Reklam
Bedava Hesaplar

Cyberpunk 2077 Hileleri / Beceri-Silah-Para

Cyberpunk 2077 Hileleri; 2020 de çıkmış olan Cyberpunk 2077 oyunu yayınlandığı günden beri çok fazla ilgi görmeyi başarmıştır. Oyunun bu denli ilgi görmesinin ardından da Cyberpunk 2077 Hileleri konusu çok fazla araştırılan bir konu başlığı olmuştur.

Cyberpunk 2077 Hileleri ile daha eğlenceli hale gelen Cyberpunk 2077 oyunu nasıl oldu da bu kadar ünlü bir oyun olmayı başardı? Cyberpunk 2077 hileleri neden bu kadar fazla araştırılma konusu oldu? Dilerseniz Cyberpunk 2077 Hileleri vermeden önce biraz Cyberpunk 2077 Hileleri ile oynayacağınız Cyberpunk 2077 oyununa göz atalım.

Cyberpunk 2077 Nedir?

Cyberpunk kelimesinin dolaylı anlamı tam bir teknoloji zirvesindeki dünya ama bu dünyada herkes zıvanadan çıkmış bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Örneğin uçan arabalar var ama insan ilişkileri yok hava hep karanlık ama her yer neon ışıklarla dolu. Bilim kurgunun bir alt dalı olan Cyberpunk, Cyberpunk 2077 oyununda da bu hayatı ele almıştır.

Cyberpunk oyunu Steam üzerinden paralı bir oyun olduğundan dolayı Bedava Oyunlu Steam Hesapları yazımızı ziyaret edip içerisinde Cyberpunk 2077 olan hesaba sahip olabilirsiniz.

İnsan ve yazılımın birleşiminden oluşan bu hayattı ele alan Cyberpunk 2077 oyunundaki ana karakter de insanın üzerine yazılımlı makineler yerleştirilmiş bir karakter bulunmaktadır. Oyun tek kişilik rol yapma oyunudur. Oyun Night City’de geçmektedir ve tam bir gece hayatı oyunudur.

Oyun gece hayatı üzerine kurulu ve herkesin başına buyruk bir şekilde yaşadığı bir alemde geçmektedir. Zengin kesimin lüx binalarda yaşadığı ancak fakir kesimin de sokaklarda ve baraka tarzı evlerde yaşadığı bir hayat sunuyor. Cyberpunk’ın gece alemi şehri 6 farklı bölgeye ayrılmaktadır.

Her bölgenin kendine özel kültürü ve maddi imkanı bulunuyor. Aslında bunu gerçek hayata da benzetebiliriz ancak tabii ki de bu oyunda o ayrım biraz hat safhada. Karakteriniz bu 6 farklı bölgeden biri olan Watson bölgesinde yaşamaktadır. Bu bölgenin de kendi içinde birkaç bölgesi bulunmaktadır. İsterseniz zengin kesimin olduğu yer isterseniz de daha çok çetelerin olduğu yerlerde takılabilirsiniz.

Eğer ki karakterinizin yaşadığı yeri sevmez ve oradan ayrılmak isterseniz aman dikkat çünkü şehirden ayrıldığınızda uzun bir çöl yolculuğuna çıkacaksınız ve bu yolda bazı zamanlar çöldeki haydutlar ile karşılaşıp onlarla çatışmak zorunda kalacaksınız. Bu yolculuk umduğunuz kadar kolay olmayacaktır.

Oyunda herkes sizi Vi diye çağıracaktır bu durumun sizin cinsiyetiniz veya oyundaki adınızla ilgili değildir. Siz kendinize özel bir karakter oluşturacaksınız. Gerçekten size özel bir karakter diğer oyunlardaki gibi belirli birkaç karakter üzerine saç veya ten rengi eklemek gibi değil. Vücudunuzun her uzvunu kendi istediniz gibi yapabilirsiniz. Örneğin; sağ kolunuzu erkek kolu sol kolunuzu kadın kolu ve bacağınızı da robotik bacak olarak tasarlayabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Hikaye

Oyuna başlarken seçebileceğiniz 3 adet hikaye vardır.

Nomad: hiçbir yasa ve kural olmadan tamamıyla kendi kurallarınıza göre çölde yaşadığınız bir kaçakçı modu.
Corpo: Bu hikayede zengin bir iş adamı oluyorsunuz. Bu hikaye nomad’e göre biraz sıkıcı gelebilir başta ama bu hikayenin de tabii ki kendine has şeyleri vardır. Örneğin; sadece sizler gibi saygın iş adamlarının girebildiği özel mekanlar ve sadece size özel avantajları vardır.
Streed Kid: Bu hikaye tam olarak iki hikayenin karışımı şeklinde düşünülebilir. Hem zengin birisiniz hem de sokaklar size ait ve yasa dışı işler de yapabiliyorsunuz. Bu hikaye en çok sevilen hikaye modudur.

Hangi hikaye modunu seçtiğiniz önemsiz olacak şekilde karakterinizin yetenekleri bulunmaktadır. Bu yetenekleri geliştirmek başlıca amaçlarınızdan yalnızca birisidir. Örneğin; nişan alma ve hack yapmak gibi yeteneklerinizi ne kadar geliştirirseniz geleceğiniz de ona göre şekillenecektir.

Oyun girişte bahsettiğim gibi insan ve teknolojinin birleşimi bir oyun olduğu için çoğu şey hack yapmak üzerine kurulu ve en önemli yeteneklerinizden birisidir. Bir araba çalmak istediğinizde her zaman gücünüz yetmez ve arabayı çalamazsınız ancak hack yeteneğinizi kullanarak çoğu arabayı çalabilir veya oyundaki insanların beyinlerini de hackleyerek onlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oyunda kendinize ek parçalar alabileceğiniz dükkanlar vardır. Örneğin; kendinize ek bir bıçak almak istiyorsunuz o dükkana gidip kolunuza veya elinize takabileceğiniz mızrak, demir çubuk ve bıçak tarzı birçok şey satın alabilirsiniz.

Oyunda çok fazla silah vardır ve en çok işinize yaracak şey de silahlardır. Oyun zor ve çoğunlukla güçlüler ile savaş halinde olduğunuz için silaha çok fazla ihtiyaç duyacaksınız. Bizler de bu yüzden sizlere Cyberpunk 2077 Hileleri paylaşımı yapacağız ve Cyberpunk 2077 Hileleri ile bu oyunu daha rahat bir şekilde oynayabileceksiniz.

PUBG Mobile hileleri

Cyberpunk 2077 Para Hilesi

Cyberpunk 2077 para hilesi aşağıda vereceğim konsol kodu ile dilediğiniz kadar para elde edebileceksiniz

Game.AddToInventory(“Items.money,amount”,1): İstediğiniz miktarda para ekler.

Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Kostüm Hilesi

Johnny Silverhand’ın kostüm parçalarını elde etmek için aşağıdaki kodları girin

Game.AddToInventory(“Items.Q005_Johnny_Glasses”,1) – Johnny’nin kostüm parçasını ekler.

Game.AddToInventory(“Items.Q005_Johnny_Shirt”,1) – Johnny’nin kostüm parçasını ekler.

Game.AddToInventory(“Items.Q005_Johnny_Pants”,1) – Johnny’nin kostüm parçasını ekler.

Game.AddToInventory(“Items.Q005_Johnny_Shoes”,1) – Johnny’nin kostüm parçasını ekler.

Game.AddToInventory(“Items.SQ031_Samurai_Jacket”,1) – Johnny’nin kostüm parçasını ekler.

Cyberpunk 2077 Beceri Kitabı Hilesi

Karakterin becerilerini artırabilmek için aşağıdaki kodu girin:

Game.AddToInventory(“Items.AssaultSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.AthleticsSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.BrawlingSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.ColdBloodSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.CombatHackingSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.CraftingSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.DemolitionSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.EngineeringSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.GunslingerSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.HackingSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.KenjutsuSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.PerkPointSkillbook”,1)

Game.AddToInventory(“Items.StealthSkillbook”,1)

Cyberpunk 2077 Silahlar

Powerweapons: Aslında diğer oyunlardan aşina olduğumuz adı ile pompalı silahlar. Ancak bazı taramalı tüfekler de bu kategoride bulunuyor.
Techweapons: Sert yüzeyler için bir silah kategorisidir. Örneğin bir duvarı parçalamak için kullanılır.
Smartweapons: Düşmanların yerini algılayıp onları takip eden güdümlü mermilere sahiptir.

Cyberpunk 2077 Hileleri

Para Hilesi: player.inventory.addItem(Items.money,1000) “1000” yazan yere istediniz sayıyı yazabilirsiniz ve yazdığınız sayı kadar para kazanırsınız.
Silah Hilesi: Player.inventory.addItem (……) ile her türlü silaha sahip olursunuz. Örneğin;
“Items.Preset_Dildo_Stout (Sir John Phallustiff)” yazısını noktalı yere yazın.
Items.Preset_Saratoga_Raffen (Problem Solver)
Items.Preset_Silverhand_3516 (Malorian Arms 3156)
Cyberware Hilesi: player.inventory.addItem (….) noktalı kısıma istediğiniz itemi yazıp sahip olabilirisiniz. Örneğin; “Items.BiotechEpicMKIII” yazısını noktalı kısımına yazın.
Items.BloodPumpEpic
Items.BonesMcCoy70V2

CyberPunk 2077 Konsol Açma Nasıl Yapılır?

CyberPunk 2077 Konsol Açma ayarlarını yapmak istiyorsanız ve CyberPunk 2077 oyununu konsol ile kolay ve daha keyifli bir şekilde oynamak istiyorsanız CyberPunk 2077 oyununun resmi internet sitesi aracılığı ile net ve doğru bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

CyberPunk 2077 PS 4 Hileleri Nedir?

Eğer ki CyberPunk 2077 oyununu PS 4 konsolu ile oynamayı tercih ediyorsanız ve CyberPunk oyununda hile kullanmak istiyorsanız PS 4 konsolunda da hileler yukarıda verdiğimiz hileler ile benzerlik göstermektedir. Daha fazla hile öğrenmek istiyorsanız sayfamızı takipte kalın bizler de daha fazla hile yöntemi buldukça ekleme yapacağız.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu