Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Redli 12 Paketi ve Tarifesi

Vodafone Redli 12 Paketi ve Tarifesi 2023; Abonelerine oldukça önem veren Vodafone’de efsane paket ve tarifeler bulunmaktadır. Vodafone abonesiyseniz, sizlerde Vodafone’nin çeşitli paketlerinden yararlanabilir ve farklı paketlerin keyfine varabilirsiniz Vodafone’nın büyük avantaj sağlayan paketlerinden biri olan Vodafone Redli 12 Paketi ile doyasıya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internette dolanabilirsiniz. Peki, Vodafone Redli 12 Paketinde neler var? Gelin, hep birlikte inceleyelim.

Vodafone Redli 12 Paketi Nedir

Vodafone’nin abonelerine sunduğu en uygun paketlerden biri de Vodafone Redli 12 Paketidir. Bu paket sayesinde dilediğiniz kadar konuşabilir, mesajlaşabilir ve bol bol internetin keyfine varabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminizin asla aksamayacağı, dilediğiniz kadar konuşabileceğiniz bu paketin içeriğinde 1000 dakika, 250 SMS ve bolca da internet bulunuyor. Sizlerde sevdiklerinizin her anında yanında olabilir ve isterseniz de anılarınızı bu paket aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Vodafone Redli 12 Tarifesi Avantajları

Abonelerin oldukça ilgi gösterdiği paketler arasında bulunan Vodafone Redli 12 Tarifesi, yurtdışında olduğu gibi ülkemizde de beklentileri karşılamaktadır. Vodafone Redli 12 Paketi adında anlaşılacağı üzere 12 ay boyunca, her ay 12 GB interneti hattınıza yüklemektedir. Vodafone bu tarifeyi seçen kullanıcılarına özel olarak 12 GB internetin yanında, 20 GB bedava internette hediye olarak abonelerin hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone’nin bu paketi seçen abonelerine özel olarak sunduğu hizmetler sadece bu kadar da değil! Vodafone Redli 12 Tarifesinde olan Vodafone abonelerine özel olarak her ay 12 GB internetinin yanında 5 GB internette hatlara tanımlanıyor. Böylelikle her ay 12 GB internet yerine bu paket abonelerine özel olarak her ay 17 GB internet hatlarında bulunuyor. İnternet paketinin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bu paket sayesinde, doyasıya internette gezinebilir ve bütün işlemlerinizi oturduğunuz yerden halledebilirsiniz.

Vodafone Redli 20 Paketi ve Tarifesi

Vodafone Redli 12 Tarifesi Detayları

12 ay taahhüt ile Vodafone Redli 12 Tarifesine katılabilir ve içeriği zengin olan Vodafone redli 12 Tarifesini doya doya kullanabilirsiniz. Birçok ihtiyacı karşılayabilecek şekilde hazırlanmış olan bu paketin içeriğin özelliklerini birlikte göz atalım.

  • 12 ay boyunca geçerlidir.
  • 12 GB internet, 1000 dakika, 250 SMS pakette bulunmaktadır.
  • Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız konuşabilirsiniz.
  • 12 GB internetin ayında 12 ay boyunca 5 GB interneti hediye olarak Vodafone hattınıza yüklemektedir.
  • Bu tarifeye Vodafone Yanımda uygulamasından kayıt olduğunuzda ilk aya özel olarak 20 GB internet hattınıza tanımlanmaktadır.
  • Yurtdışında da Türkiye fiyatları üzerinden bu paketi kullanabilirsiniz.
  • Dilerseniz ilk 3 ay memnun kalmadığınız takdirde ceza ödemeden tarifeden ayrılabilirsiniz.
  • Taahütsüz güncel fiyatı ise sadece 89 TL’dir.

Vodafone Redli 12 Tarifesinin İptali

Vodafone Redli 12 tarifesinden memnun kalmadıysanız, ilk 3 ay boyunca hiçbir ceza ödemeden tarifenizi iptal edebilirsiniz. Eğer ki, bu tarifeye kayıt olduktan sonra ilk 3 ay geçmişse cayma bedelini ödemeniz gerekmektedir. Cayma bedelinde size özel olarak yapılan indirimler, ek vergiler ve diğer bütün ücretleri Vodafone son faturanıza yansıtmaktadır. Son faturanıza yansıtılan ücreti peşin olarak ödedikten sonra Vodafone Redli 12 tarifesinden ayrılabilirsiniz.

Vodafone 12’li Tarifesi Sadece Vodafone Red Kullanıcılarına Mı Özel?

Bu sorunun cevabı evettir. Eğer ki siz normal bir Vodafone kullanıcısı seniz ya da Vodafone hattın başka avantajlı peketlerini kullanıyorsanız Red 12’li kampanyasına sahip olamazsınız

Vodafone Red 12’li Taahhüt Var Mı?

Eğer ki Vodafone Ree avantajlı dünyasına siz de katılmışsanız ve 12’li paketini de kullanıyorsanız ancak artık paketinizi iptal ettirmek istiyorsanız ancak bir taahhüt bedeli çıkar mı yani herhangi bir ek ücret ödemem gerekir mi yoksa direkt olarak paketimi iptal edebilir miyim miyim diye düşünüyorsanız aslında bir taahhüt ücreti ödemeniz gerekecektir ancak siz yine de Vodafone müşteri hizmetlerinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu