Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?   

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? Türk Telekom operatörü kullanıcılarına bedava dakika kazandırmak için kampanyalar ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. Özellikle de Türk Telekom Prime kullanıcıları öncelikli olarak bu fırsatlardan yararlanabiliyor.

Prime 10 GB, 15 GB ve de 20 GB tarifelerini kullanan Türk Telekomlular, sabit hat ve şebeke içi aramalarını ücretsiz olarak yapabiliyor.

Yurt Dışındaki Kullanıcılar Bu Fırsattan Nasıl Yararlanır?

Yurt dışında bulunan kullanıcılar da 60 dakikayla sınırlı bu fırsattan yararlanabiliyor. Kampanya kurallarına göre bu 60 dakika kullanıcıya yönelik aramalarda geçerli ve her ay hak veriliyor.

Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılırsorusunun bir cevabı da Ultra 10GB tarifesine geçiş yapılmasıdır. Bu sayede tıpkı Prime kullanıcılar gibi sabit hatlara ve şebeke içi hatlara ücretsiz arama yapılabiliyor.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanmanın Yolları

Türk Telekom faturasız kullanıcıları online işlemler mobil uygulaması veya Türk Telekom web sitesi ile de kazanıyor. Bu platformları kullanarak hattına yükleme yapanlar 120 dakika (2 saat) ücretsiz konuşma hakkı kazanıyor. Bunun için gereken şartlar ise şöyle:

  • Türk Telekom FATURASIZ hatta sahip olmak
  • Yüklemeyi internet aracılığı ile yapmak
  • Yükleme tutarının en az 30 TL olması

Bu kapsamda verilecek olan 120 dakikanın süresi 7 gün içerisinde doluyor. Öte yandan aynı şartları sağlayarak yükleme yapılan her ay aynı hak kazanılabiliyor. Ayrıca diğer sunulan bir imkansa anlaşmalı kurum ve bankalar. Özellikle bankalara verilen yükleme talimatları ile de kampanyaya katılım sağlanabiliyor.  Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır konusunda dikkat edilecek nokta ise tarifenin faturasız olması.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketleri

ürk Telekom faturalı tarifeler için de dakika kazanma fırsatı sunuluyor. Üstelik bu sayede çevreye verilen zarar da azaltılış oluyor. Faturalı Türk Telekom müşterileri, posta aracılığıyla gelen faturalarını internet ortamına taşıyarak bedava dakika kazanıyor.

Türk Telekom sistemine kayıtlı e-posta adresini fatura adresi olarak tanımlayan kullanıcılar 100 dakika konuşma kazanıyor. Bunun için e-posta tanımlandıktan sonra 3008 numarasına SES yazıp göndermek yeterli. Bu kampanya yalnızca bir kere kullanılabiliyor. Böylelikle faturalı kullanıcılar Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır sayesinde 100 dakika konuşma kazandırıyor.

2023 Türk Telekom Selfy Bedava Dakika

Türk Telekom’un gençlere sunduğu Selfy fırsatları ile gençler bedava dakika kazanmaya devam ediyor. 7 yaş üstü 25 yaş altı herkesin katılabildiği Selfy ile ücretsiz dakika kazanmak mümkündür. Geceler kampanyası sayesinde saat 21.00-09.00 saatleri arasında doya doya konuşulabiliyor.

Kampanyaya katılmak için gerekli olanlar ise şu şekilde sayılabilir:

  • 25 yaş altında olmak
  • Türk Telekom Selfy üyesi olmak
  • Faturasız hatta aylık min. 30 TL yüklemek
  • GECE yazarak 4545’e mesaj göndermek

Bu gereklilikler sağlandığı takdirdeTürk Telekom bedava dakika nasıl kazanılırkapsamında konuşma hakkı hatlara tanımlanır. Tamamen ücretsiz olan bu kampanya ile geceleri kullanılabilecek konuşma hakkı kazanılır.  Ayrıca hakkı kazanmak için her ay 30 TL yüklemek yeterlidir.

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası

Hattı Türk Telekom’a Taşıyarak Bedava Dakika Kazanma

Farklı bir operatör kullanan kişiler Türk Telekom’a geldiğinde süper fırsatlar ile karşılaşıyor.  Hattını Türk Telekom’a taşıyanlar, her ay bedava dakika kazanıyor. 12 ay geçerli aylık 50 dakika hediye için hattı taşımak ve faturasız hat almak gereklidir.  Hat taşıma işlemi tamamlandıktan sonraki 3 gün içerisinde KAYIT yazarak 5660 numarasına göndermek yeterlidir.

Kampanyanın devamı için hatta her ay en az 20 TL tutarında yükleme yapılmalıdır. Faturalı hatta ise faturanın aksatılmadan ödenmesi gereklidir. Kampanyaya katılan ve gerekli talimatları uygulayan herkes yıllık 600 dakikayı bedava olarak kazanıyor.  Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılırhattınızı taşıyarak dakika kazanmanızı sağlıyor.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma Kazanma

Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılırsorusunun bir cevabı da hafta sonu dakika kazanmak. Türk Telekom’lular hafta sonları birbirleri ile ücretsiz olarak konuşabiliyor. HAFTASONU yazarak 4242 numarasına sms yollayan kullanıcılara cumartesi ve pazar günleri bedava dakika veriliyor.

Verilen dakikaların tutarı ise 2000’dir. Kampanyaya katılmak içinse hatta 30 TL yükleme yapmış olmak gerekiyor. Kampanya kapsamında verilen 2000 dakika cumartesi günü saat 00.00 itibarıyla kullanılmaya başlanabiliyor.  Pazar günü ise saat 23.59’da sona eriyor.

Türk Telekom Ücretsiz Konuşma Kazanma

Ramazan ayı içerisinde sevdikleriyle konuşmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarına fırsatlar sunuluyor. Ramazan ayı başlar başlamaz RAMAZAN 500DK yazarak 5555’e mesaj gönderen kullanıcılar her yöne geçerli dakikalarını kullanabiliyor.

Türk Telekom’luların sınırsız olarak konuşması içinse RAMAZAN SINIRSIZ yazarak 5555 numarasına göndermesi yeterli oluyor. Kullanıcının seçimine göre dakikalar hediye ediliyor. Her iki kampanyaya da ücretsiz olarak katılım sağlanabiliyor.

Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır kapsamında siz de öğrendiklerinizle bedava konuşmaya başlayabilirsiniz. Kalan dakika hakkınızı sorgulamak için 5555’e KALANSES yazıp mesaj atmanız yeterli. Ardından kalan dakika haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YouTube video

Türk Telekom Hediye Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Hediye kazanmak için sil süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz. He Hafta Çarşamba ve Cuma hediyenizi alabilirsiniz.

Türk Telekom 1 DK kaç TL?

Türk Telekom 1 dakika için 1,23 kuruş kesinti yapmaktadır. 444 1 500 müşteri hizmetlerini aradığınızda ilk 30 saniye ücretsiz 1. dakikanın sonlanması halinde ise 1,23 kuruş kesinti yapmaktadır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu