Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyası; GSM şirketleri arasında oldukça büyük kitlede müşterisi olan Vodafone ile online alışverişin adresi Trendyol sevineceğiniz bir kampanyaya geçtiğimiz zamanlarda imza attılar. Müşterilerinin hem keyifle alışveriş yapacağı hem de Vodafone hat sahiplerinin 15 GB internet kazanacağı bu kampanyadan yararlanabilmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İnternetinizi düşünmeden kullanacağınız Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyasına kolaylıkla katılabilirsiniz. İşte, kampanyaya katılabilmeniz için detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone ve Trendyolun müşterilerini düşünerek imza attıkları bu kampanyadan sizlerde kolayca yararlanabilirsiniz. Abonelerin kampanya da bulunan şartlara uyum gösterdiğinizde, sizler de diğer aboneler gibi bu kampanya ya katılmaya hak kazanabilirsiniz. “Vodafone Yanımda” uygulamasını telefonunuza indirerek, hattınıza gelen kod sayesinde kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya kodunu nerden alabileceğinize dair detayları inceleyelim.

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyasında Bulunan Kod Nasıl Alınır?

Vodafone ve Trendyolun müşterilerine sunmuş olduğu bu kampanyaya katılabilmeniz için “Vodafone Yanımda” uygulamasından kod almanız gerektiğini daha önceden belirtmiştik. Peki, kampanya kodunu nasıl alınır? “Vodafone Yanımda” uygulamasına girdiğinizde aşağıdaki adımları takip ederek, kampanya kodunu alabilirsiniz.

 • Vodafone Yanımda uygulamasını açın.
 • Uygulamada bulunan “Avantajlar” kısmından “Kategoriler” bölümüne girin.
 • Bu bölümde bulunan “TRENDYOL” etiketine tıklayın.
 • Etikette bulunan “15 GB İnternet Fırsatı” yazısına tıklayarak, kampanyaya ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya üzerine tıkladığınızda uygulamada çıkan 10 haneli koda ulaşılır.
 • Aldığınız kodu 30 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone İnterneti Bol Tarifeler

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyasında Bulunan Şartlar Nelerdir?

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak için sadece “Vodafone Yanımda” uygulamasından aldığınız kod yeterli değildir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Trendyol da bulunan kampanyanın geçerli olduğu ürünlerden almanız gerekmektedir. Online alışverişin adresi Trendyol dan alacağınız 50 TL ve üzeri ürünlerde ödeme ekranına gelen “Promosyon Kodu” kısmına uygulamadan aldığınız 10 haneli kodu girdiğinizde kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 15 GB Bedava İnternet Hattınıza Ne Zaman Yüklenir?

Alışverişinizi tamamlanmasının ardından 7 gün geçerli 15 GB bedava internetinizi hattınıza tanımlanacaktır. 15 GB Bedava İnternet Kampanyası, size gelen link üzerinden giriş yapıldığında aktif olacaktır. Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak işte bu kadar kolay! Sizde hemen Trendyoldan alışveriş yaparak, bu müthiş kampanyaya katılabilir ve doyasıya interneti tadını çıkartabilirsiniz.

Vodafone Trentyol 15 GB Bedava İnternet

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz şartlardan başka dikkat edilmesi gereken birkaç ayrıntı da bulunmaktadır. Peki, hangi ayrıntılara dikkat etmek gerekir? İşte detaylar;

 • Öncelikle Vodafone abonesi olmanız gerekiyor.
 • Trendyoldan yapacağınız en az 50 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmekte ve 10 haneli kodun kullanılmasının koşulu da bulunmaktadır.
 • Kampanyada bulunan 15 GB internet, yalnızca 1 hafta geçerlidir.
 • Hattınıza yüklenen bedava internet başka bir hatta devredilemez.
 • Kampanya stoklarla sınırlandırılmıştır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak için acele etmeniz gerekmektedir.

Vodafone Trendyol 15 GB Kodu Gelmedi

Vodafone ve Trendyol ile yapılan anlaşma sonrası trendyol üzerinden 50 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde geçerli 15 GB gelmedi sorusunu yaşayanlar siparişleri onaylandıktan sonra 24 saat içerisinde hatlarına yüklenmektedir. Kod gelmedi sorunun bir diğeri nedeni ise aynı takvim ayı içerisinde sadece kampanyaya 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Trendyol 15 GB Kodu Unuttum

Vodafone müşterileri trenyol üzerindne alışveriş yaptıklarından genelde Vodafone Trendyol 15 GB Kodu Unuttum sorunu ile karşılaşmaktadırlar. Eğer şifrenizi unutursanız Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra  “Fırsatı Kullan” sayfasına giriş yaparak kodunuzu alabilirsiniz. Vodafone trendyol 15 GB kodu alırken bu kodu mutlaka bir yere not etmeyi unutmayınız.

Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Kodu Hilesi

Vodafone Trendyol 15 GB Kodu hilesi var mı sorusu bbir çok kişi tarafından merak edilmektedir. Vodafone trendyol 15 GB kodu hilesi yoktur ancak bazı taktikler bulunmaktadır.

Trendyol 15 GB internet kodunu ayda 1 defa alma hakkınız bulunduğundan eğer aynı ay içerisinde tekrara Vodafone Bedava İnternet kodu kazanmak istiyorsanız arkadaşınız yada akrabanız üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyası Trendyolda Bulunan Hangi Markalarda Geçerlidir?

Trendyol ile yapacağınız alışverişte yararlanabileceğiniz markalar bulunmaktadır. Neredeyse her markanın dahil olduğu bu kampanyada 1852 ürün içermektedir. Sizde bu ürünlerden alarak, kampanyaya katılabilirsiniz. Peki, bu kampanyadan yararlanabilmek için hangi markalardan ürün almak gerekiyor? Bedava İnternet kampanyasından yararlanabilmek için Trendyoldan alışveriş yapmanız gereken Avon, Defacto, English Home, Farmasi, Elseve, Garnier, Koton, LC Waikiki, Penti, Şölen, Madame Coco, Maybelline gibi markaların ürünleri bulunmaktadır.

YouTube video

Vodafone Trendyol 15 GB Bedava İnternet Kampanyası Bitti Mi?

Eğer ki siz de Vodafone hattınızın size sağladığı avantajlardan biri olan Trendyol 15 GB bedava internet kampanyasını kullanmak istiyorsanız ancak bu kampanyayı yapamadıysanız ilk olarak bu yazımızdaki bütün adımları tekrardan deneyin çünkü şu anda bu kampanya hala geçerlidir.

Vodafone İnternet Kampanyaları

Vodafone’nin sizlere sunduğu bin birlerce avantajlı İnternetleri öğrenmek isterseniz ya da bedava internet kazanmak isterseniz İnternet sitemizdeki yazıları inceleyerek bu kampanyaları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu