Reklam
Bedava Hesaplar

Clash Royale Bedava Hesaplar

Clash Royale Bedava Hesaplar; 2016 yılında oyun piyasasına çok etkili bir giriş yapan Clash Royale oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar sürekli kendini geliştirerek ve oyuncu kitlesini her geçen gün katlayarak devam ettirmeyi başarmıştır. Clash Royale oyunu çıktığı yılda çok güçlü rakiplerle baş etse de rakiplerinden çok daha iyi bir başarı elde etmeyi başarmıştır.

Clash Royale Bedava Hesaplar da Clash Royale oyununun bu kadar iyi başarılarından sonra çok fazla araştırılan bir konu başlığı olmuştur. Oyunun çıktığı yıldan beri Clash Royale Bedava Hesaplar oldukça merak edilen bir konu olmuştur bu sebepten dolayı da sizlere bugün Clash Royale nedir? Clash Royale nasıl oynanır ve Clash Royale Bedava Hesaplar konularından bahsedeceğim.

Clash Royale Nedir?

Clash Royale 2016 yılınca dünyaca oyun yapım ve yayımcısı olan SuperCell tarafından yapılıp oyun piyasasına çıkarılmış çevrim içi çok oyunculu savaş ve strateji oyunudur. Oyunun şu anda piyasada birkaç eşi benzeri olsa da Clash Royale oyunu oyuncular tarafından en çok sevilen oyun olmayı başarmıştır.

Oyunun bu denli iyi olmasından kaynaklı da hem birçok ödül almıştır hem de Clash Royale Bedava Hesaplar konu başlığı popüler bir arama haline gelmiştir. Oyun birçok kez e-spor turnuvalarında da oynanmış ve oldukça fazla ilgi görüp başarı sağlamıştır. Oyun herkesin de bildiği yine SuperCell tarafından yapılan ve yayımlanan Clash of Clans oyunundaki kartların çoğundan esinlenilerek yapılmıştır bu da oyuna daha rahat alışmamıza yardımcı olmuştur.

Clash Royale Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyunu nereden indireceğinizi bilmiyor iseniz ve nereden oynayabilirim diye düşünüyorsanız oyun mobil cihazlar için çıkarılmış bir oyun olup Android cihazlar için Google Play Store aracılığı ile diğer cihazlar için de App Store üzerinden rahatlıkla tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ardından bizlerin sizler için verdiği Clash Royale Bedava Hesaplar ile oyuna giriş yapmanız gerekmektedir.

Ayrıca Clash Royale oyunu mobil cihazlar üzerinden oynandığından dolayı dışarıda da çok kolay bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz ancak internetiniz yeterli değilse endişelenmeyin ve sizler için yazdığımız Vodofone Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) yazımızı ziyaret edip oyunun keyfini kesintisiz yaşayın.

Clash Royale Bedava Hesaplar ile oyuna giriş yaptığınızda oyunda sol alt köşede dükkan kısmını göreceksiniz burada günlük yenilenen fırsatlar kısmından 24 saatte bir gelen rastgele ücretsiz ödülünüzü alabilirsiniz. Savaş menüsünden de 24 saatte bir gelen üst tarafta bulunan ödülü al seçeneğinden de ödülünüzü alabilirsiniz.

Clash Royale Deste

Ardından kartlar menüsünden oyunda bulunan birbirinden eşsiz özellikte olan kartlar ile kendinize desteler oluşturabilirsiniz. Bu desteler ile oyunda savaşlara katılacaksınız o yüzden destelerin çok güçlü olması ve iksirinin de bir o kadar az olması gerekmektedir. oyunda en önemli şey çok iyi bir desteye sahip olmak çünkü bu desteler ile rakiplerinizle savaşlara katılacaksınız ve desteniz ne kadar güçlü olursa o kadar kazanma olasılığınız artmaktadır.

Ancak tabii ki de tek önemli olan destenin gücü değil iksir ortalaması da oldukça önemlidir çünkü normal bir savaş yaptığınızda iksiriniz çok hızlı bir şekilde dolmayacaktır. İksir yavaş dolduğundan dolayı da sizin iksir ortalamanız yüksek olursa kartları atmak için uzun bir süre beklemek zorunda kalacaksınız bu durum da sizi çok dezavantajlı yapar.

Savaş menüsünde profilinize ait bilgileri görebilir arkadaş edinebilir ve savaş modlarını görebilirsiniz. Savaş kısmının yanında bulunan parti yerinden farklı oyun modlarını görebilirsiniz bu parti modları ortalama 3 güne bir değişmektedir ve yeni modlar ile desteklenmektedir. Örnek verecek olursak bugün gelmiş olan iksir kapmaca parti modu ortalama 3 gün sonra yerini 2’ye 2 çekilişli savaş moduna bırakacaktır.

Clash Royale Hile

Clash Royale Klan

Oyunda bulunan bir klan sistemi varıdır bu klan sistemi çok önemlidir çünkü klanda hem yeni arkadaşlar edinebilir hem de xp, kartları yıldız seviyelerini arttırmak için gerekli olan altını ve normal altını klandaki kart bağışı sistemi ile çok kolay bir şekilde kazanabilirsiniz. Ayrıca klan savaşları ile takımınıza klan savaşlarında destek olup savaşlar sonunda eşsiz ödüllere sahip olabilirsiniz.

Ekranın sağ alt köşesinde bulunan etkinlikler kısmında bulunan eşsiz ve eğlenceli etkinlikler ile oyunda sadece kısıtlı süre için gelen etkinliklere katılıp sadece etkinliğe özel hediyelere sahip olabilirsiniz. Bu etkinlik süreleri de yine ortalama 3 gündür. Örneğin şuanda yakında gelecek olan üç kat iksir turnuvası etkinliği bulunmaktadır ve yaklaşık 3 gün sürecektir bu etkinlik. Ardından çok güzel başka bir etkilik gelecektir.

Ayrıca etkinlik kısmında bulunan mücadeleler yerinde de 8. seviye itibari ile açılan 2 tane mücadele bulunmaktadır bu mücadeleler süreli değildir 8. seviyeye ulaştığınız anda açılır ve her zaman katılabilirsiniz. Ancak bu mücadelelere taş ile ödeme yaparak girebilirsiniz ve mücadele sonunda hak ettiğiniz ödülleri alabilirsiniz ve tekrar katılmak isterseniz yine taş verip katılabilirsiniz.

Clash Royale Bedava Hesaplar

  • Kullanıcı Adı: hayriset_golmey@gmail.com        Şifre: clashofwonderfss
  • Kullanıcı Adı: Saman_altig@hotmail.com           Şifre: Placcsemose23
  • Kullanıcı Adı: ezli_cangol@gmail.com                 Şifre :pilitragols584
  • Kullanıcı Adı: senetropils.donke@outlook.com   Şifre: Plipandory352
  • Kullanıcı Adı: Flasri.danglesp@gmail.com           Şifre: floriadse536

Clash Royale Kaç TL?

Siz de yeni Clash Royale oyununa başlayacaksanız ve oyunun kaç TL olduğunu merak ediyorsanız Clash Royale oyunu tamamıyla ücretsiz bir oyundur ancak hesap satın alırsanız o zaman oyun ücretli olur yani siz ilk seviyeden değil de yüksek seviye iyi kasılmış bir hesap satın almak isterseniz hesabın ücretleri değişmekle birlikte ücretlidir.

Clash Royale 1 Saatte Kaç GB Yer?

Eğer ki iyi bir Clash Royale oyuncusu iseniz ve hemen hemen her zaman Clash Royale oynuyorsanız ve dışarıda kendi internetinizi kullandığınız zaman ne kadar internet yer internetimden çok GB azalır mı diye merak ediyorsanız; Clash Royale oyunu 1 saatte yaklaşık olarak 6.5 MB internet harcar.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu