Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone operatör şirketi kullanıcıları hediye dakika, hediye internet yahut hediye sms kazanmak istedikleri takdirde sıklıkla vodafone yanımda uygulamasından yararlanmaktadırlar. Bunun için yapılması gereken vodafone yanımda uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra belirlenen koşulları yerine getirmektedir.

Bu yazımızda  vodafone yanımda uygulaması ile nasıl çark çevirme hilesi yapılır hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi

Çark çevirme hilesinden yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak cep telefonlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemiş olmaları gerekmektedir. Uygulamayı yükleyen müşteriler her hafta çeşitli hediyeler kazanabilmektedir. Haftalık olarak çarkı çevirme şansınız bulunmaktadır.

Çarkı çeviren müşterilerin kazandıkları hediyeler otomatik olarak hatlarına tanımlanmaktadır. Kazanılan hediyeler bir hafta süreyle geçerli olarak kullanılabilir. Çark haftada yalnız bir defaya mahsus olarak çevrilebilmektedir. Çarkın haftada iki defa çevrilmesi söz konusu olmamaktadır.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi Nasıl Yapılır

 • Çarkı pazartesi günleri çeviren müşterilerin sıklıkla internet paketi kazandığı görülmektedir.
 • Çarkı öğleden önce çeviren ve yüksek meblağda fatura ödemesi yapan müşterilerin sıklıkla bedava internet paketi kazandığı görülmektedir.
 • Uygulamayı cihazlarına yükleyip silen müşterilerin sıklıkla bedava internet, bedava sms yahut bedava dakika kazandığı görülmektedir.
 • Müşterilerin uygulamaya girerek çarkı çevirmelerinin ardından çark istedikleri hediye pakete tekabül ettiğinde internet bağlantılarını keserek diledikleri paketten yararlanabilmeleri söz konusu olmaktadır.
 • Vodafone yanımda uygulamasını ön planda VPN uygulamasını ise arka planda çalıştıran müşterilerin de sıklıkla bedava paketlerden yararlandığı görülmektedir.

Çark çevirme hilesi pazartesi günleri itibarıyla güncellenmektedir. Pazartesi günü bana ne var kısmını seçtiğinizde eğer çark çıkıyorsa bu durum çevirme hakkınızın olduğunu gösterir. Çevirme hakkınız yoksa karşınıza en son kazandığınız hediye çıkmaktadır. Çark çevirme işlemi tamamen ücretsiz olup çark çevrildiği takdirde hiçbir başlık altında ücret talep edilmemektedir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi ve Taktiği

Vodafone Çark Hediyeleri Nedir?

Vodafone Çark içerisinde yer alan bazı internet hediyeleri şu şekildedir;

 • Haftalık 4 GB bedava internet
 • Haftalık 1 GB bedava internet
 • Haftalık 3 GB bedava internet
 • 24 saat geçerli 2 GB hediye internet
 • 24 saat geçerli 20 GB hediye internet
 • İnternetten yemeyen sosyal Pass
 • İnternetten yemeyen Video Pass
 • İnternetten yemeyen iletişim Pass
 • Sınırsız İletişim Paketi
 • Her Şey Yanımda, Market Yanımda indirim çekleri ve farklı markalarla anlaşmalı olarak sürpriz hediyeler verebiliyor.

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone yanımda sınırsız çark çevirme hilesi yapmak için daha önce APK uygulamaları kullanılmaktaydı. Son yapılan güncelleme ile beraber yanımda sınırsız çark çevirme hilesi yapmak için kullanılan apk yada diğer uygulamalar sistem tarafından anlaşılmaktadır. Alsa çark çevirme hilesi yapmak için bilmediğiniz uygulamaları telefonunuza yüklemeyin.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone yanımda uygulamasını cihazlarında aktif olarak kullanan ve belirlenen zaman dilimleri içerisinde anılan koşulları yerine getiren müşterilerin çark çevirme hilesinden yararlanması söz konusu olmaktadır. Çark çevirme hilesi yaparken dikkat edilmesi gereken bir husus da şüphesiz müşterilerin hangi pakete ilişkin ayrıcalıklardan yararlanmak istediğidir.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörü kullanıcısı iseniz ve Vodaofone yanımda uygulaması aracılığı ile haftalık bedava hediyeler kazanabileceğiniz Vodafone çark çevirme özelliği nasıl yapılır diye merak ediyorsanız. Öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın ardından “çark çevir” seçeneğine tıklayın ve çarkı çevirin.

Vodafone Bedava Sınırsız Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Eğer ki Vodafone müşterisi iseniz ve Vodafone Yanımda uygyulamsından çark çevirme özelliğini kullanarak haftada bir kez bedava hediye kazanmak yerine sınırsız şekilde çark çevirip sürekli hediye kazanmak istiyorsanız maalesef böyle bir şey mümkün değildir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu