Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 2023; Küreselleşen bu yüzyılda iletişim ve teknolojiye olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Türk Telekom kullanıcılarına konuşma, mesajlaşma yanı sıra internet gibi hızlı ve güçlü iletişim desteği vermek için farklı kampanyalarla, müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmalarına aralıksız devam eder.

Birçok Türk Telekom bedava internet kazanma yolları seçenekleri sunan yenilikçi proje ve uygulamalarla müşteri ağını her geçen gün büyüten Türk Telekom, kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap vermek için ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile ilerlemektedir.

Türk Telekom Yükleme Şenliği İle Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom kullanıcıları bedava internet kampanyaları sayesinde, iletişimi kesilmeden hizmet almaya devam ediyor. Birbirinden özel seçenekleri ile internetten kopmayan kullanıcılar bedava internet kampanyalarından oldukça memnun. Türk Telekom müşterilerine 2023 yılında TL yükleyerek internet hediye etmeye devam ediyor.

35 TL yüklemelerde 2 GB, 40 TL yüklemelerde 5GB , 50 TL üzeri yüklemelerde 10 GB bedava internet hizmetinden yararlanmak için tek yapılması gereken, Türk Telekom hattına sahip olmak yada mevcut numaranın Türk Telekom’a taşınmasıdır. Türk Telekom birçok konuşma paketi mesajlaşma paketi yanında bedava internet kampanyalarından adından çok söz ettirir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma 

Türk Telekom’un En beğenilen paketlerinden biri olan sil süpür kampanyası ile haftalık cuma günleri yararlanılan kampanyadan bedava internet kazanmak çok kolay. Faturasız hatlar için hazırlanmış olan bu ücretsiz pakete sahip olmak için, öncelikle yapılması gereken, Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefona indirilmesidir. Uygulamanın telefona indirilmesinin ardından kayıt yaparak giriş yapılır.

Açılan ekranda ‘Size özel kampanyalar’ seçeneğine dokunup, açılan sisli bulut şekilli sil süpür ekranına dokunarak sildikten sonra haftalık kazanılan hediye ekranda görülecektir. Otomatik olarak kullanılan hatta yüklenecek hediye internetler kullanıma hazırdır. Ancak faturalı hattan faturasıza ya da faturasız hattan faturalıya geçiş yada başka operatöre yapılmış numara işlemleri hat sahipleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası 

Başka bir Türk Telekom bedava internet kazanma yolları seçeneği ise kullanılan sim kartı 4.5g uyumlu değil ise Türk Telekom hizmetleri kapsamında gerçekleştirilecek sim kartı değişikliğinden sonra, 4.5G özelliği online getirildiğinde bedava internet kampanyasından yararlanmaya başlanır.

Ancak kampanyadan, işlem yapılan değil sonraki ay yararlanılır. Yapılması gereken, herhangi bir Türk Telekom mağazasında telefonu 4.5G uyumlu sim kartına geçiş yapılması ve ardından telefonun kısa mesaj bölümünden 4.5G 30GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesidir. Bu işlemin ardından 1 ay süreyle 30GB bedava internet kullanılan hatta tanımlanacaktır.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler kapsamında kazanabilecekleri birçok Türk Telekom bedava internet kazanma yolları bulunuyor. Bunlardan biride arayanı bil servisinden yararlanmak. Arayanı bil uygulaması, aylık aboneliği olan tüm Türk Telekom müşterilerine 1GB bedava internet hizmeti sağlar.

Hem hiç bir arayanı kaçırmamak hem de 1GB bedava internet hizmetinden yararlanmak için, yapılması gereken işlem, bu servise aylık yada 6 aylık süreyle abone olmaktır. Telefonun mesaj bölümüne Plus yazarak 7066’ya gönderilen kısa mesajın ardından, kullanılan hat 48 saat içinde paketi tanımlayacaktır. Kullanıcı, 1GB bedava interneti kullanmaya başlayabilir. Ancak müşteriler bu hizmetten sadece bir kez yararlanabileceklerdir.

Türk Telekom E fatura İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sunduğu hizmetlerden en çok sevilen ve tercih edilen e-fatura kampanyası, yapılan tüm TL harcamaları ve paket uygulamalarının aylık ücretlendirme faturasını mail yoluyla gerçekleştirdiğinde hediye interneti kazanma olanağı sağlıyor. Türk Telekom bedava internet kazanma yolları arasındaki en sevilen bu kampanyadan faydalanabilmek için 1GB e-mail adresini yazarak 3008′ göndererek e-fatura aboneliğini başlatmak gerekir.

Aboneliği başlattıktan sonra bin hafta boyunca hediye edilen, 1GB internet kullanıma açılacaktır. Pakette kalan toplam kullanım hakkını öğrenmek için internet yazarak 5555 kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye Paketi 

Türk Telekom 2023 yılında farklı yöntem ve uygulamalar ile hediye kampanyalarını müşterilere sunmaya devam ediyor. Bunlardan biride faturasız hat kullanımlarında Türk Telekom bedava internet kazanma yollarıhangisi diye bakıldığında, selfy mor internet kampanyası tam internetten kopamayan kullanıcılara göre. 25 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yapıldığında kısa mesaj yolu ile yapılacak işlemden sonra 1GB bedava internet hakkından yararlanılabilinir.

Faturasız hatta yükleme yapıldıktan sonra telefonun mesaj bölümüne büyük harfler ile Mor hediye yazarak 4545’e kısa mesaj gönderildiğinde telefona gelen onay mesajından sonra selfy mor bedava internet kampanyası kullanıma hazır olacaktır.

Türk Telekom Selfy İle Bedava İnternet 

Türk Telekom selfy kampanyasıTürk Telekom bedava internet kazanma yollarıseçeneklerinden en eğlenceli olan kampanyadır. Faturasız kullanıcılar için uygun olan kampanyaya katılmak için 30TL ve üzeri yükleme yapıldığında telefonun mesaj kısmına “Dopdoluhediye” yazarak 4545’e gönderilir.

Bir başka selfy kampanyası whatsapp uygulamasından yararlanılabilen anlık mesajlaşma kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılmak için kısa mesaj ile anlık mesajlaşma yazarak aynı numaraya mesaj göndermek yeterlidir. Selfy kampanyasının en özel hizmeti ise Tambu uygulamasıdır. Tambu uygulamasını telefona irdirdikten sonra hediye kodu bölümünden alınan kodu kısa mesajla 4545’e göndermek yeterlidir.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Günümüz internet kullanıcılarının en çok vakit geçirdiği platformlardın biri olan sosyal medya alanında Türk Telekom bedava internet kazanma yolları seçeneklerinden en cazip olan hizmeti sunuyor. Bayan kullanıcılara yönelik olan bu kampanya, Türk Telekom hattına 25TL ve üzeri bakiye yüklendikten sonra Facebook, Watshapp ve Twitter gibi sosyal ağlarda kullanılan 2GB internet hediyesine hak kazanılır. Kampanyaya katılmak için belirtilen miktarda yükleme yapılır, ardından telefondan sosyalpaket yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilir ve bu kampanya ayda bir 25TL üzeri yapılan her yükleme süreci içerisinde geçerlidir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bütçeye uygun Türk Telekom bedava internet kazanma yollarınelerdir diye araştırıldığında 30 gün boyunca yararlanılan 10GB hediye paketi kullanıcıların karşısına çıkıyor. Balıkesir ve Çanakkale’de yaşayan müşterileri kapsayan bol GB’li kampanyaya katılım için kullanılacak efsane tarifelerden birine sahip olunması ya da numarayı bu tarifeye taşınması gerekir.

Bu aşamadan sonra belirtilen illerde yaşayan vatandaşlar, Türk Telekom İletişim merkezlerine giderek Efsane 12, Efsane 8, Prime efsane 20GB, Selfy Efsane 10 tarifelerinden kendisine en uygun olan tarifeyi seçerek kampanyadan yararlanıla bilinir.

Türk Telekom Nasıl GB kazanılır?

Türk Telekom’a yeni gelenlere özel Sil Süpür’den ilk 3 ay her ay 10 GB internet hediye olarak veriliyor.

Türk Telekom 5 GB hediye nasıl alınır?

Selfy fırsat paketine katılarak 5GB hediye internetten faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yaralanmak için SELFY FIRSAT 5 yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu