Reklam
Teknoloji Haberleri

Boom Beach Bedava Hesap

Boom Beach Elmaslı Hesap

Boom Beach Bedava Hesap; bugün 2014 yılında oyun piyasasına çıkıp büyük ses getiren bir oyun olan Boom Beach oyunu hakkında konuşacağız biraz. Boom Beach Bedava Hesap Boom Beach Elmaslı Hesap paylaşımı yapıp oyun hakkında bilgiler de paylaşacağım

Boom Beach Bedava Hesap kullanarak oynayacağınız Boom Beach oyunu piyasaya çıktığı zamandan bu zamana kadar çok fazla oyuncu kitlesine sahip olmuştur. Hal böyle olunca da Boom Beach Bedava Hesap ve Boom Beach Elmaslı Hesap araştırması oldukça popüler bir araştırma konusu olmuştur.

Boom Beach Nedir?

İlk olarak 2013 yılında Kanada’da piyasaya çıkıp sonrasında çok sevilmesi ve dünyadan da talep görmesi üzerine 2014 yılında da Dünyada piyasaya çıkmıştır. Oyun tamamıyla ücretsiz bir şekilde oynanıp sadece mobil cihazla ile oynanabilmektedir. Oyunun çok sevilmesi ve mobil cihazlardan oynanmasından kaynaklı bazı oyuncular internet sıkıntısı yaşamaktadır. Eğer siz de dışarıda dahi internet sıkıntısı yaşamadan oyun keyfini yaşamak isterseniz Vodofone Bedava İnternet yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Clash Of Clans ve Clash Royale gibi oyunları yapan ünlü SuperCell oyun firması tarafından yapılmıştır. Oyun strateji oyunu olup refleksinizi ve hayal gücünüzü geliştirmenize yardımcı olur. Oyun çevrim içi olarak oynanabilen bir oyundur ancak arkadaşlarınıza ile birlikte oynayabileceğiniz bir oyun değildir.

Oyundaki klan sistemi ile oyunda arkadaşlar edinebilir ve dostluk savaşları yapabilirsiniz ancak arkadaşınız ile birlikte başka birine saldırmak gibi bir özelliği yoktur. Oyun herkesin bildiği Clash Of Clans oyununa benzerlik gösterir ancak Boom Beach Bedava Hesap kullanarak oynayacağınız Boom Beach oyunu gerek grafik gerekse gelişmişlik bakımından bence Clash Of Clans oyunundan daha iyidir. Boom Beach oyunu hala da güncellemeler almaya ve kullanıcılarına muhteşem oyun zevki yaşatmaya devam etmektedir:

Boom Beach Nasıl Oynanır?

Oyuna ilk girdiğinizde bir hesap oluşturursunuz. Ancak sizler yeniden bir hesap oluşturup o hesabı kasmaya uğraşmadan bizlerin verdiği Boom Beach Bedava Hesap ve Boom Beach Elmaslı Hesaplar ile oyuna giriş yapıp ileri seviyelerden oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna giriş yaptığınızda sizi bir sahil kasabası havasında oldukça tatlı ve güzel bir deniz kenarında bir köy karşılayacak. Oyundaki amaç köyünüzde bulunan belediye binasını sahilden gelen düşman gemilerinden korumaktır. Oyunda seviye atladıkça hem belediye binanız güçlenir hem de belediye binanızı koruyabileceğiniz birçok yeni silahlar gelir.

Sizler de kendi limanınız da bulunan gemilerinizi geliştirip ve o gemilerde savaşacak asker ve tank yetiştirerek sizlere tehdit olacak olan diğer köylere savaş açıp onların belediye binasını yıkabilirsiniz. Boom Beach Bedava Hesap kullanarak ileri seviyeden başladığınız ve Boom Beach Elmaslı Hesap kullandığınız için de oyun yapımcılarının gelir elde etmek amaçlı yaptığı bazı elmas ile satın alabilen itemleri sizler ücretsiz bir şekilde satın alabileceksiniz.

Clash Of Clans Bedava Hesaplar

Boom Beach Taktikleri

Oyunda yeni başlayan çoğu kişi hemen savunmasını ve belediye binasını yükseltmeye çalışıyor ancak bu yanlış bir taktiktir. İlk önce hemen limanda bulunan savaş gemilerinizi yükseltin ki bir adaya saldırdığınızda gemileriniz hem daha fazla birlik alsın hem daha güçlü olsun ve saldırdığınız köyden hem tam yıldız alıp hem de çok fazla maden alıp ayrılın.

Oyunda her zaman bir köyü ele geçirme üzerine strateji kurun hiçbir zaman savunmaya yönelik bir taktikle oyunu oynamayın. Savunmaya yönelik oyun oynarsınız ileri seviyelerde hiçbir şekilde bir köyü ele geçiremeyip madensiz kalırsınız bu yüzden de bütün madeni ve Boom Beach Elmaslı Hesap içerisinde bulunan elmasları saldırıya yönelik kullanın.

Boom Beach Elmaslı Hesap

Oyun tamamıyla ücretsiz bir oyun olsa dahi elbette ki oyun yapımcılarının para kazanması için bazı ücretli satın alımlar vardır. Bu ücretli satın alımlar da gerçek para ile oyun içinden elmas satın alıp oyundaki itemleri satın alarak gerçekleşiyor ancak sizler bizlerin verdiği Boom Beach Elmaslı Hesap ve Boom Beach Bedava Hesap kullanarak bu satın alımları ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunda yükseltmeler altın ve odun ile olmaktadır ve oyun başında sizlere oldukça az altın ve odun verilir bu yüzden de Boom Beach Bedava Hesap kullanarak hem yüksek altın ve oduna sahip olun hem de Boom Beach Elmaslı Hesap kullanarak oyundaki çok az bulunan ve kazanması zor olan elmas sahip olun.

Oyunu Android cihazlar için GooglePlay Store’dan İOS için de AppStore’dan kolay ve ücretsiz şekilde indirebilirsin. Boom Beach Bedava Hesap ile de bu muhteşem oyunun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Boom Beach Bedava Hesap

Oyunda elbette ki diğer oyunlarda olduğu gibi elmas hilesi ve ganimet hileleri bulunmaktadır ancak bizlerin tavsiyeyi kesinlikle hile kullanmayın hile hiçbir şekilde yasal bir durum değil ve hoş bir durum da değildir. O yüzden bizlerin dağıttığı Boom Beach Bedava Hesap kullanarak oyuna giriş yapın ve bizlerin dağıttığı Boom Beach Bedava Hesap da kesinlikle hile kullanılmamıştır tamamıyla yasal bir şekilde geliştirilmiştir.

Kullanıcı Adı: kadircan96@hotmail.com
Şifre: 123456789
Kullanıcı Adı: omercan62@gmail.com
Şifre: master3434
Kullanıcı Adı: selin_22@hotmail.com
Şifre: sananeamk
Kullanıcı Adı: memocan.47@gmail.com
Şifre: 05396541125
Kullanıcı Adı: _ustafizz25@gmail.com
Şifre: fizzustaBC

YouTube video

Boom Beach Yopmail Hesapları Nelerdir?

Siz de eski bir Boom Beach oyuncusu iseniz ve tekrardan Boom Beach oyununa başlamak istiyorsanız ancak kendiniz sıfırdan bir hesap açıp onu kasmakla uğraşmak yerine bizlerden hazır kasılmış bedava hesaplar almayı tercih ediyorsanız yukarıda verdiğimiz hesapları tercih edebilirsiniz. Yukarıda verilen hesaplar yetersiz geldiği taktirde ve yeni hesabımız olunca ekleme yapacağız.

Boom Beach Hesabımı Nasıl Satarım?

Siz de eskiden beri Boom Beach oyunu oynuyorsanız ve artık oldukça gelişmiş bir hesabınız var ise ve hesabınızı artık satıp oyunu da bırakmayı yada yeni bir hesap daha açıp onu da satmayı düşünüyorsanız; İnternetten yada arkadaşlarınızdan bir Boom Beach hesabı satın almak isteyen birisini bulun ve sonrasında kendi hesabınızın bilgilerini o kişiye verin ve paranızı alın.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu