bireysel müşteriler için geçerli bir kampanyadır. Ve diğer operatörlerde olan ve numarasını Türk Telekom’a taşıyan kişiler için geçerlidir.

Sizlere geçerli tarife listesi sunulur. Buradan geçerli tarife listelerini inceleyerek hemen başvurularınızı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi

Esasen bu kampanyadan faydalanmak oldukça kolay ve pratiktir.  Yapmanız gereken ise cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne gelip, büyük harflerle ramazan yazıp, 5555 e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kısa mesaj gönderdikten sonra artık size çeşitli bilgilendirme mesajları gelecektir. Bu bilgilendirme mesajları ile kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyada her yöne 500 dakika ve 10 GB internet sunulmaktadır. İnternet istediğinizde telefonunuzdan 5555 numarasına büyük harflerle ramazan GB yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. İnternetin yanında bedava konuşma dakikası almak isterseniz ise ramazan dakika yazıp, yine 5555 telefon numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet

Bu kampanyadan faydalandığınızda kampanya ile verilen dakikalar ve internet paketi başka hatlara verilemez ve bir diğer kişiye devredilemez.

Kampanya belli bir süreliğine  sizlere sunulur. Bu süre içinde telefon numarasını başka bir operatöre taşıyan, faturalıdan faturasıza geçen, faturasız hattan faturalı hatlara geçiş yapan veya tarife değişikliği yapan kişiler hatlarına tanımlı ramazan kampanyasını kullanmaya devam edemez.

Ramazan kampanyası bittikten sonra hattında her hangi bir internet kampanyası olmayan müşteriler internet kullanım bedeli faturalarına indirimsiz olarak yansır. Yani 10 GB internet kampanyası sadece belli süreliğine kişilere sunulmaktadır. Süre aşımında ücret yansıması yapılır.

Kampanyada verilen dakikalar sadece yurt içinde kullanıma açıktır. Yurt dışı görüşmeler için faturaya ücret yansıtılır.

Türk Telekom GB hediye nasıl alınır?

Türk Telekom bedava internet sahibi olmak için 4.5G 20 GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Kampanyadan sadece bireysel faturalı müşteriler yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmanız için 12.08.2022 tarihinden önce Türk Telekom Müşterisi olmuş olmanız gerekiyor.

Türk Telekom 10 GB hediye nasıl yapılır?

Türk Telekom’a yeni gelen kişilere ilk ay 10 GB internet hediye veriliyor. Belirtilen koşulları taşıyorsanız ilk 30 gün içerisinde HEDIYE 10 yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu