Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir?

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir?

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir? Bimcell tl yükleme en az ne kadar sorusu hattınız en düşük t yükleme yapmak isteyenlerin sorduğu soruların başında gelmektedir. Yaptığı kampanyalar ile bir çok kişi tarafından tercih edilen bimcell abone sayısını hızlıca yükseltmektedir.

Sadece faturasız hat sahiplerine hizmet veren Bimcell faturalı hat satışı bulunmadığından hattınıza tl yüklemesi yaparak kullanabilirsiniz. Faturasız hat sahipleri belli aralıklarla hatlarına TL yüklemesi yapmak istediklerinden Bimcell en az kaç TL yüklenir ve Bimcell tl yükleme en az ne kadar sorusunu sıklıkla araştırmaktadırlar.

Her sene değişen Bimcell TL yükleme limiti ne an ne kadar sorusunun cevabı yazımızda;

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir 2022

2022 yılı itibari ile Bimcell hatlara yüklenecek en düşük bakiye 25 TL olarak belirlenmiştir.

Bimcell faturasız hattınıza TL yüklemesi yapmak istediğinizde yükleyeceğiniz tutar asla 25 TL altında olmaz. Her sene yükleme limiti değiştiğinden 2022 yılı için Bimcell TL 25 TL ve üstü olacak şekilde güncellenmiştir.

Güncel Bimcell TL Yükleme Limiti 2022

25 TL 30 TL 35 TL 40 TL 45 TL 50 TL

Bimcell bedava internet kazanmak için hattınıza 40 TL ve üstü yükleme yaptığınız hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Bimcell en kaç tl yüklenir sorusuna cevap verecek olursa yüklenecek en az TL tutarı 25 TL olarak belirlenmiştir. Bimcell mağazalarından ve internetten 25 TL altı yükleme yapmanız mümkün değildir.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell tl yükleme en az 25 TL’den başlayarak 50 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bimcell TL yüklemek için alabileceğiniz paketler 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL’dir. Hattınıza TL yüklemek için bu paketlerden her hangi birini seçebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Bimcell en az kaç tl yüklenir sorusuna cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bimcell kampanyaları ve paketleri hakkında bilgi almak ayrıca bedava internet paketlilerini incelemek için Bimcell Bedava İnternet yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

  1. İsmail Akkuş dedi ki:

    Merhaba 25 tl Yükleme Yapıldığında Kaç dk Olarak Geçerli Detaylı Bilgi Verirseniz

  2. Kerem dedi ki:

    Ben paket yüklecem BİMCELL HATTIM 40 TL YÜKLECEM

  3. Zeynep dedi ki:

    Fazladan yukleme yapılmasının bir sakincasi varmidir acaba, belirli bir surede mi kullanilmasi gerekir

Bedava İnternet