Reklam
Bedava Hesaplar

Bedava Uptobox Premium Hesap

Bedava Uptobox Premium Hesap; ile erişeceğiniz büyük bir rahatlıktan dolayı bizler sizlere bugün Bedava Uptobox Premium Hesap paylaşımı yapacağız. Uptobox kısaca bulut tabanlı bir dosya koruma merkezidir. Bu merkezde telefonunuzda barındırmak istemediğiniz önemli ve yüksek kullanım alanına sahip dosyaları bu platformda korursunuz.

Peki ya Bedava Uptobox Premium Hesap neden kullanmalıyım? Uptobox nedir? Uptobox özellikleri nelerdir dilerseniz Bedava Uptobox Premium Hesap paylaşımı yapmadan önce bunlardan biraz bahsedeyim.

Uptobox Nedir?

Uptobox telefonunuzda barındırmak istemediğiniz derecede önemli belge, fotoğraf ve resim gibi şeyleri kendi içinde barındırdığınız bir bulut tabanlı platformdur. Bedava Uptobox Premium Hesap kullanarak istediğiniz her şeyi içerisinde saklayabileceğiniz bir platformdur.

Bu platforma ister özel şeyleri ister iseniz de telefonunuza sığmayacak büyüklükteki dosya, resim ve video benzeri şeyleri yükleyip istediğiniz kadar içerisinde tutabilirsiniz. Ancak Bedava Uptobox Premium Hesap kullanarak bu kolaylığa sınırsız bir süre için sahip olabilirsiniz.

Bedava Uptobox Premium Hesap kullanmazsanız ve Uptobox’da bilgilerinizi saklamak isterseniz süreye göre değişen fiyatlara tabii tutulan bir sistem ile karşılaşırsınız. Örneğin; 1 aylık bir saklama paketi için fiyat farklı 1 yıl saklama paketinin fiyatı farklıdır.

Aynı zamanda Uptobox platformu biraz gelişmiş bir sistem olduğu için Winows 10 işletim sisteminde kullanmanız daha iyi olacaktır ancak Windows 10 nasıl etkinleştirilir bilmiyorsanız Windows 10 Etkinleştirme (Programsız) yazımızı ziyaret edip çok kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Uptobox Faydaları

Bedava Uptobox Premium Hesap kullanarak çok kolay bir şekilde belge saklayabileceğiniz Uptobox’da amaç sadece belge,resim ve video saklamak değildir. Uptobox’da saklama işlemi yapabileceğiniz gibi bir de dosya göndermek gönderilen dosyayı teslim alıp indirmek gibi başka özelliklere de sahiptir.

Örneğin; sizin için önemli bir dosya var ancak bunu WhatsApp veya diğer platformalar üzerinden yapmaya çekiniyor iseniz Uptobox üzerinden oldukça kolay ve güvenli şekilde gönderim yapabilirsiniz. Ancak bu özellik sadece premium üyelere özel sunulan bir özelliktir bu yüzden de Bedava Uptobox Premium Hesap kullanarak bu özelliğe ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

Bedava Twitch Prime hesapları

Uptobox Güvenli Mi?

Bedava Uptobox Premium Hesap kullanarak birçok premium özelliklere sahip olacağınız Uptobox platformu diğer saklama platformlarından dah güvenlidir ve bu yüzden de birçok şirket bilgileri saklamak veya çalışanlar ile önemli belge paylaşımı yapmak için bu platformu tercih etmektedir. Uptobox ile hem harici bir depolama aygıtına ihtiyaç duymuyorsunuz hem de Bedava Uptobox Premium Hesap ile oldukça güvenli belge saklama ve paylaşma işlemi yapabiliyorsunuz.

UptoboxStream

Uptobox sadece bir şeyler saklama veya gönderme merkezi de değildir. UptoboxStream ile film,dizi ve belgesel gibi programları da bu özelliği ile hem 4k görüntü kalitesinde hem de herhangi bir ek ücret ödemeden sahip oluyorsunuz.

Uptobox Premium Özellikleri

Premium olmayan hesaplarda internetinizin ne kadar hızlı olduğu önemli olmamakla birlikte indirme hızınız sınırlıdır ve çok yavaştır ancak Bedava Uptobox Premium Hesap kullandığınız taktirde indirme hızınızda ki sınır kalkarak daha hızlı dosya indirebilirsiniz.

Size bir doysa gönderildi ve o dosyayı da indireceksiniz indirme başlamadan önce size bir reklam izletilir ve sonrasında indirme başlar ancak premium hesaplarda reklam izleme gibi bir derdiniz olamadan direkt olarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Sınırsız depolama alanına sahip olursunuz ve bir dosya yüklerken premium olamayan hesaplarda dosya yükleme kapasitesi örneğin 50 gb ise premium hesaplarda bu kapasite 200 gb ye çıkmaktadır ve Uptobox’a yüklediğiniz veya size gelen bir dosya siz silmediniz taktirde asla silinmez ve güvenli bir şekilde saklanır.

Neden Bedava Uptobox Premium Hesap Kullanmalıyım?

Gerek premium hesaplara özel sunduğu eşsiz özellikleri gerek ise güvenli bir şekilde ve saklama alanı sıkıntısı yaşamadan bilgilerinizi saklayıp dosya paylaşımı yapabileceğiniz en iyi platform Uptobox’dur.

Uptobox Güvenlik Önlemleri

Diğer kullanıcılar tarafından Uptobox’a yüklenen bir dosyayı siz göremezsiniz aynı şekilde onlar da sizin dosya, resim ve video benzeri şeylerinizi göremezler. Eğer biri yüklediği dosyayı sizin de görmenizi ister ise dosyayı sizinle paylaşması gerekmektedir aksi halde sizin görmeniz imkansızdır.

Yüklediniz dosya, fotoğraf ve video benzeri şeyleri yüklerken dikkat edilmesi gerek bir husus bulunmaktadır. Yüklediğiniz şeylerin içeriğinde uygunsuz şeyler olmaması gerekmektedir. Bu tarz uygunsuz fotoğraf vb. şeyler yüklediğiniz zaman Uptobox’un o dosyayı silme hakkı bulunmaktadır.

Uptobox Fiyat

Bu fiyatlar şuanlık geçerlidir ilerleyen zamanda değişkenlik gösterebilir. Ancak bizlerin verdiği Bedava Uptobox Premium Hesap ile böyle çok fazla fiyatlar ödemeye gerek kalmadan sınırsız bir şekilde bilgilerinizi bu platformda saklayabilirsiniz.

30 Günlük Uptobox Premium: 40 TL
90 Günlük Uptobox Premium: 100 TL
180 Günlük Uptobox Premium: 145 TL
365 Günlük Uptobox Premium: 210 TL

Bedava Uptobox Premium Hesap

Kullanıcı Adı: ladykiller13           Şifre: cynthia2172
Kullanıcı Adı: zerocharisma73    Şifre: megan2828
Kullanıcı Adı: thrasher31            Şifre: gabriel7378
Kullanıcı Adı: celticcharger76     Şifre: gabriel8608
Kullanıcı Adı: gasman91             Şifre: 393391744

 

YouTube video

Uptobox Premium Üyelik Satın Alma Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Uptobox hesabınızı premium bir hesaba çevirerek daha fazla Uptobox ayrıcalıklarına sahip olmak isterseniz Uptobox resmi internet sitesinden bütün Uptobox paketlerini görebilir ve istediğiniz premium paketi satın alabilirsiniz.

Uptobox Nedir Nasıl İndirilir?

Uptobox tamamıyla bulut veri tabanını kullanarak bütün dosya ve benzeri bütün bililerinizi güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir depolama uygulamasıdır. Uptobox indirmek için de Google arama kısmına Uptobox indir yazıp kendi resmi internet sitesi yada başka bir güvenilir site aracılığı ile indirebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu