Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

 Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 

 Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 2023; Türk Telekom bedava dakika hilesi oldukça ilgi görülen konular arasındadır. Özellikle kadınlar tarafından ilgi görüyor. Çünkü, erkeklere oranla daha fazla telefon görüşmesi gerçekleştirdiği  istatistiksel veriler ile kanıtlanması bunun bir örneğidir. Erkekler, genellikle iş ve futbol karşılaşması ya da spor müsabakaları gibi sohbetler ederken, bayanlar hemen hemen her şey hakkında uzunca konuşabilir.

Bu da çok fazla telefon faturası veya faturasız hattınıza daha fazla Türk lirası yükleme gereksinimi olabiliyor. Türk Telekom özellikle bayan ve faturasız hat kullanıcılarına sunmuş olduğu bu kampanya fırsatını kaçırmaması gerekir. Öncelikle bu kampanyadan faydalanabilmek için yapılması gereken otuz günde bir olmak kaydıyla tek seferde mutlaka 30 Türk lirası veya üzeri yükleme yapmanız gereklidir.

Türk Telekom Bedava Dakika 2023

Türk Telekom yaptığı kampanyada her ay düzenli bir şekilde yükleme yapmanız koşulu ile günlük belirli bir saat dilimi içerisinde herhangi bir GSM operatöründeki arkadaşlarınızla 1 saat konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyaya dahil olmak için yapılacak işlemler, her ay 30 TL yükleme ile kampanyadan yaralanabilirsiniz.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra HERYÖNE DK yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Mesaj gönderim işlemi bittikten sonra telefonunuza gelen bilgilendirme mesajı ile bulunduğunuz ay belirli saat aralığı ile her yöne konuşma gerçekleştirebilirsiniz.Türk Telekom bedava dakika hilesi sizlere pek çok kampanya ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Size sunulan her yöne konuşma saat aralığı 13.00 ile 14.00 arası olarak hattınıza tanımlandıktan sonra konuşma yapabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Konuşma Hilesi 2023

Türk Telekom bedava dakika hilesi taraftar paket uygulamasının herhangi birine üyelik var ise, 30 gün boyunca geceleri kendi içleri ile bedava konuşabiliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için GECE yazıp 4242 ye mesaj yöntemi ile gönderilmesi gerekir.

Daha sonra hattınıza 30 TL yükleme yapmanız  gerekmektedir. Bu şekilde hattınıza akşam saat 21.00 ile sabah saat 09.00 arası Türk Telekom kullanıcıları kendi aralarında sabit olan hatlara 2000 dakika bedava konuşma imkanı bulabiliyor. Kampanyadan her hat kullanıcısı bir defa yararlanabilir. Gece olan bedava konuşma hakkınız bitmesi durumunda mesaj yolu ile bilgilendirilme yapılacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava Konuşma Hilesi

Türk Telekom yirmi beş yaş altına özel kampanya ve tarifeleri olan Selfy, düzenli şekilde bedava konuşma dakikaları vermeye devam ediyor. Selfy üyeliği olan her müşterinin yararlandığı bir kampanyalardır. Üye olmak için öncelikle hattınızdan mesaj olarak Selfy yazıp 4545’e gönderebilirsiniz. Bu arada yaş kuralını da unutmamalısınız.

Arkasından Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirerek kendinize ait şifrenizi yazarak uygulama içerisinde yer alan sil süpür oyununu oynayarak şansınıza gelmiş olan sürpriz hediyenizi hemen kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt gerektirmiyor. Türk Telekom bedava dakika hilesi her hafta her yöne iki yüz elli dakika veya Türk Telekom şebeke içi günlük sınırsız dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Hilesi

Türk Telekom kullanıcıları kamuda görev yapıyor ise bunu kanıtlayan belgeniz ile abone merkezlerine sunduğu zaman Türk Telekom şebeke içi bedava konuşabilirsiniz. Herhangi bir işlem yaptırmanız gerekmiyor. Diğer kampanya çeşitleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Türkiye Taş Kömürü Kurumu çalışanlarına elmas tarifesi
  • Türk Telekom sil süpür kampanyası ile her hafta dakika veya internet
  • Her ay 30 TL yükleme yaparak bir ay geçerli günlük 1 saat her yöne konuşma kampanyası

Taraftar üyeliği ile gece boyunca sınırsız konuşma kampanyası bu ve buna benzer birçok kampanadan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom bedava dakika hilesiTürk Telekom bedava konuşma ve internet kampanyaları ile kullanıcılarına benzersiz bir hizmet sağlamayı sürdürüyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom sil süpür kampanyasından yararlanmak için telefonunuza online işlemler uygulaması var ise kendinize özel şifrenizi girerek sağ üst köşede bulunan hediye paketinin üzerine tıklama yaparak hediye kazanabilirsiniz.

Her hafta çarşamba saat 06.00 da aktif olan sil süpür kampanyası ile bedava dakika ve internet kazanma imkanı sunuyor. Gelen hediyenizi geçerliliği iki gün devam ediyor. Türk Telekom bedava dakika hilesi her hafta yenilenerek Türk Telekom kullanıcılarına bedava dakika kazanma şansı veriyor ve her müşterisini kapsayan kampanya imkanları sunuyor.

YouTube video

Türk Telekom 2000 Dakika Nasıl Yapılır?

Sizlerde 2000 DK sahibi olmak istiyorsanız KALAN MUHABBET 2000 yazarak 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Aylık 500 DK Nasıl Yapılır?

Aylık 500 DK sahibi olmak isterseniz 500DK yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Paket Fiyatı 30 TL’dir

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu