Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar)

Türk Telekom Bedava Dakika 2023; Türk Telekom kullanıcıları geçmişten günümüze kadar dakikayı bol kullanmasıyla bilinmektedir. Özellikle siz de dakikayı fazla kullanmayı seven kişiler arasında yer alıyorsanız bedava dakika kazanma sizin işinize çok yarayacak.

Türk Telekom Bedava Dakika kampanyaları ile hiçbir ücret ödemeden sevdiklerinizle kesintisiz konuşma keyfini elde edebilirsiniz. Her yöne ücretsiz konuşma gerçekleştirmek için Selfy uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom tarafından sizlere haftalık olarak sunulan Sil Süpür kampanyası sayesinde de bedava dakika kazanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok araştırılan konular arasında bedava dakika kazanma yer almaktadır. Türk Telekom uygulamaları sayesinde hediye dakikalar kazanabilir ve sınırsız bir şekilde her yöne konuşabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin uygulayarak kazanacağı bedava dakika sayesinde ücretsiz binlerce dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava dakika kazanmak için hemen sizde Türk Telekom deneme kampanyasına katılabilirsiniz. Tam 3 ay boyunca aylık bedava 1000 dakika, 1000 SMS ve tam 4 GB internet ücretsiz olarak kullanma hakkı elde edeceksiniz.

Hem Türk Telekom kalitesi test etmek hemde bu kampanyadan 3 ay boyunca bedava yararlanmak için hattınızı Türk Telekoma taşımanız yeterlidir. Türk Telekom bedava 1000 dakika konuşma kampanyasından yıl sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? 

Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava Dakika Kazanma

Gerek faturalı gerek ise faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği sil süpür vasıtasıyla bedava dakika kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden karşınıza çıkacak ekranda sil süpür talimatlarını yerine getirerek hediye kazanabilirsiniz. Sınırsız dakika, bedava internet, Muud Premium üyelik ve daha birçok hediyeyi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaptığınızda karşınıza çıkan yerde sil süpür adımlarını takip ederek bedava hediye kazanabilirsiniz. Haftalık olarak yenilenen sil süpür hediyelerine ulaşmak için ayrıca sağ üst köşede yer alan üç çizgiye tıklayıp, bedava dakika kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Tarifenize ek olarak hiçbir ücret ödemeden konuşma hakkı kazanmak için hemen Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapın.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom operatörleri, hiçbir ek ücret ödemeden her yöne konuşma hakkı elde edebilirler. Türk Telekom hat sahipleri sms ve uygulamalar ile bedava SMS kazanabilir ve kesintisiz konuşabilirsiniz. Özellikle faturasız hat sahibi kadınlar her ay 25 TL ve üzeri yükleme yaptığında her hafta 13:00 ile 14:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere her yöne konuşma ve sosyal medya üzerinde kullanabileceğiniz 2 GB internet kazanma hakkını sizlere sunuyor. Kampanyaya katılmak için HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Elbette ücretsiz dakika kazanma hakkı sadece faturalı hat kullanıcılarına özel değildir. Türk Telekom, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için bedava dakika sunmaktadır. Faturasız hat sahipleri için sunulan bedava dakika kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar Selfy Paketi üzerinden 30 TL ve üzeri yükleme yaptığı takdirde akşam saat 21:00 ile 09:00 arasında bedava dakika kazanabilecek. Kampanyadan faydalanmak için GECE yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turkcell, Vodafone ya da Bimcell hattınızı Türk Telekom’a taşıdığınız takdirde bedava internet kazanma hakkını elde bilirsiniz. Hattınızı taşıdığınızda veya yeni bir hat satın aldığınızda 1 yıl boyunca her yöne kullanabileceğiniz 50 dakika kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak için telefonunuzun mesaj kısmına girip KAYIT yazdıktan sonra 5660’a mesaj atabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyası

Faturasız hatta sahip olan Türk Telekom’lular bedava dakika kazanabilirler. Hattınıza 30 TL yükleme yaptığınız takdirde cumartesi günü 00:00’dan başlamak kaydıyla Pazar günü 23:59’da sona eren bedava dakika kazanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girip HAFTASONU yazarak 4242’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Ayda yalnızca 9 TL ödeyerek 2000 dakika kazanma hakkını da elde edebilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için de SABIT 2000DK yazıp 6368’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz 500 Dakika

Türk Telekom operatörüne bağlı olarak çalışma gösteren Türk Telekom internet sahipleri bedava dakika kazanma hakkını elde edebilir. Özellikle internetini kullanmak için ev telefonu kullanmak zorunda olan kişilere operatör tarafından her yöne 500 dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca hediye olarak da akşam 19.00’dan sabah 07.00’a kadar kullanmak kaydıyla 3000 DK da hediye alabileceksiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi edinebilmek için 444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom abonesi olan ev hanımları şayet Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi seçerse, her yöne 150 dakikayı 15 TL’ye kullanabilirler. Ayrıca bu paketi seçmiş olan hanımlar gün içerisinde 10.00 ile 15.00 saatleri arasında Türk Telekom’lular ile konuşabileceğiniz 2000 dakika kazanabilirsiniz. 2000 Dakika yalnızca Türk Telekom abonelerine özel olmaktadır. Paketinizden kalan tutarları öğrenebilmek için KALAN 2000 yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom 50 ve 100 Dakika Kazanma

Türk Telekom kullanıcıları bedava konuşma hakkı kazanmak için MILYON adlı pakete üye olmalıdır. MILYON 50 ve MILYON 100 paketi olarak sizlere sunulan paketler sayesinde siz de bedava dakika kazanabilirsiniz. Sizlere sunulan bu paketlerden birini kazanabilmek için PAKET Yazıp 9090’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Türk Telekom kullanıcıları bedava 2000 dakika da kazanabilirler. Anında 2000 dakika kazanabilmek için akıllı telefonunuzdan MILYON yazıp 3527’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Bedava Dakika

Hemen her ramazan ayında yapılan bedava dakika kampanyalarını takip ettiğiniz takdirde siz de doya doya konuşabilirsiniz. Ramazan ayına girdiğiniz andan itibaren telefonunuzun mesaj kısmından RAMAZAN 500DK yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu mesajı attığınız takdirde bedava 500 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Eğer şebeke içi biriyle saatlerce konuşmayı seviyorsanız RAMAZAN SINIRSIZ yazarak 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu paketten kalan dakikalarınızı öğrenmek için KALANSES yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma

Faturasız Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulamasından 30 TL bakiye yüklemesi yaptığı takdirde bedava 120 Dakika kazanma hakkını elde edebileceksiniz. Paketten faydalanmak için herhangi bir mesaj atmanıza gerek yoktur.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Şayet Türk Telekom abonesiyseniz ve faturalı hat kullanıcısıysanız, kesintisiz konuşma hakkı elde edebileceksiniz. Bunu elde etmek için öncelikle faturanızı e-fatura olarak almayı kabul etmeniz gerekiyor. E-Faturaya geçiş yaptıktan sonra farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Hattınızın faturasını elden ödemek yerine herhangi bir banka aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bedava dakikalar kazanabileceksiniz. Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek SES Yazıp 3008’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Yukarıda sizler için Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma yollarından bahsettik. Hem faturalı hat sahibi hem de faturasız hat sahibi kullanıcıların faydalanacağı Türk Telekom Ücretsiz Dakika kampanyaları sayesinde siz de kesintisiz konuşma hakkını elde edebileceksiniz.

YouTube video

Türk Telekom Selfy Hediye Dakika Nasıl Kazanırım?

Türk Telekom hat kullanıcı olarak Selfy avantajlı dünyasına girmişseniz ve hediye dakika kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey Türk Telekom sil süpür yaparak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yaparım?

Eğer ki Türk Telekom hattınızdaki dakikalar yeteriz geliyorsa ve hile yaprak bedava yüzlerce dakikaya sahip olmak istiyorsanız ancak bu işlemi nasıl yaparım diye merak ediyorsanız Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu