Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Bilgisayardan BİP WEB Giriş

Bilgisayardan BİP WEB Giriş 2023; BiP uygulaması sıklıkla Turkcell aboneleri tarafından kullanılıyor olsa uygulamanın sağladığı en büyük avantaj operatör şirketi fark etmeksizin pek çok kullanıcının cihazlarına ilgili uygulamayı yükleyebiliyor oluşudur. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi pek çok operatör şirketi dahilinde aboneliği bulunan müşteriler BiP uygulamasını telefonlarının işletim sistemine göre cihazlarına yükleyebilirler. Uygulamayı yükleyen aboneler bu sayede çok sayıda avantajdan da faydalanabilirler. Bu yazımızda bilgisayardan BiP web’ e nasıl giriş yapılacağı ile ilgili açıklamalar yapmaya çalışacağız.

BiP Nedir ?

BiP uygulaması çok sayıda kişinin mesajlaşmasına, görüntülü olarak arama yapılmasına ve sesli arama yapılmasına imkan tanıyan bir sosyal platformdur. Uygulama sayesinde sevdiklerinizle ücretsiz olarak iletişim kurma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Turkcell operatör şirketi abonesi olmanız halinde de Turkcell’ in BiP kullanıcılarına özel olarak sunmuş olduğu pek çok avantajın sahibi olmanız da mümkündür.

Kullanıcılar BiP uygulaması dahilinde yer alan ayrıcalıklardan yararlanmak istedikleri takdirde öncelikle cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden BiP uygulamasını yüklemelidirler. Uygulamayı aktif bir biçimde kullanabilmeniz için ise internet bağlantınızın bulunuyor olması gerekmektedir.

BiP Uygulaması Üzerinden Neler Yapılabilir ?

 • Müşteriler uygulama sayesinde sevdikleri ile diledikleri ölçüde mesajlaşabilir, görüntülü olarak konuşabilirler yahut sesli arama yapabilirler.
 • Müşteriler uygulama üzerinde herhangi bir dil ile bağlı kalmaksızın iletişim kurabilirler. Zira uygulama üzerinde çeşitli dillerin kullanımına olanak tanınmıştır.
 • Uygulama üzerinde on kişiyi geçmeyecek şekilde görüntülü olarak konuşma hakkından yararlanabilirler.
 • Uygulama üzerinden oyunlar oynayabilirler.
 • Uygulama üzerinden çeşitli kanallara abone olabilir ve kendi kanallarını açabilirler.
 • Uygulama üzerinden kendilerine gönderilen konumu belirli sürelerle takip edebilirler.
 • Uygulama kapsamında mesaj, fotoğraf yahut video yedekleyebilirler.
 • Uygulama üzerinde yer alan acil durum butonu ile acil durumlarda arayacakları kişilerin GSM  numaralarını ekleyebilirler.
 • Uygulama üzerinde ekran ayarlarını ya da ekran renklerini düzenleyerek kendi uygulamalarını kişiselleştirebilirler.

Ücretsiz BİP İndir 

BİP Uygulaması Nasıl İndirilir

BİP uygulaması indir diyorsanız yapmanız gereken Google Play Store ve App Store  mağazasından BİP araması yaparak mobil cihazlara indirmektir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra kullanıcı girişi yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayardan Bip web internet tarayıcısı aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Bilgisayardan BiP WEB’ e Nasıl Giriş Yapılır ?

Yukarıda bahsi geçen koşulları yerine getirerek cihazlarına BiP uygulamasını yükleyen müşterilerin izlemesi gereken adımlara bakılacak olursa,

 • Öncelikle müşterilerin cep telefonlarında ve bağlantı sağlayacakları bilgisayar üzerinde internet erişimini sağlamış olmaları gerekmektedir.
 • Ardından bilgisayarlarında web.bip.com adresini açmaları gerekmektedir.
 • Daha sonra cep telefonlarında yüklü olan BiP uygulamasına giriş yaparak profil seçeneğine tıklamalıdırlar.
 • Profil seçenğinde yer alan BiP web kutucuğu işaretlemelidirler.
 • Karşınıza çıkan QR Kod ekranını BiP’ ten okutmanız gerekmektedir.
 • Kare Kodu taramanızın ardından bilgisayar üzerinden BiP uygulamasına erişmeniz mümkün olacaktır.

Görüldüğü üzere kullanıcılar belirtilen koşulları eksiksiz olarak yerine getirerek kolaylıkla BiP web’ e giriş yapabilirler.

BiP WEB Ücretli Mi ?

BiP uygulaması müşterilerinden herhangi bir başlık altında ücret tahsilatı yapmamaktadır. Söz konusu uygulama müşterilerine çeşitli kampanyalar dahilinde bedava internet, bedava dakika yahut bedava sms kazandırmaktadır. BiP keşfet bölümü sayesinde de çok sayıda kanaldan ve kampanyadan haberdar olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BİP Bedava İnternet

BiP Uygulaması Güvenilir Bir Uygulama Mı ?

BiP uygulaması uçtan uca şifreleme ile korunmaktadır. Uygulamada kullanıcılara dair yer alan bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılması söz konusu değildir. BiP uygulamasının resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan açıklamada da BiP uygulamasının müşterilere ait olan bilgiler konusunda son derece titiz davrandığı ifade edilmiştir. Bu bağlamda uygulamanın güvenilir olduğu kabul görmektedir.

Yazımızda ifade edildiği üzere aboneler BiP uygulaması sayesinde sosyal yaşantılarını aktif olarak sürdürebilir, sevdikleri ile diledikleri ölçüde iletişim kurabilir ve uygulama dahilinde çeşitli hediyelerin sahibi olabilirler.

YouTube video

BİP Google Nasıl Giriş Yapılır?

Turkcell avantalı dünyasının bir güzel avantajı ve müşterilerine olan muhteşem hizmeti de BİP uygulamasıdır. BİP uygulaması sadece mobil cihazlar için üretilmiş bir uygulama gibi gözükse de aynı Whatsapp uygulaması gibi BİP uygulamsının da WEB sürümü vardır. Google’de BİP Web olarak arama yaptığınızda giriş yapabilirsiniz.

BİP İndir PC Nasıl İndirilir?

BİP uygulamasını sadece mobil cihazınızda kullanmak istemiyorsanız ve BİP Web kullanımından da pek memnun kalamamışsanız ve BİP uygulamasını bilgisayarınıza da indirmek istiyorsanız ancak nasıl olur diye düşünüyorsanız; BİP resmi sitesine gidiniz sonrasında üst kısımda bulunan indir seçeneğine tıklayarak bilgisayarınıza BİP uygulamasını indiriniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu