Reklam
Teknoloji Haberleri

Bedava Discord Hesapları – 2024 (Yenilendi)

Ücretsiz Discord Hesapları: 2015 yılında kullanıma sunulan ve o tarihten itibaren sürekli olarak gelişen Discord platformu, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bu büyük kullanıcı kitlesi, Ücretsiz Discord Hesapları konusunu popüler ve sıkça araştırılan bir konu haline getirmiştir.

Discord platformu ilk piyasaya sürüldüğünde, Skype ve TeamSpeak gibi güçlü rakiplerle rekabet etmek durumundaydı. Ancak, Discord, benzersiz ve farklı özellikleri sayesinde bu platformlardan sıyrılarak önemli bir başarı elde etti. Sizlere bu başarılı ve popüler platform için Ücretsiz Discord Hesapları sunmak istiyoruz. Ücretsiz Discord Hesapları paylaşırken, “Discord nedir?” ve “Discord’da neler yapılabilir?” gibi konulara kısaca değinmek faydalı olacaktır.

Bedava Discord Hesapları 2024

 • Kullanıcı Adı: sofaking13@hotmail.com             Şifre: 290504351
 • Kullanıcı Adı: breadmaker89@hotmail.com       Şifre: latoya6649
 • Kullanıcı Adı: dgravedigger21@yandex.com      Şifre: 452637900
 • Kullanıcı Adı: 9ilyesan@hotmail.com                  Şifre: yxJgs7AEY
 • Kullanıcı Adı: mmarcos.ryan.92i@yandex.com   Şifre: 38872289924874
 • Kullanıcı Adı: androsr333@gmail.com   Şifre: asd3desfer333
 • Kullanıcı Adı: amafker34fi@yandex.com   Şifre: 546449988498
 • Kullanıcı Adı: masdw34.i@yandex.com   Şifre: 2254545847
 • Kullanıcı Adı: ashreter.23@yandex.com   Şifre: 2023254484

Bedava Discord Hesabı 

 • Kullanıcı Adı: sagrgeoo@hotmail.com             Şifre: 54687645
 • Kullanıcı Adı: ahme34e89@hotmail.com       Şifre: 54546887
 • Kullanıcı Adı: yasda34421@yandex.com      Şifre: 468789465
 • Kullanıcı Adı: asdaslkoo@hotmail.com                  Şifre: yxJgsas548554
 • Kullanıcı Adı: marcosr43332@yandex.com   Şifre: 54656566
 • Kullanıcı Adı: sad3e341333@gmail.com   Şifre: asd3desfer4478
 • Kullanıcı Adı: caaa21433fi@yandex.com   Şifre: 4487799
 • Kullanıcı Adı: maalesge-.i@yandex.com   Şifre: 465466879
 • Kullanıcı Adı: asdase331.23@yandex.com   Şifre: 23223546846

Discord Nedir?

discord

Bedava Discord Hesapları ile giriş yaparak arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçireceğiniz Discord platformu aslında bir iletişim platformudur ancak kesinlikle basit bir platform değildir. İçerisinde arkadaşlarınız ile sesli, yazılı ya da görüntülü bir şekilde iletişim kurabileceğiniz bir platformdur.

Bedava Discord Hesapları ile giriş yapacağınız Discord platformunu en çok da oyun oynayan gençler ve yayıncılar kullanmaktadır. Çünkü Discord platformunun sağladığı olanakları sağlayan başka bir platform yoktur ve bu sayede eşsiz bir platform olmayı başarmış ve Bedava Discord Hesapları başlığı da bu sebepten dolayı oldukça fazla araştırılan bir konu başlığı olmuştur.

Discord platformunu en çok oyun oynayanlar kullandığından dolayı ve siz de arkadaşlarınız ile sunucuda sohbet ederken sıkıldıysanız son zamanların en çok oynanan ve harika bir oyun oyun olan Cyberpunk 2077 oyununu oynayabilirsiniz. Ancak oyuna biraz da heyecan katmak isterseniz sizler için yazdığımız Cyberpunk 2077 Hileleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

İsterseniz biraz Discord platformunun o eşsiz özelliklerinden bahsedeyim.

Discord Özellikleri

Discord platformunda arkadaşlarınız ile sesli, görüntülü ve yazılı iletişim kurabilirsiniz. Ekranınızı paylaşıp arkadaşınız da sizin bilgisayarınızdaki ekranı görebilir isterseniz de yetki verdiğiniz taktirde sizin bilgisayarınızın ekranına müdahalede bulunabilir. Arkadaşlık kodunuz ile arkadaş ekleyebilir çeşitli sunuculara katılıp sosyalleşebilirsiniz. Katıldığınız sunucunun odalarından birine gidip müzik dinleyebilirsiniz. Bu işlemi ister arkadaşlarınız ile ister tek başınıza yapabilirsiniz.

Discord Arkadaş Ekleme

Bedava Discord Hesapları ile Discord platformuna giriş yaptıktan sonra sol alt köşede kendi profilinizi görebilirsiniz. İsminizin altında bulunan kodu ve Discord adınızı arkadaşınıza söylediğiniz taktirde arkadaşınız da Discord’un arkadaş ekleme özelliği ile sizi ekleyebilir ve birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Discord Sunucusu Ne İşe Yarar?

Bedava Discord Hesapları ile Discord’a giriş yaptıktan sonra arkadaşlarınız ile toplu bir şekilde sohbet etmenin en etkili yolu bir sunucuya katılmaktır. Discord’da bir sunucuya katıldığınız zaman arkadaşlarınızı da o sunucuya davet edebilirsiniz ardından sunucuda bulunan odalardan birine girip orada arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz.

Bedava Twitch Prime hesapları

Discord Sunucu Nasıl Açılır?

Bedava Discord Hesapları ile Discord’a giriş yapın ardından sol tarafta bulunan yeşil renkte olan artı simgesine basın ardından karşınıza çıkan ekranda “kendim oluşturayım” seçeneğine basın. Hangi amaç ile sunucu açmak istediğinizi seçin ardından bir sunucu adı belirleyin ardından sunucunuz açılmış olacaktır ve istediniz kadar sunucu odası ekleyebilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sunucuda yapabileceğiniz birçok şey bulunmaktadır. Örneğin; sunucuda olan bir arkadaşınıza sunucunuz için sınırsız yetki verme. Sadece yetkili kişilerin girebildiği özel odalar veya sunucunuza özel emojiler ve gifler yapabilirsiniz.

Discord Sunucusuna Nasıl Katılırım?

Eğer ki bir Discord sunucusuna katılmak isterseniz ilk seçenek Discord sunucusunun sahibinin size davet göndermesidir. Eğer ki farklı bir sunucuya katılmak isterseniz sol tarafta bulunan yeşil renkteki pusula benzeri olan simgeye tıklayın ve ne tarz bir sunucuya katılmak istediğinizi seçin ve karşınıza çıkan yüzlerce belki de binlerce sunucudan birine katılın.

Discord Ekran Paylaşımı

Ekran paylaşımı yapmak için öncelikle bir sunucuya girmeniz ardından da sunucuda bulunan odalardan birine girmeniz gerekmektedir. Ardından isminizin üzerinde bulunan kutucuklardan “ekran” yazılı kutucuğa basın sonrasında ister bilgisayarınızda açık olan uygulamalar için özel bir ekran paylaşımı yapın isterseniz de “ekranlar” yazısına basıp orada genel bir ekran paylaşımı yapın.

Örneğin oyun ekranı için paylaşım yapacaksınız ve arka planda bide gizli bir dosya açık. Bu durumda “uygulamalar” yazısında bulunan oyun ekranı için paylaşım yapabilirsiniz. Dilerseniz de “ekranlar” yazısına tıklayıp bilgisayarınızda açık olan bütün sekmeleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Discord Müzik Botu?

Bedava Discord Hesapları ile giriş yaptığınız Discord platformunda arkadaşlarınız ile yapabileceğiniz başka bir aktivite de müzik dinlemektir. Bu işlemi de sunucudaki bir odaya girin ardından chat kısmına “;;play” yazın bir boşluk bırakın ve istediğiniz müziğin adını yazın sonrasında karşınıza müziklerden hangi müziği açacağınıza karar verdiğinizde tekrardan “;;play” yazın ve bir boşluk bırakıp kaç numaralı şarkıyı açmak istiyorsanız o sayıyı yazın ardından müzik çalmaya başlayacaktır.

Discord Hesabı Satın Alma Nasıl Yapılır?

Discord hesabınız oldukça gelişmiş ve iyi bir hesapsa ve de içinde nitro üyelik de bulunuyor ise ve siz de bu Discord hesabınızı satmak ve para kazanmak istiyorsanız; Google üzerinden bazı Discord satış siteleri vardır yada gerçek hayatta satın alacak birini bularak hesabınızı satabilirsiniz.

Discord Nitrolu Hesaplar Nedir?

Discord hemen hemen bütün oyunda ve uygulamada olduğu gibi bir premium üyelik sunmuştur. Discord Nitro, Discord uygulamasının premium üyelikli versiyonudur ve bazı ayrıcalıklara sahiptir. Siz de bedava Discord Nitrolu hesaplara sahip olmak isterseniz yukarıda dağıttığımız hesapların hemen hemen hepsi Nitrolu hesaptır ve daha fazla hesap bulduğumuz zaman sizlerle paylaşacağız.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu