Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Ücretsiz BİP İndir – Ücretsiz Mesaj Gönder ve Arama Yap

Ücretsiz BİP İndir 2023; BiP uygulaması son zamanlarda müşteriler tarafından oldukça rağbet gören anlık bir mesajlaşma uygulamasıdır. Söz konusu uygulamanın revaçta olmasının en temel sebebi pek çok alternatif mesajlaşma uygulamasının son zamanlarda gizlilik sözleşmesine yeni maddeler eklemesidir. Eklenen maddelerin gizlilikle ilgili ihlallere yol açtığı düşünülmektedir. Müşteriler sıklıkla anlık mesajlaşma yahut anlık telefon görüşmesi yapılabilecek çeşitli uygulamalar arayışı içine girmişlerdir.

Bu yazımızda müşterilerin nasıl ücretsiz olarak BiP uygulamasını cep telefonlarına yahut kullanmış oldukları cihazlara yükleyebileceklerine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

BiP Uygulaması Nedir ?

BiP uygulaması çeşitli operatör şirketi abonelerinin kullanımına sunulan ücretsiz mesajlaşmaların yapılabildiği yahut ücretsiz telefon görüşmelerinin yapılabildiği aplikasyondur. İlgili uygulama içerisinde müşterilere çok sayıda hediye GB, DK ya da SMS veren servisler bulunmaktadır. Uygulamanın en büyük avantajı şüphesiz operatör şirketi fark etmeksizin kullanıcıların ücretsiz olarak uygulamadan faydalanabiliyor oluşudur.

BiP Uygulaması Ücretsiz Nasıl İndirilir ?

BiP uygulamasını cihazlarına yüklemek isteyen müşterilerin yapması gereken cihazlarının işletim sistemine göre söz konusu uygulamayı yüklemektir. Mobil cihazlara yükleme yapmak isteyen müşteriler AppStore, GooglePlay yahut AppGallery üzerinden yükleme işlemlerini tamamlayabilirler. Bununla beraber bilgisayarınıza BiP uygulamasını yüklemek istediğiniz takdirde Mac OS yahut Windows üzerinden yükleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

BİP Uygulaması İndir 2023

Turkcell anlık mesajlaşma uygulaması BİP kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak aşağıdaki linklere tıklayarak hemen telefonunuza indirebilirsiniz.

Google Play BİP İndir>>>>> Google Play BİP Uygulaması

İOS BİP İndir >>>>>> İOS BİP Uygulaması

APP Galeri BİP İndir>>>> HUAWEI AppGallery BİP Uygulaması

BİP İndir APK Ücretsiz

BİP uygulaması APK alarak telefonunuza indirmek için internet üzerinde bir çok siteden indirmeniz mümkün. Ancak bilmediğiniz sitelerden BİP sürümü ücretsiz APK olarak yüklemek telefonunuza zarar vereceğinden Uygulamayı APP Store ve Google Play mağazadan güncel son sürümü indirebilirsiniz.

Bilgisayardan BİP WEB Giriş 

BiP Uygulaması Nasıl Kullanılır ?

BiP uygulamasını cihazlarına yükleyen müşteriler öncelikle GSM numaraları ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar. Ardından müşteriler sevdikleri ile mesajlaşabilir, görüntülü olarak konuşabilir yahut sesli arama yapabilirler. Bip uygulaması üzerinden müşteriler emoji paylaşımı yapabilir çeşitli hediyeler kazanabilirler. BiP uygulaması ile müşteriler diledikleri dilde mesajlaşabilirler. Tüm bunlarla beraber gündemin de BiP uygulaması üzerinden takip edilmesi söz konusu olabilir.

BiP Uygulaması Nasıl Silinir ?

Kişiler BiP uygulamasını cihazlarında artık kullanmak istemedikleri takdirde cihazlarında BiP uygulaması ikonunun üzerine gelerek ikonun üzerine basılı tutarak cihazlarından kaldırabilirler.

Yazımızda belirtildiği üzere BiP uygulaması üzerinden müşteriler ücretsiz olarak sosyal yaşantılarını sürdürebilir, gündemi takip edebilir ve ücretsiz olarak sevdikleri ile diledikleri ölçüde iletişime geçebilirler.

YouTube video

BİP Kullanmak Ücretli mi?

Eğer ki siz de Turkcell avantajlı dünyasına katılmışsanız ve Turkcell avantajlı dünyasına girmişseniz bir de Turkcellin kendi iletişim uygulaması olan BİP uygulamasını kullanmak istiyorsanız ancak BİP kullanmak ücretli mi diye merak ediyorsanız; BİP kullanmak tamamıyla ücretsizdir ve BİP kullandığınız zaman sizden herhangi bir ek ücret istenmez.

BİP Nasıl Giriş Yapılır?

BİP uygulamasını yukarıda anlattığımız gibi uygulamayı indirdiniz ve şimdi sıra uygulamaya giriş yapmaya gelmiş ise; yapmanız gereke uygulamayı açın ve karşınıza çıkan telefon numarası kısmına Turkcell hattınıza ait olan numarayı yazıp kayıt olun. Ancak Turkcell hatlı bir numara ile giriş yapmanız önemli.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu