Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi 2023; Türk Telekom her anlamda kendi mevcut abonelerini memnun etmeyi hedeflerken aynı zamanda da yeni aboneleri için de çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu sayede her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Özellikle Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi gibi küçük kampanya ve detaylar sayesinde kişiler artık özgürce internette gezinmenin tadını çıkarmaya başlayacaktır.

Kampanyaya dahil olmak isteyen kişiler Türk Telekom online uygulamasını veya sms kullanımı ile başvurularını kolayca yapabiliyor. Türk Telekom internet kampanyalarında sizlere tanınan bazı haklar mevcuttur. Bu genel olarak ücretsiz görüntülü konuşma hakkı veya oyun indirme hakkı gibi detaylandırılmaktadır.

Yani Türk Telekom’dan bedava internet aldığınızda sizlere verilen hakları bilerek kullanmanız daha faydalı olacaktır. İnternetten film izlemek ya da film indirmek isteyen kişiler, şarkı indirmek isteyen kişiler, internet üzerinden bedava konuşma yapmak isteyen kişiler veya daha farklı uygulamaları ücretsiz olarak kullanmak isteyen kişiler Türk Telekom bedava internet hilelerini takip etmelidir. Bu sayede fatura aşımı sorunu veya internet yetmedi gibi çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Türk Telekom Bedava İnternet 2023

Ülkemizde artık herkes cep telefonu kullanımı yapmaktadır. Bu da kişilerin operatör seçerken daha dikkatli olması gerektiği konusuna itmektedir. Çünkü Türk Telekom zaman zaman yaptığı bazı kampanyalar sayesinde pek çok kullanıcısını memnun etmeyi başarmış en sevilen gsm operatörlerinden biridir.

Çeşitli kampanyaları takip ederek, siz de sınırsız internet kullanımı yapabilirsiniz. Elbette internet kampanyaları çeşitlilik göstermektedir. Dolayısı ile bu çeşitli kampanyalardan faydalanmak adına mutlaka kampanya detaylarını öğrenip, kampanyaya hitap eden telefon numaralarına kısa mesaj göndermeniz gerekir. Yani her kampanyada kullanılan numaralar farklıdır. Bu nedenle hangi internet hilesinden veya hangi internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız belirtilen telefon numaralarına kısa mesaj göndermeniz gerekir.

Türk Telekom Selfy İnternet Kampanyası

Türk Telekom kullanıcılarının en sevdiği uygulamalardan biri de kesinlikle selfy uygulamasıdır. Çünkü selfy aboneleri için her zaman güncel olan pek çok internet kampanyası sunulur. Bunun için akıllı telefonlarınıza Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Burada sizler için günlük, saatlik veya haftalık gibi çeşitli internet kampanyaları mevcuttur. Hemen bildirimleri açıp, bedava internet kampanyalarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

Öte yandan selfy abonesi olmayan kişiler de Türk Telekomun sağladığı pek çok kampanyayı kaçırmaktadır. Eğer bedava dakika veya bedava internet kampanyalarını kaçırmak istemiyorsanız hemen cep telefonlarınızın kısa mesaj kısına gelip, buradan büyük harflerle selfy yazıp, akabinde 4545 e kısa mesaj gönderebilir ve selfy abonesi olabilirsiniz. Bu sayede pek çok kampanyanın detaylarını öğrenip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür İnternet Kampanyaları

Türk Telekom kullanıcısı tarafından çok beğenilen uygulamalardan biri de kesinlikle sil süpür olmuştur. Haftada bir kez sil süpür yaparak günlük veya haftalık internet kazanma şansınız mevcut olacaktır. Sil süpür kullanmak için cep telefonunuza Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Bu uygulamayı ilk kez indiren kişiler için anlık bedava internet verilmektedir. Daha sonra haftada bir kez uygulamanın üzerine gelip, sil spür yapmanız gerekir. Sil süpür yaptıktan sonra sürpriz dakikalar veya belli oranlarda sürpriz internetler kazanabilirsiniz. Üstelik Türk Telekom online işlemler uygulamasını kullandığınızda hattınız için gerekli duyduğunuz tüm bilgileri, konuşma detaylarını, internet kullanım verilerini ve daha fazlasını bu uygulama üzerinden takip etmeniz de mümkün olacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom bünyesinden bedava internet istediğinizde VPN ayarlarını doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bunun için güvenilir bir uygulama seçmek ilk adım olacaktır. Uygulama seçtikten sonra bu uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirip, daha sonra kurulumunu yapmanız gerekir.

Programı indirdikten sonra sizden kimlik doğrulama bilgileri istenmektedir. Kimlik bilgileriniz doğrulandıktan sonra artık vnp ayarlarını yapmaya başlayabilirsiniz. Bu esnada sizden kullanıcı adı ve şifre için bir takım bilgiler de istenecektir. Daha sonra vnp ayarlarınız program tarafından otomatik olarak yapılacaktır. Gerekli güncellemeler için ise yine otomatik güncelleme ile güncelleme işlemleriniz de tamamlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom abonelerini mutlu etmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına birkaç farklı uygulama ile müşterine bedava internet ve bedava dakika kazanmalarını sağlamaktadır. Dolayısı ile siz de Türk Telekom hattını faturalı ya da faturasız bir şekilde kullanıyorsanız bu uygulamalar sayesinde bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom müşterileri için sil süpür ve arayanı bil uygulamaları kullanmaktadır. Bu uygulamaları telefonunuza indirdiğinizde sizlere zaman zaman internet kampanyaları sunulur. Eğer mevcut tarifenizdeki internetiniz yeterli gelmiyorsa mutlaka bu uygulamaları kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle sil süpür ile her zaman bol internet kazanmanız mümkün olacaktır.

Elbette Türk Telekomun müşterileri için sağladığı tek uygulama sil süpür değildir. Bununla beraber bir de arayanı bil uygulaması vardır. Eğer arayanı bil uygulamasını kullanacak olursanız, buradan da mutlaka bedava internet kazanmış olacaksınız. Arayanı bil uygulamasının esas amacı telefonunuz kapalı iken veya çekmeyen bir bölgede iken sizi kimin aradığını göstermektir.

Uygulama ile sizlere 1 GB internet hakkı da doğmuş oluyor. Arayanı bil uygulamasını aktif olarak kullanmak isterseniz ilk etapta büyük harfler ile telefonun mesaj kısman Plus yazıp daha sonra 7065 kısa mesaj göndermeniz gerekir. Bu işlem tek bir hafta kulanım için geçerli olurken bunula beraber, aylık kullanım yapmak istediğiniz de yine büyük harfler ile Plus yazıp, 7066 ya göndermeniz gerekecektir.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturalı hat sahipleri için büyük avantajlar sunmaktadır. Başta Türk Telekom faturalı tarifeleri oldukça hesaplı ve avantajlıdır. Buna ek olarak e fatura gibi kampanyalar da Türk Telekom kullanıcıları için hediye edilmektedir. Bu hali ile pek çok kişi şimdiden Türk Telekom faturalı hat kullanıcısı olmuştur. Kampanya dahilinde faturalı hat  kullanıcıları için 1 gb internet hediyesi mevcuttur. E fatura sms ile veya e posta yolu ile sizlere gönderilmektedir.

Eğer e fatura kampanyasına katılıp, 1 gb internet kazanmak isterseniz ilk olarak e posta adresinizi kısa mesaj yolu ile yanında 1 gb yazarak 3008 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bedava internet kazanırken aynı zamanda da arayanı bil kampanyasına da dahil olmuş olursunuz.

Türk Telekom tüm bunların yanında sizlere daha fazla internet hediye etmek için farklı kampanyalar da yapmaktadır. Özellikle bal petek uygulaması sayesinde yüklü oranlarda internet hediyesi kazanmanız mümkün olacaktır. Bal petek için hemen bir Türk Telekom mağazasına gidip geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Akabinde Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz zaman silsüpür yaparak anında 5 gb internet kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Eğer telefonunuza sil süpür uygulamasını indirdi iseniz bu uygulamayı sabah saatlerinde silmeniz ve daha  sonra yeniden yüklemeniz önerilir. Bu sayede yeni yüklenmiş kabul eder ve yine size bedava internet hediyesi sağlamış olur. Bu işlemi iki cihazla da aynı bilgileri girerek te yapabilirsiniz. Bu sayede daha yüklü internet kazanma şansı da elde etmiş olacaksınız. Türk Telekom bedava internet hilesi yapmak bu kadar kolaydır.

YouTube video

Türk Telekom Nasıl Bedava İnternet Kazanırım?

Türk Telekom’a yeni gelenlere 3 ay boyunca sil süpür den 10 GB internet hediye. Ayrıca Online işlemler uygulaması üzerinden TL yüklediğiniz takdirde haftalık 2 GB internet hediyesi de kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye 30 GB Nasıl Alınır?

Türk Telekom 4.5G hat sahiplerine 30 GB bedava internet hediye ediyor. Hediye internete sahip olmanız için yapmanız gereken 4.5G 30GB yazarak 5555’e mesaj göndermeniz. Eğer 16.07.2019 tarihinden önce hattınızı aldıysanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyadan faturalı müşteriler yararlanabilmektedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu