Reklam
Teknoloji Haberleri

Dude Theft Wars Hile Kodları 2024

Dude Theft Wars mobil olarak oynanan son derece eğlenceli bir oyun olması ile dikkatleri çekiyor. Şehrin en azılı hırsızı olmaya çalışacağınız bu oyunla çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Dude Theft Wars hile kodları ile oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Oyunda yaşanan büyük rekabette öne geçmek için hile kodlarından yararlanabilirsiniz. Oyunun yıldızları arasına katılmak için para harcamanıza gerek bulunmaz, bu hile kodlarını kullanabilirsiniz.

Popülerliği gün geçtikçe artan bu oyunda rekabet üstünlüğü elde etmek istediğinizde hile kodlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca oyunda seviyeleri daha hızlı olarak geçebilirsiniz. Seviyeleri geçtikçe daha etkili ve güçlü silahlara, araçlara erişebilirsiniz. Dudle Theft Wars hile kodlarını doğru kullandığınızda servetinize servet katabilirsiniz.

Dude Theft Wars Hile Kodları

Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla takım kurarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyun deneyiminizi üst seviyelere taşımak için Dude Theft Wars hile kodları kullanabilirsiniz. Bu kodları doğru kullandığınız takdirde oyunun yıldızları arasına katılabilirsiniz. Oyunda kullanabileceğiniz hile kodlarını ve ne işe yaradıklarını verdiğimiz listeden bulabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz kodu seçerek kullanabilirsiniz. İşte oyunda hile kodları ile sahip olacağınız avantajların listesi:

 • Heytaxi: En yakındaki arabaların gelmesini sağlar
 • Moongravity: Yerçekimi yokmuş gibi uçmanızı sağlar
 • Dudekong: Yakındaki araçları patlatabilirsiniz
 • Giantsdudes: Dev gibi büyümenizi sağlar
 • XP: Çift XP kazanma isteğinizi bu kodla gerçekleştirebilirsiniz
 • Crowd99: Oyun karakterinizi değiştirmenizi sağlar
 • Suppahotslap: Etrafınızdaki insanları öldürmek için elinizi ateşleyebilirsiniz
 • Nosforever: Daha hızlı bir arabaya sahip olmak isteğinizi gerçekleştirir ve arabanızı hızlandırır
 • Antdude: Polislerden kaçmak ve daha kolay saklanmak için bir karınca gibi küçülmenizi sağlar
 • NoWanted: Polisler tarafından aranmanıza bu komut ile son verebilirsiniz. Aranma seviyenizi sıfıra indirebilirsiniz
 • Popoplz: 5 yıldızlı polis çağırmak için kullanılır
 • Evening: Gece saati olarak oyunda zamanı değiştirebilirsiniz
 • Day: Oyunda saati sabah olarak ayarlayabilirsiniz
Dude Theft Wars Hile Kodları Nasıl Kullanılır?
Dude Theft Wars Hile Kodları Nasıl Kullanılır?

Dude Theft Wars Hile Kodları Nasıl Kullanılır?

Dude Tehft Wars hile kodları ve nasıl kullanılacakları oyuncular tarafından bilinmesi gereken noktalar arasında bulunuyor. Hile kodlarını doğru kullanarak sunduğu avantajlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Oyunda hile kodlarını kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Oyun hesabınızın askıya alınması, puanlarınızın silinmesi gibi istenmeyen durumlar yaşamamak için kodları doğru kullanmalısınız.

Oyunda kullanabileceğiniz hile kodları ile gizli seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Karakterlerin kilidini açabilir, sınırsız cana sahip olabilirsiniz. Bu hileleri yaparken dikkatli olduğunuz takdirde oyunun yenilmeleri arasına katılabilirsiniz. Hile kodunu girmenin ardından oyunu tekrar başlatabilir ve çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Dude Tehft Wars hile kodunu girebilmek için oyunda hile menüsüne ulaşmalısınız. Bunun için de “dudecheat” yazmalısınız. Açılan hile menüsüne istediğiniz kodu girerek etkinleştirebilirsiniz. Çoğu hile anında etkinleşir ama kimi zaman da oyunu yeniden başlatmanız gerekebilir.

Dude Theft Wars Oyunu Nedir?

Dude Tehft Wars oyunu son derece eğlenceli olması ile dikkatleri çeker. Poxel Studios Gmes Support tarafından geliştirilmiş bir açık dünya oyunudur. Bu dünyada hırsızlık yapmak, adam öldürmek ve bunların ardından servete sahip olmak mümkün olur. Oluşturulan kurgusal dünyada bankaları, insanları soyabilir, araba çalabilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerinizi öldürebilirsiniz. Elbette bu eylemlerde bulunurken polisler de sizi arar ve engel olmaya çalışırlar.

Polislerden kaçabilir ve hiç yakalanmadan suç işlemeye devam edebilirsiniz. Dude Tehft Wars oyununda ilerlemek için hile kodları kullanmanın dışında ayrıca beyzbol sopası gibi aletlerle insanları öldürmeniz ve hırsızlık yapmanız gerekir. Bu şekilde oyunda kullanabileceğiniz paraya sahip olabilirsiniz. Mobil cihazınıza Dude Tehft Wars indirerek siz de hemen bu heyecan ve eğlence dolu dünyaya katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu