Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 30 GB hediye internet kampanyasıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kampanyadan yararlanmak için bazı şartlar bulunmaktadır.

Ülkemizde bulunan operatörler müşterilerini kaçırmamak için birbirinden güzel kampanyalar sunarak müşterilerine hediye ediyor. Bununla birlikte Türk Telekom’da müşterilerine 30 GB bedava internet hediye ederek müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 30 GB bedava internet nasıl yapılır? konusu aslında oldukça basit sayılsa da, insanların akıllarında soru işaretleri kalmaya devam ediyor. Türk Telekom acaba başka kampanya yapacak mı? Başka kampanyalardan yararlanabilir miyim? gibi sorular akılları biraz da olsa karıştırmaktadır.

Türk Telekom, diğer operatörlerden hattını taşıyan herkese farklı hediyeler dağıtıyor. Hoşgeldin hediyesi olarak 30 GB bedava internet hediyenizin yanında 750 dakika ve SMS de kazanıyorsunuz.

Türk Telekom 30 GB bedava internet kazanmak için Türk Telekom aboneleri Sil Süpür uygulamasıyla da kazanabileceklerini belirtelim.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası yapmak için, diğer operatörlerde olan kişilerin hatlarını Türk Telekom’a taşıması gerekiyor. Herhangi bir Türk Telekom şubelerinden bir tanesine giderek hattımı Türk Telekom’a taşımak istiyorum demeniz gerekiyor.

Hattınızı taşıma işlemini yaptıktan sonra belirli bir süre sonra Türk Telekom abonesi olduğunuz için hattınızı kullanmaya başladıktan sonra mesaj kısmına girerek büyük harflerle BOLBOL yazıp 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için de SMS kısmına 30GB yazıp 5555’e mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.  Bu kampanyadan sadece faturasız hatlar faydalanabilmektedir.

30 GB bedava internetiniz hattınıza tanımlandıktan sonra size kısam mesaj olarak bilgi gelecektir. Bu mesajdan sonra 30 GB internetiniz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom 30 GB Sil Süpür Hediyesi

Türk Telekom 30 GB sil süpür hediyesi her sene Ramazan ayında tüm Türk Telekom müşterilerine hediye olarak verilmektedir. Ramazan ayına özel 30 GB hediye internet sil süpür uygulamasına giriş yaparak alabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan ayında ayrıca 30 GB internet 9 TL tüm abonelerine doya doya internete girdinler diye Ramazan Sahur Kampanyasını yapmıştır. Sizde 30 GB intrneti 9 TL almak için Sahur 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Gelmedi

Türk Telekom 30 GB bedava internet kazandığınızda hediye internet hattınıza 24 saat içerisinde yüklenecektir. 30 GB bedava internet 24 saat sonunda hattınıza yüklenezse müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava internet yapmak için Selfy üzerinden giriş yaparak bedava internetinizi kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden giriş yapıp kampanyalardan yararlanmanız gerekiyor. Ayrıca Sil Süpür’den de farklı miktarlarda bedava internet kazanabileceğinizi de hatırlatalım.

YouTube video

Türk Telekom Prime Bedava İnternet

Türk Telekom operatörü kullanıcısı iseniz ve Türk Telekom’un prime avantajlarından da yararlanıyor iseniz ancak Türk Telekom Prime’a özel bir bedava internet var mı diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabı evettir. Türk Telekom Prime abonelerine özel farklı kampanyalar yaparak bedava internet hediyesi de verebilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom kullanıcısı olarak siz de daha fazla internete ihtiyaç duyuyorsanız ve hangi uygulamalar aracılığı ile bu bedava fazladan internete sahip olabilirim diye düşünüyorsanız Türk Telekom sil süpür yaparak her hafta bedava internet kazanma şansınız vardır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu