Reklam
Oyun Hileleri

Clash Of Clans Hile

Clash Of Clans Hile; bugün sizlere ilk olarak 2012 yılında yılında mobil cihazlar için çıkarılmış harika bir oyun olan Clash Of Clans oyunu hakkında hem biraz bilgi vereceğim hem de oyun hakkında işinize çok fazla yaracak Clash Of Clans Hile paylaşımı yapacağım ve oyunu daha da keyifli hale getirip oyunu oynayabileceksiniz.

İsterseniz Clash Of Clans Hile paylaşımı yapmadan önce biraz Clash Of Clans Nedir? Clash Of Clans Nasıl Oynanır? ve son olarak da Clash Of Clans Hile paylaşımı yapayım. Şimdi dilerseniz nedir bu Clash Of Clans yıllardır herkesin bırakmadan oynadığı Clash Of Clans nasıl oynanır ondan bahsedeyim.

Clash Of Clans Nedir?

Clash Of Clans ilk olarak 2012 yılında sadece İOS cihazlar için piyasaya tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirilip oynanmak üzere Supercell tarafından yapılan ve yayımlanan bir oyun olarak çıkarılmıştır. Ardından oyun çıktığı zaman ve şuanda dahi resmen eşsiz bir oyun olduğundan dolayı çok yoğun ilgi görmüştür. Bu sebepten dolayı da dünyaca ünlü oyun yapım ve yayımcısı olan Supercell oyun çok yoğun ilgi görünce 2013 yılında da Android cihazlar için olan bir versiyonunu çıkarmıştır.

Oyun hem İOS hem de mobil cihazlardan oynanır hale gelince ve çok yoğun bir ilgi görünce de Clash Of Clans Hile konu başlığı çok fazla araştırılmış ve çok fazla Clash Of Clans Hile bulunmuştur. Oyunun bilgisayardan oynayabileceğiniz bir versiyonu bulunamamaktadır ancak BlueStacks adlı uygulamayı bilgisayarınıza indirerek oyuna bilgisayardan da erişim sağlayabilirsiniz.

Clash Of Clans İndir Pc

Clash Of Clans Hile kullanarak daha da eğlenceli hale getireceğiniz Clash Of Clans oyunu sadede mobil cihazlar için çıkarılmış bir oyundur ancak bazı kişiler bu oyunu pc üzerinden de oynamak istemektedir bunun da bir tek yolu vardır o da bilgisayarınıza BlueStack adlı uygulamayı indirin bu işlemi web tarayıcısından BlueStacks’ın resmi sitesine giderek yapabilirsiniz. Ardından BlueStacks’a giriş yapın ve Play Store üzerinden Clash Of Clans oyununu Pc’nize indirin ve Clash Of Clans Hile kullanarak da oyunun keyfini doyasıya yaşayın.

Ayrıca Clash Of Clans oyunundaki kartların kullanıldığı ve en az bu oyun kadar eğlenceli olan ve Supercell tarafından yapılan ve yayımlanan bir oyun da Clash Royale’dir eğer ki bu oyun hakkında da hileler öğrenmek isterseniz Clash Royale Hile  ve Clash of Clans İsim Değiştirme yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Clash Of Clans Nasıl Oynanır?

Clash Of Clans Hile kullanarak oyunu çok keyifli hale getirebileceksiniz. Oyuna giriş yaptığınızda bir klan sistemi göreceksiniz bu klanlara katılarak yeni arkadaş edinebilir ya da arkadaşlarınız ile yeni klan kurup klanınızı geliştirip ünlü bir klan olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Klan savaşları yaparak hem klanınıza büyük katkılar sağlayabilir hem de kendi hesabınızın gelişimi için lazım olan xp ve madenlere sahip olabilirsiniz.

Oyunda harita kısmında 2 farklı savaş yeri göreceksiniz birincisi oyundaki botlara karşı oynadığınız bir savaş biçimi. Burada hem savaşları kazanınca savaşın ödülü olarak madenlere sahip olabiliyorsunuz iksir ve altın gibi hem de oyunda yeni bir savaş taktiği geliştirdiğiniz zaman bu harita üzerinden deneme imkanı buluyorsunuz.

Diğer bir harita da çevrim içi oyunculara karşı yani gerçek oyunculara karşı oynadığınız bir haritadır. Bu haritadaki savaşlar asıl önemli olan savaşlardır bu savaşlar sayesinde kazandığınızda seviye atlamanız için gerekli olan xp gelir hem de oldukça fazla maden gelir. Elbette ki bu madenler diğer haritada olduğu gibi sabit değildir her köyde farklı miktarda maden bulursunuz ve madenin en çok olduğu hem de sizin ordunuzun en rahat şekilde alabileceği köye saldırmayı tercih etmelisiniz.

Oyuna sonradan gelen güncellemeler ile bir de 2. bir köy bulunmaktadır. Bu köy asıl köyünüze göre daha zordur ancak biraz daha keyiflidir. Burası her şeyin minimum tutulduğu yerdir. Örnek verecek olursak diğer köyde seviye atlayınca 3 top birden koyarken bu köyde belki yüksek seviyelerde ancak toplam 3 topunuz bulunmaktadır.

Bir diğer önemli şey de çok iyi bir strateji ile kurulmuş köy düzeni peki ya nasıl bir köy düzenine sahip olmalıyız.

Clash Of Clans Bedava Hesaplar

Clash Of Clans Köy Düzeni

Oyunun belki de en önemli yeri çok iyi bir strateji ile kurulmuş olan köy düzenidir. Eğer ki iyi bir köy düzenine sahip olursanız hem rakiplerinize karşı kaybetme olasılığınız çok düşük olur ve bu sayede de madenlerinizden çok bir kayıp yaşamazsınız hem de yenilmez bir köy olarak oyunda diğer oyuncular tarafından da tanınma imkanınız bulunmaktadır.

Örnek verecek olursak maden depolarınızı belediye binasının yakınına yerleştir ve etrafına da hava savunma sistemleri ve havanlar yerleştirirseniz bu sayede bir köy saldırısında madenlerinizden az miktarda kayıp olacaktır.

Clash Of Clans Hile

https://www.apkdayi.com/177-clash-of-clans-sinirsiz-altin-ve-elmas-hileli-mod-apk-indir.html sitesi aracılığı ile sınırsız bir madene sahip olan apk modu indirebilirsiniz
https://www.kusursuz.net/coc-hile/ sitesi aracılığı ile de bir apk dosyası indirmeden istediğiniz kadar madene sahip olabilirsiniz.

Bizlerin tavsiyesi hile kullanmamanız yönündedir bu yöntemler oyununuza zarar verebilir.

Clash Of Clans APK İndir Nasıl Yapılır?

Siz de Clash Of Clans oyununda hile yapmaya uğraşmak yerine direkt olarak hileli bir APK dosyası olarak Clash Of Clans oyununu indirip sınırsız ganimete sahip olarak indirmek ve oynamak istiyorsanız; Google arama kısmına Cash Of Clans APK indir yazarak güvenilir bir site aracılığı ile indirme işlemini yapabilirsiniz.

Clash Of Clans Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?

Clash Of Clans hesabınız yaptığınız hile sonucu geçici bir süreliğine ban yemişse ve siz de bu banın kalkma süresini beklemek yerine hemen banı kaldırma yöntemi ile banı kaldırıp oyunu oynamaya devam etmek istiyorsanız; maalesef böyle bir şey mümkün değildir ban süresi dolmadan hesaba giriş yapamazsınız ve hile kesinlikle bizlerin tavsiye ettiği bir şey değildir. Hile yasal bir şey değildir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu