Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

BİMCELL Dost Paketler ve Tarifeler

BİMCELL Dost Paketler ve Tarifeler 2023; Ülkemizin en sevilen marketler zinciri BİM tarafından 2015 yılında piyasaya sunulan BİMCELL; faturasız tarife ve paketleri ile iletişim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor.

Son derece uygun fiyatlı tarife ve paketleri ile kısa sürede müşteri kazanmayı başaran BİMCELL; sizlere dakika, sms ve internet paketlerini içeren karma paketler olan DOST paketleri, ek konuşma, dakika ve internet paketleri sunuyor.

BİM mağazalarına giderek kolaylıkla BİMCELL hattınızı satın alabiliyor ve hattınızı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Üstelik BİMCELL yeni müşterilerine birbirinden güzel hediyeler de armağan ediyor.

Bu yazımızda BİMCELL’e geçmeyi düşünen kişiler için BİMCELL faturasız tarife ve paketler ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, tarife ve paket fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir?

BİMCELL Faturasız Tarifeler 2023

BİMCELL faturasız tarifeleri kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

BİMCELL DOST Paketleri ve Fiyatları

Karma paketler olarak da adlandırılan DOST Paketler; internet, sms ve dakika paketlerinden oluşuyorlar.

DOST paketler; içerdikleri GB miktarına göre kendi aralarında 4’e ayrılıyorlar.

Bu paketlerden ilki olan DOST KÜÇÜK paketi; her yöne 750 dakika, 250 sms ve 3 GB internet içerirken; DOST ORTA paketinde ise 750 dakika, 250 sms ve 6GB internet bulunuyor.

DOST BÜYÜK paketi ise 750 dakika, 250 sms ve 9 GB internet paketlerinden oluşuyor.

DOST paketleri arasında en çok GB’a sahip olan DOST MEGA paketinde ise 750 dakika, 250 sms ve 15 GB internet bulunuyor.

DOST paketlerinden herhangi birine abone olmak istediğinizde DOST KÜÇÜK, DOST ORTA, DOST BÜYÜK ya da DOST MEGA yazıp, akıllı telefonunuzda oluşturduğunuz kısa mesajı 4551’e göndermeniz gerekiyor.

DOST KÜÇÜK paketine 26 TL, DOST ORTA paketine 30 TL, DOST BÜYÜK paketine 35 TL, DOST MEGA paketine ise 43 TL ödeyerek, kısa mesaj göndermek suretiyle abone olabiliyorsunuz.

Bu paketlerden birine abone olabilmeniz içinse hattınızda mutlaka yeterli miktarda TL bulunması gerekiyor.

TL yüklemelerinizi BİM mağazalarının yanı sıra BİMCELL resmi internet sitesi üzerinden yani www.bimcell.com.tr sitesinden de gerçekleştirebiliyorsunuz.

BİMCELL DOST paketler; siz paket iptali için başvuruda bulunmadığınız sürece her 30 günde 1 yenileniyor.

Abone olduğunuz paketten çıkmak istediğinizde ise paket iptal başvurusunda bulunmanız gerekiyor.

Bu noktada IPTAL DOST S, IPTAL DOST M, IPTAL DOST L yada IPTAL DOST XL yazmalı ve oluşturduğunuz mesajı 4551’e yollamalısınız.

Bimcell Dost Paketleri

4 farklı paketi ile karşımı çıkan Bimcell dost paketlerinden hepsinde her yöne 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. İnternet kullanımınıza bağlı olarak dost paketleri arasında 3 GB, 6 GB, 9 GB 15 GB paketini seçebilirsiniz.

İşte Bimcell dost paketleri

  • Dosta Küçük paketi 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet
  • Dost Orta paketi 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet
  • Dost Büyük paketi 750 dakika, 250 SMS ve 9 GB internet
  • Dost Mega paketi 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet

BİMCELL Dosta Paketi Nasıl Satın Alınır

SMS ile dost paketi satın almak için hangi paketi alacaksınız o paket için telefonunuzdan sms göndermeniz gereklidir.

Dosta Küçük paketi satın almak için DOST KUCUK yazıp 4551 SMS göndermelisiniz.

Dosta Orta paketi satın almak için DOST ORTA yazıp 4551 SMS göndermelisiniz.

Dosta Büyük paketi satın almak için DOST BUYUK yazıp 4551 SMS göndermelisiniz.

Dosta Mega paketi satın almak için DOST MEGA yazıp 4551 SMS göndermelisiniz.

BİMCELL Konuşma Paketleri

BİMCELL konuşma paketlerini ek paket olarak tercih edebiliyorsunuz. Yani tarifeniz kapsamındaki dakikalarınız sona erdiğinde 30 gün boyunca geçerliliği bulunan bu paketlerden birini satın alabiliyor ve sevdiklerinizle konuşabiliyorsunuz.

Şu an için BİMCELL; müşterilerine 250 ve 500 dakika içeren paketler sunuyor.

250 dakika konuşma paketi için 14; 500 dakika içeren paket için 16 TL ödemeniz gerekiyor. Yani bu paketlerden birine abone olabilmeniz için hattınızda en az 14 ya da 16 TL bulunması gerekiyor.

250DK konuşma paketine abone olmak istediğinizde bu işleminizi 250DK yazıp, 4551’e göndererek gerçekleştirebiliyorsunuz.

500 dakikalık konuşma paketi içinse 500DK yazıp, 4551’e gönderebiliyorsunuz.

Aynı zamanda birtakım tuşlamalar yaparak da SES Paketleri’nden birini seçebiliyorsunuz.

Dilediğiniz ses paketine abone olmak için telefonunuzdan *120# tuşlamanız gerekiyor.

Siz iptal etmediğiniz sürece ek konuşma paketleri de tekrarladığından iptal için bizzat başvuruda bulunmalısınız.

IPTAL 250DK veya IPTAL 500DK yazıp, iptal başvurusunu gerçekleştirebilmeniz mümkün!

BIMCELL İnternet Paketleri 2023

DOST paketler kapsamındaki internet kullanımları sona eren kişiler; ek internet paketlerinden birini satın alarak, internete kesintisiz bir şekilde girebiliyorlar.

Müşteriler, aylık 1GB, 2GB, 5GB veya 10GB internet içeren paketlerden birine abone olabiliyorlar.

1GB internet aboneliği için 1GB, 2GB internet aboneliği içinse 2GB yazmanız ve bu mesajı 4551’e yollamak gerekiyor.

BİMCELL 5GB internet paket aboneliği için Bimcell 5GB yazmalı, BİMCELL 10GB aboneliği için Bimcell 10GB yazmalı ve 4551’e yollamalısınız.

Aynı şekilde paketlerden ayrılmak istediğinizde IPTAL BIMCELL 5GB, IPTAL BIMCELL 10GB, IPTAL 1GB ya da IPTAL 2GB yazmalı ve mesajınızı yine 4551’e göndermelisiniz.

1GB interneti 11, 2GB interneti 18, 5GB interneti 26, 10GB interneti 36 TL’lik bir ödeme karşılığında satın alabilirsiniz.

Bimcell SMS Paketleri

DOST paketlerdeki 750 dakika içeren sms hakkınız bittiğinde paketiniz yenilenene dek 1000 sms içeren BİMCELL ek sms paketinden satın alabilirsiniz.

Aylık yalnızca ve yalnızca 5 TL’lik bir ödeme karşılığında ek 1000 smsin sahibi olabilirsiniz.

BİMCELL’e Geçiş Kampanyaları 2023

BİMCELL faturasız tarife ve paketlerden birine abone olduğunuzda sms, internet ve dakika içeren hediye paketler de kazanıyorsunuz.

BİMCELL’e yeni üye olduğunuzda 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 9GB internet, 300 hediye konuşma ve sms kazanıyorsunuz.

Bu konuşma, sms ve dakika hediyelerini kullanabilmeniz içinse hattınız aktif olduktan yani kullanıma açıldıktan sonraki 30 günlük süre içerisinde BIMCELL BONUS yazmalı ve bu mesajınızı 4551’e yollamalısınız.

BİMCELL tarafından müşterilerine özel olarak sunulan bir diğer kampanya olan Bimcell Festivali kampanyasına göre her 40 TL yüklemenizde 2GB internet, her 50 TL ve üstü yüklemenizde ise 5GB internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Festival kampanyasına katılmak ve internet hediyelerinizden hemen yararlanmaya başlamak içinse Bimcell Festival yazmalı ve mesajı 4551’e yollamalısınız.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ek paketlerden birine ihtiyaç duyduğunuzda 4551’e kısa mesaj göndererek, bu paketlerden birine üye olabilirsiniz.

Dilerseniz, Bimcell Müşteri Hizmetleri numaralarından birini arayıp, müşteri temsilcisine bağlanıp, ek paket satın almak istediğinizi dile getirebilir, kredi kartı bilgilerinizle paket alabilirsiniz.

Bimcell müşteri hizmetlerine sabit operatörlerden ya da diğer GSM operatörlerinden ulaşmak için 444 4 551 numarasını arayabilirsiniz.

Kendi Bimcell hattınızdan müşteri hizmetlerini aramak içinse 551’i çevirebilirsiniz.

BİMCELL Hat Fiyatları 2023

BİMCELL hattınızı 105 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Hattınız açıldıktan sonra 9GB internet, 300 dakika ve 300 sms hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMCELL hat fiyatlarının tarife ve paketleri içermediğini de hatırlatmak istiyoruz.

Yani faturasız hattınızı satın aldığınızda hattınızda hiçbir şekilde TL bulunmuyor.

DOST paketlerden ya da diğer konuşma, internet ya da sms paketlerinden birini satın alabilmeniz için öncelikle hattınıza TL yüklemeniz gerekiyor.

TL yüklemesini BİM mağazalarının yanı sıra BİM resmi sitesinden de gerçekleştirebiliyorsunuz.

BİMCELL BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

BİMCELL; müşterilerine Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından faaliyete geçirilen BTK Akademi resmi sitesindeki kullanımlarında geçerli olacak şekilde 2 ay boyunca kullanabilecekleri 6GB hediye armağan ediyor.

BTK Akademi dijital eğitim platformunda kullanabileceğiniz 6GB internet sayesinde teknoloji içerikli eğitim videolarını izleyebiliyorsunuz.

Bimcell Bedava İnternet kampanyasına katılmak için BTK Akademi yazıp, 5555’e kısa mesaj yollamanız gerekiyor.

Alternatif olarak BİMCELL Online İşlemler Merkezi üzerinden yani BİMCELL sitesinden veya Mobil Online İşlemler üzerinden ya da BİMCELL müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcisine bağlanarak da kampanyaya katılabiliyorsunuz.

Sizler de BİMCELL’in uygun fiyatlı tarife ve paketlerinden faydalanmak yani BİMCELL’li olmak istiyorsanız, TC kimlik kartınız ya da nüfus cüzdanınızla birlikte abonelik işlemleri için size en yakın BİM mağazasına gidebilirsiniz.

Bu yazımızda Bimcell tarife ve paketlerine dair sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de Bimcell müşterisiyseniz; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

BİMCELL TL Yükleme Nasıl Yapılır?

BİMcell hattınıza TL yüklemi işlemi yapacaksanız ancak BİMcell hattınıza nasıl TL yüklemesi yapacağınızı bilmiyorsanız ve en basit yoldan TL yükleme işlemini yapmak istiyorsanız herhangi bir BİM mağazasına giderek bu işleminizi yapabilirsiniz.

BİMCELL Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer ki BİMCELL hattına sahipseniz ve faturalı ya da faturasız herhangi bir hat için paket sorgulaması yapacaksanız BİMCELL uygulamasına girin ve paketlerim seçeneğinden hangi paketi kullanıyorsanız rahat bir şekilde görün.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu