Reklam
Teknoloji Haberleri

Medieval Dynasty Hileleri ve Konsol Komutları

2021 yılında Render Cube firması tarafından piyasaya sürülen Medieval Dynasty RPG tarzında oyunlar arasında yer alır. Oyun konsolu ile oynanabilen bu oyun son derece eğlenceli olması ile dikkatleri çekiyor. Macera ve eğlence dolu bir hayat sunan bu oyunun hayran kitlesi artmaya devam ediyor. Medieval Dynasty hileleri ve konsol komutları neler öğrenerek oyuncular oyun deneyimlerini özelleştirmeyi başarabiliyorlar.

Bu yazımızda sizlere oyunda kullanacağınız konsol komutları ve hileleri nelerdir konusunda bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızdan alacağınız bilgileri kullanabilir ve oyunda kendiniz için uyarlayabilirsiniz.

Medieval Dynasty Hileleri Nasıl Açılır?

Oyunun geliştirilme aşamasında son derece dikkatli davranan firma tarafından oyunda kullanılabilecek açık hileler olmasının önüne geçildiğini en baştan belirtmek gerekir. Bunun yanında oyun geliştirici firma oyun deneyiminizi özelleştirmenizi sağlayacak olan bazı ayarlar ve komutları sunmuş bulunuyor. Bu şekilde siz de ayarlarınızı özelleştirerek sizin için en uygun ayarları yapabilirsiniz.

Ayarları değiştirmenin ardından oyunda önemli rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Medieval Dynasty konsol komutları oluşturmak için uğraşmak yerine Customize Game seçeneğini kullanabilirsiniz. Böylece ayarları değiştirdiğiniz oyun ile önemli rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Medieval Dynasty Hileleri ve Konsol Komutları Nelerdir?

Medieval Dynasty Hileleri ve Konsol Komutları Nelerdir?
Medieval Dynasty Hileleri ve Konsol Komutları Nelerdir?

Medieval Dynasty hileleri sizlere liste halinde sunuyoruz. Bu şekilde oyunda avantaj sağlayabilirsiniz. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken nokta ise daha önce konsolda kayıtlı olan oyununuzun yedeğini almanız gerektiği. Çünkü ayarları değiştirdiğinizde ilerlemenizi kaybedebilir ve bundan dolayı üzüntü yaşayabilirsiniz.

Yeni bir oyuna başlarken yapabileceğiniz Medieval Dynasty hileleri ve değiştirebileceğiniz komutlar şu şekildedir:

 • Difficulty: Oyun deneyiminizin güçlüğünü bu komut ile belirleyebilirsiniz
 • Taxes: Her yıl ev başına ne kadar vergi ödemeniz gerektiğini belirleyebilirsiniz
 • Lenght of Seasons: Sezonun kaç gün süreceğini belirleyebilirsiniz
 • Events: Köyünüzü olumlu ya da olumsuz olarak etkileyecek olayları seçebilirsiniz
 • Building Limits: Köyünüzde kaç bina inşa edebileceğinizin limitini oluşturabilirsiniz
 • Lack of Thirst: Su içme ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz
 • Unlimited HP: Hiç yaşam puanı kaybetmemek için bu ayarı yapabilirsiniz
 • Lack of Hunger: Oyunda hiç acıkmamanızı sürekli tok olmanızı bu komut ile sağlayabilirsiniz
 • Bandits: Haydutları etkinleştirebilirsiniz
 • Unlimited Stamina: Oyunda sınırsız dayanıklılık, harcamayı durdurma, hiç yorulmadan koşma gibi özellikler aktifleştirilir
 • Unlimited Carry Weights: Çok ağır eşyaların dahi artık sizin için ağırlığı olmaz
 • Stop Dropped Items From Spoiling: Mevsim değişikliklerinde yiyeceklerin bozulmasının önüne geçebilirsiniz
 • A Multiplier For XP, Technology and Reputotion: Köyünüzün ne kadar deneyim puanı, itibar ve teknoloji puanı kazanacağını düzenleyebilirsiniz
 • Fast Crafting: Bir şey üretmek için üretim döngüsüne sahip olmanız yeterli olur

Bu Medieval Dynasty konsol komutları konusunda vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkabilirsiniz. Ayrıca Cheat Engine’a kullanabilirsiniz. Böylece bu şekilde oyunda değerleri direkt olarak değiştirme imkanı bulabilirsiniz. Oyunda sahip olacağınız rekabet avantajı ile yenilmez armada olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Medieval Dynasty nedir?

Medieval Dynasty, ortaçağ Avrupa’sında hayatta kalma ve köy yönetimi temalı bir video oyunudur. Oyuncular, bir karakteri kontrol ederek köyler inşa eder, çiftlik işletir, avlanır, ticaret yapar ve hayatta kalmaya çalışırlar.

Oyun hangi platformlarda oynanabilir?

Şu anda Medieval Dynasty sadece PC platformunda oynanabilir.

Oyunda ana amaç nedir?

Oyuncuların ana amacı, karakterlerini hayatta tutmak, bir köy inşa etmek, çiftlik işletmek, insanları işe almak ve gelişen bir medeniyet kurmaktır.

Medieval Dynasty’de karakterimi nasıl geliştirebilirim?

Oyuncular, becerilerini ve yeteneklerini avlanarak, tarım yaparak, inşa ederek ve diğer aktivitelerle pratik yaparak geliştirebilirler.

Daha fazla bilgi için Ana Sayfa‘ımızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu