Reklam
Bedava Hesaplar

Clash Of Clans Bedava Hesaplar

Clash Of Clans Bedava Hesaplar; 2012 yılında oyun piyasasına hızlı bir giriş yapan Clash Of Clans oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar daima oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olmuştur ve sürekli artan bir oyuncu kitlesine sahiptir. Clash Of Clans Bedava Hesaplar kullanarak oynayacağınız Clash Of Clans oyunu resmen eşsiz ve benzersiz bir oyunudur.

Clash Of Clans Bedava Hesaplar ile ileri seviyeden başlayarak oynayacağınız Clash Of Clans oyunu nasıl bir oyundur? Clash Of Clans nasıl oynanır? gibi dilerseniz birkaç konudan Clash Of Clans Bedava Hesaplar vermeden önce biraz bahsedeyim.

Clash Of Clans Nedir?

Clash Of Clans yayın ve yapımcısı dünyaca ünlü oyun yapım ve yayımcısı olan SuperCell tarafından Android ve İOS cihazlar için piyasaya çıkarılmış tamamıyla ücretsiz bir mobil oyundur. İlk olarak 2012 yılında ios cihazlar için çıkmasının ardından çok yoğun ilgi görmüştür ve bu sebepten dolayı da 2013 yılında da android cihazlar için kullanıma sunulmuştur.

Clash Of Clans Bedava Hesaplar kullanarak bu harika oyunu oynarken aynı zamanda çok iyi derecede stratejiniz de gelişecektir çünkü oyun tam bir strateji oyunudur. Oyun yapımcısı olan SuperCell bu taraftaki eksiği görüp çok güzel bir oyun geliştirmiş ve şuan piyasadaki en iyi strateji mobil oyunudur.

Clash Of Clans Nasıl Oynanır?

Öncelikle tabii ki de oyunu indirmek gereklidir bu işlemi Android cihazlar için Google Play Store İOS cihazlar içinse de App Store üzerinden rahatlıkla tamamıyla ücretsiz bir şekilde oyunu indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra oyuna giriş yapmanız gerekmektedir bu işlem için bir hesap açmanız lazımdır ancak bizlerin sizler için oluşturduğu ileri seviye Clash Of Clans Bedava Hesaplar sayesinde sıfırdan bir hesap açıp o hesabı geliştirmekle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Direkt olarak Clash Of Clans Bedava Hesaplar ile ileri seviye bir hesaba sahip olarak oyuna giriş yapacaksınız. Oyuna giriş yaptığınızda bir klan sistemi ile karşılaşacaksınız bu klan sistemi sayesinde hem oyun içinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz hem de daha önce edindiğiniz arkadaşlarınızla aynı klanda bulunarak dostluk savaşları yapabilirsiniz ve bu sayede de çok iyi bir tecrübeye sahip olursunuz.

Oyunda bir market sistemi vardır bu market sistemi oyun yapımcılarının tamamıyla gelir elde etmeleri gerektiğinden dolayı yapılmış bir sistemidir burada alacağınız taşlar gerçek para karşılığında alınır.

Oyunda hesabınızı ilerletmek ve tecrübe kazanmanız için önemli olan diğer bir şey ise de oyunun botlarına karşı savaş yapmaktır bu savaşlar sayesinde hem yükseltmeler için gerekli olan madenlere sahip olursunuz hem hesabınızın seviyesinin artmasında gerekli olan xp kazanırsınız hem de çok iyi bir şekilde tecrübe kazanırsınız.

Eğer ki SuperCell’in başka bir eşsiz oyunu olan Clash Royale oyunu hakkında da bilgi almak ve bedava hesaplarına sahip olmak isterseniz Clash Royale Bedava Hesap yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ancak oyunun en önemli kısmı ise çok iyi bir köy düzenine sahip olmaktır. Peki ya nedir bu Clash Of Clans Köy Düzeni?

Clash Of Clans Köy Düzeni

Oyunda resmen en önemli şey ve tek amacınız denilebilecek kadar önemli olan şeydir bu köy düzeni. Köy düzeniniz ne kadar gelişmiş ve çok iyi bir taktik ile dizilmiş ise yenilmeniz o kadar zor olur ve bu durum da sizin hesabınızın çok fazla gelişmesine ve dünyaca bilinmesine kadar dahi önemli bir rol taşır. Örnek verecek olursak belediye binasını ortaya koyup etrafına hava savunma sistemleri ve havanları koyarak bir ana merkez oluşturursanız sonrasında bu ana merkezin etrafını okçu kulesi ve toplar ile güçlendirip en önlere de büyücü kulesi koyarak bir köy düzeni yaparsanız bu oldukça işe yarar bir köy düzeni olacaktır.

Siz eğer ki önlere hava savunma sitemi ve havan koyarsanız düşmanların bunları patlatması oldukça kolay olacaktır ve hem havadan hem karadan rahatlıkla köyünüze saldırı düzenleyebilecektir. Bu sebepten dolayı da köy düzeni büyük bir önem arz etmektedir.

Clash Of Clans Hile

Clash Of Clans İndir PC

Eğer ki Clash Of Clans oyununu mobil cihazlar yerine bilgisayarınızdan da oynamak isterseniz bu işlemi BlueStacks uygulaması ile yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan web tarayıcısı ile BlueStacks resmi sitesine giriş yapıp BlueStacks uygulamasını indirebilirsiniz. Bu işlem oldukça basittir. Ardında BlueStacks uygulamasının gerekli kurulum işlemlerini yaptıktan sonra uygulamanın oyun indirme merkezi olan Play Store’ye giriş yapın ve Clash Of Clans indir yazın ardından çok kolay bir şekilde oyunu indirebileceksiniz.

Clash Of Clans Bedava Hesaplar

Eğer ki siz de Clash Of Clans oyununda ileri seviye ve tamamıyla yasal yolla kasılmış bir hesaba sahip olarak başlamak istiyorsanız aşağıda verilen hesaplardan herhangi biri ile giriş yapabilirsiniz ve Clash Of Clans Bedava Hesaplar tadını çıkarabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: mertedem9856p@gmail.com
Şifre: edem2323
Kullanıcı Adı: sporrt123745@hotmail.com
Şifre: 123456789
Kullanıcı Adı: kullanıcı51trtr15@hotmail.com
Şifre: 123456789
Kullanıcı Adı: sadık564asd@hotmail.com
Şifre: sadık123
Kullanıcı Adı: salihkusu122i1@gmail.com
Şifre: salihkusu11

YouTube video

Clash Of Clans Hesap Çalma Programı Nedir?

Siz de Clash Of Clans oyununu oynamak istiyorsanız ancak oyunda sıfırdan bir hesap kasar değil de hazır kasılmış bir hesaba sahip olarak başlamak istiyorsanız ve bir hesabı çalarak o hesaba sahip olmak istiyorsanız; Clash Of Clans hesap çalma programı indirerek bu işlemi yapabilirsiniz ancak bu uygulamalar güvenilir olmayabilir ve bizler kesinlikle böyle uygulamaları ve hesap çalmayı tavsiye etmiyoruz.

Clash Of Clans Hesap Güvenliği Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de yukarıda sizler için verdiğimiz hazır kasılmış Clash Of Clans hesabını almışsanız ve bu hesabın çalınmaması için ve başkalarının kullanımı engellemek için hesabı güvende tutmak istiyorsanız; hesabınızın şifresini güçlü bir şifre yapın, hesabınızın bütün güvenlik doğrulamalarını aktif edin ve hesabınızı Supercell ID’ye bağlayın.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu