Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi ve Taktiği

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi ve Taktiği; Vodafone Yanımda uygulaması ile hattınız ile ilgili işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektesiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile bakiye, kalan kullanım, tarifeniz, kullanım ayrıntıları, puan sorgulama, tarife değişikliği gibi birçok işlemi tek bir uygulama üzerinden yapma imkanına sahipsiniz.

Vodafone Yanımda ile her hafta ücretsiz olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone kullanıcıları kazandıkları bedava internetler ile diledikleri kadar video izleyebiliyor ve sosyal medyada gönüllerince dolaşabiliyorlar.

Vodafone Yanımda İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda hilesi yapabilmeniz için çarkı tekrar çevirmek için telefonunuzun ayarlar kısmına girerek telefonunuzun tarihinizi 1 ay ilerisine alıyorsunuz, saat kısmından ise gece yarısı 00:01 olarak ayarlamanız gerekmektedir. İşlem sonrasında herhangi bir VPN programı bulup telefonunuza indirip açmanız gerekmektedir. (Uygulamanın çalıştığına emin olabilmeniz için internete giriş yapın ve geri çıkın.)

Uygulamayı açmanın ardından ise telefonunuzun ayarlar bölümüne tekrar gelerek Vodafone Yanımda uygulamasını verilerini sıfırlamanız gerekir ve programı ilk indirmiş haldeki gibi sıfırlanmış bir şekilde tertemiz tekrardan açmanız gerekmektedir. Programı tekrar açtıktan sonra karşınıza yine menü üzerinden “Bana Ne Var” bölümü gelecek ve buraya tıklayarak çarkın tekrar aktif olduğunu görebileceksiniz. Vodafone Yanımda çark taktiği ile birlikte çarkı tekrardan çevirebilirsiniz. (Uygulama her telefonda çalışmayabilir.)

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi

Vodafone yanımda bedava internet kazanma hilesi ve taktikleri arasında özellikle gece ve sabaha doğru çark çevirdiğinizde Vodafone Bedava İnternet kazanma olasılığınız daha yüksektir. Bir diğer internet hilesi ise çark dönmeye başladığı an internet bağlantısını kesmektir.

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Taktiği

Vodafone’nin müşterilerinin kullanımına açtığı uygulamalar arasında “Bana Ne Var?” bölümü de bulunuyor. Bu bölümden çark hilesi yaparak, bedava internetinizin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Çark hilesini yapmak için öncelikli olarak 2 farklı telefona ihtiyacınız olacaktır. 2 farklı telefonu bulduktan sonra, ikisinden de aynı anda “Fırsatlar Dünyası” bölümünden Çark kısmına girmeniz ve çarkı çevirmeniz gerekmektedir.

2 telefondan aynı anda çevirmeye özen gösterdiğinizde bir telefon hata verirken, diğer telefona ise bedava hediye internet gelecektir. Hata veren telefon ise sizi uygulamadan atabilir veya hata mesajıyla karşılaşabilirsiniz. Fakat bu durumda Vodafone verilen hatayı fark ederek, müşterilerine özele olarak 3 GB interneti tanımlar. Böyle bir durumda ise internet paketi kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone yanımda sınırsız çark çevirme hilesi daha önceleri bir çok uygulama ile beraber rahatlıkla yapılmaktaydı. Ancak Vodafone tarafından yapılan güncelleme ile sınırsız çark çevirme uygulamaları ve programları kullanmak artık pek mümkün değil.  Sınırsız çark çevirme hilesi sistem tarafından otomatik algılandığı için ban yeme ve ceza alma riskinizi bulunmaktadır.

Vodafone Yanımda APK Çark Hilesi

Vodafone yanımda APK çark hilesi yapan uygulamalar internet üzerinde bulunmaktadır. Ancak bu uygulamaları incelediğimizde telefonunuza virüs bulaştırdığı ve zarar verdiği görülmüştür.

Vodafone resmi uygulamasını AppStore ve GooglePlay mağazalarından indirebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Vodafone bedava internet hilesi hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=sYZaOGh65dY

Vodafone yanımda 2 Kez Çark Çevirerek Bedava İnternet Kazanmak Nasıl Olur?

Siz de vodafone yanımda uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmak istiyorsanız en basit yol çark çevirmedir ancak çarkı birçok kez çevirerek daha fazla bedava internete ve hediyelere sahip olabilirsiniz.

Vodafone Şans Numarası Hilesi

Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı iseniz ve bedava hediyelere sahip olmak istiyorsanız bu bedava hediyeleri kazanabileceğiniz bir yöntem de şans numarasıdır ve bu şans numarasından daha fazla yaparak daha çok hediyeye sahip olabilirsiniz. Eğer ki hile yapmak isterseniz bu durumda da bedava hediye kazanma şansınız artacaktır. Ancak hile bizim tavsiye ettiğimiz bir şey değildir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu