Bimcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Bimcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Bimcell Bedava İnternet 2022 Kampanyaları dur durak bilmeden devam ediyor. Bimcell operatörlerine özel olarak hazırlanan bu kampanyalar sayesinde siz de bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Tanıtım amaçlı sunulan hediye paketleri arasında bulunan kampanyalardan faydalanmak için size verdiğimiz ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

Bimcell kampanyalarına geçmeden önce, Bimcell Bedava İnternet 2022 konusunda yayınlanan kampanyaların hepsi tarafımızca denenmiş olup ondan sonra konuya eklenmiştir. Kampanyaları denerken, herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde yorum kısmından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Hattının Bimcell’e taşıyan tüm abonelere ücretsiz internet, dakika ve SMS paketi verilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir yere mesaj atmanız gerekmiyor. Hattınız açıldıktan sonra 1 ay geçerli olmak kaydıyla 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS paketi hesabınıza tanımlanmaktadır.

Kimliğiniz ile Bim mağazalarından yeni hat aldıktan sonra hattınız aktif olmasının ardından 3o gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde 9 GB bedava internet, 300 SMS ve 300 dakika hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Bimcell Ücretsiz İnternet Kazanma

Bimcell hediye festivali kampanyası kapsamında hattını 40 TL ve üstü yükleme yapan herkese 2 GB bedava internet, 50 TL ve üstü yükleme yapana ise 5 GB bedava internet verilecektir. Hemen sizde 2 GB yada 5 GB kazanmak için hattınıza TL yüklemesi yaptıktan sonra “Bimcell Festival” yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Bedava İnternet Paketi

Ramazan ayında tüm kullanıcılarına bedava internet veren bimcell internet kazanmak için HEDIYE1GB” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu kampanya sadece Ramazan ayına özeldir.

İnternet kalitesini test etmek amacıyla Bimcell abonelerine 500 MB hediye internet sunulmaktadır. Telefonunuz üzerinden mesajlar kısmına gelerek DENEME yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahiplerine sunulan bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken şey çok basit. Hattınıza tek seferde 40 TL ve üzerinde yükleme yaptığınızda 5 GB ücretsiz internet ve 500 SMS kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell müşteri sil süpür yaparak bedava internet kazanabilirler. Her hafta sil süpür yapmak isteyen aboneler cuma gününe kadar sil süpür yapabilirler. Bimcell müşteri  Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükledikten sonra kullanıcı giriş yapmaları yeterlidir.

Bimcell sil süpür yaparak kazanabileceğiniz hediyeler ise;

Geçerlilik Süresi Hediye
Haftalık 2 GB
Haftalık 1 GB
Haftalık WhatsApp 1 GB
Günlük 5 GB
Günlük 1 GB
Haftalık Her yöne 100 DK
Günlük Her Yöne 100 DK

Bimcell müşteri sil süpür ücretsiz olarak kullanabilirler. Bimcell bedava internet veren uygulamalardan biride sil süpür uygulamasıdır.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet

Hattınıza bakiye yüklemesi yaparken 25 TL ve üzerinde yükleme yaptığınızda 30 gün geçerli olacak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için herhangi bir mesaj atmanıza gerek yoktur.

Bimcell 6 GB Bedava İnternet

Koronavirüs salgını sebebiyle okullar kapalı olduğu için, öğrenciler uzaktan eğitimle eğitimine devam etmektedir. Hal böyle olunca Vodafone tarafından abonelere 6 GB hediye internet sunulmaktadır. YÖK Dersleri Platformu sistemine giriş yaptıktan sonra kendi internet paketinizi kullanmadan, hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet

4.5G Teknolojisini hala denemediyseniz müjde! Faturalı ve faturasız hat sahipleri eğer 4.5G servisine geçerse 30 GB internet kazanma hakkını elde ediyor. Telefonunuzun mesaj kısmına gelip 4.5G 30 GB yazıp 5555’e mesaj atarak 30 GB Bedava internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketi 2022

Abone sayısını hızlıca yükselten bimcell tarafından güncel yapılan bedava internet kampanyaları ise;

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

5GB-2GB

HEDİYE!

“Bimcell Festival” yazıp 4551’e gönderin; her tek seferde, 40TL yüklemenizde 2GB cepten internet, 50TL ve üzeri yüklemenizde 5GB cepten internet kazanın!

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Bedava İnternet 2022

ArayanıBil Plus 1 GB İnternet; Faturalı ve faturasız aboneler Bimcell ArayanıBil servisine abone olarak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Arayanı Bil Plus servisine abone olmak için telefonunuzun mesaj kısmından PLUS yazıp 7065’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bimcell çekim kalitesi denemek için kullanabileceğiniz 500 MB bedava internet için hemen “DENEME” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli. SMS gönderdikten sonra bilgilendirme mesajı ile beraber hediye 500 MB kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketi 2022

Faturasız hat sahipleri Ziraat bankası internet bankacılığı üzerinden TL yüklemesi yaptığında bedava internet kazanabiliyor. 40 TL Bakiye yüklemesine günlük 5 GB, 50 TL bakiye yüklemesine haftalık 5 GB, 100 TL ve üzeri bakiye yüklemelerine aylık 5 GB internet kazanma hakkınız bulunmaktadır.

Bimcell Bedava İnternet Sorgulama

Bimcell bedava internet paket ve kampanyalarından kazandığınız bedava interneti sorgulamak için telefonunuzun arama kısmına *123# yazarak kalan bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama işlemi için *123#’yi tuşladıktan sonra tüm bilgiler telefonunuza gelecektir.

Ayrıca dilerseniz 9333 numarasını arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Ayrıca online işlemler menüsünden kullanım detayınızı ve kalan haklarınızı görebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2022

Bimcell bedava internet hilesi 2022 yılından bir çok kişinin araştırdığı konulardan biridir. Bimcell her yükleme yapıldığında bedava internet vermektedir. Her hangi bir hile yaparak bimcell bedava internet kazanamazsınız. İnternette gördüğünüz ve gerçek olmayan bedava internet hilelerine inanmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet