Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi 2022; Vodafone operatör şirketi kullanıcıları hediye dakika, hediye internet yahut hediye sms kazanmak istedikleri takdirde sıklıkla vodafone yanımda uygulamasından yararlanmaktadırlar. Bunun için yapılması gereken vodafone yanımda uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra belirlenen koşulları yerine getirmektedir.

Bu yazımızda  vodafone yanımda uygulaması ile nasıl çark çevirme hilesi yapılır hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi

Çark çevirme hilesinden yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak cep telefonlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemiş olmaları gerekmektedir. Uygulamayı yükleyen müşteriler her hafta çeşitli hediyeler kazanabilmektedir. Haftalık olarak çarkı çevirme şansınız bulunmaktadır.

Çarkı çeviren müşterilerin kazandıkları hediyeler otomatik olarak hatlarına tanımlanmaktadır. Kazanılan hediyeler bir hafta süreyle geçerli olarak kullanılabilir. Çark haftada yalnız bir defaya mahsus olarak çevrilebilmektedir. Çarkın haftada iki defa çevrilmesi söz konusu olmamaktadır.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi Nasıl Yapılır

  • Çarkı pazartesi günleri çeviren müşterilerin sıklıkla internet paketi kazandığı görülmektedir.
  • Çarkı öğleden önce çeviren ve yüksek meblağda fatura ödemesi yapan müşterilerin sıklıkla bedava internet paketi kazandığı görülmektedir.
  • Uygulamayı cihazlarına yükleyip silen müşterilerin sıklıkla bedava internet, bedava sms yahut bedava dakika kazandığı görülmektedir.
  • Müşterilerin uygulamaya girerek çarkı çevirmelerinin ardından çark istedikleri hediye pakete tekabül ettiğinde internet bağlantılarını keserek diledikleri paketten yararlanabilmeleri söz konusu olmaktadır.
  • Vodafone yanımda uygulamasını ön planda VPN uygulamasını ise arka planda çalıştıran müşterilerin de sıklıkla bedava paketlerden yararlandığı görülmektedir.

Çark çevirme hilesi pazartesi günleri itibarıyla güncellenmektedir. Pazartesi günü bana ne var kısmını seçtiğinizde eğer çark çıkıyorsa bu durum çevirme hakkınızın olduğunu gösterir. Çevirme hakkınız yoksa karşınıza en son kazandığınız hediye çıkmaktadır. Çark çevirme işlemi tamamen ücretsiz olup çark çevrildiği takdirde hiçbir başlık altında ücret talep edilmemektedir.

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone yanımda sınırsız çark çevirme hilesi yapmak için daha önce APK uygulamaları kullanılmaktaydı. Son yapılan güncelleme ile beraber yanımda sınırsız çark çevirme hilesi yapmak için kullanılan apk yada diğer uygulamalar sistem tarafından anlaşılmaktadır. Alsa çark çevirme hilesi yapmak için bilmediğiniz uygulamaları telefonunuza yüklemeyin.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone yanımda uygulamasını cihazlarında aktif olarak kullanan ve belirlenen zaman dilimleri içerisinde anılan koşulları yerine getiren müşterilerin çark çevirme hilesinden yararlanması söz konusu olmaktadır. Çark çevirme hilesi yaparken dikkat edilmesi gereken bir husus da şüphesiz müşterilerin hangi pakete ilişkin ayrıcalıklardan yararlanmak istediğidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet