Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Redbox Nedir? Kampanya-Yorumlar

Vodafone Redbox Nedir? Tarifeleri Kampanya ve Kullanıcı Yorumları 2023; ADSL, VDSL ve fiber gibi internet bağlantı çeşitlerini kullanabilmek için yaşadığınız bölgede alt yapı çalışmalarının tamamlanmış olması gerekmektedir. Alt yapısız internet kullanabilmek için, herhangi bir alt yapıya ihtiyaç bulunmamaktadır. Alt yapısız internet kullanmanın bir avantajı istediğiniz yere kolaylıkla yanınızda götürebilmenizdir. Telefonunuzun çektiği her yerde alt yapısız internet modeminiz de çalışıyor olacaktır.

Vodafone Redbox’ın kullanımı ve kurulumunun kolay olmasının yanında yalnızca elektrik prizinin olması yeterlidir.

Vodafone Redbox’a olan ilginin her geçen gün daha da artması; indirimli fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Ayrıca Redbox cihazını, şehirler arasında dahi yanında taşıyabildiklerinden aboneler, cihaza aylık 30 TL ödeme karşılığında yanlarında götürebilmektedirler.

Vodafone Redbox Nedir?

Vodafone Redbox internet alt yapısının bulunmadığı veya sabit internet hizmeti alamadığınız alanlarda Vodafone 4.5G teknolojisiyle kullanılan taşınır internet hizmetidir. İnternet bağlantısını 4.5G mobil ağından alan Redbox sık seyahat yapanlar, öğrenciler ve tatile gitmeyi sevenler veya iş için her yerde kullanmanıza imkân sağlamaktadır. Vodafone Redbox tarifelerinin hem uygun fiyatlı olması hem de kaliteli hizmet vermesi pek çok kişinin internet ihtiyacını sağlamaktadır.

Vodafone Redbox Tarifeleri

 • Redbox 200GB: İlk 12 ay boyunca 119,90 TL karşılığında, ilk 12 ay sonrasında 139,90 TL karşılığında Redbox 200 GB Tarifesine sahip olabilirsiniz. 4.5G hızında 200 GB internet hakkı içeren tarife 24 ay taahhütlü olarak kullanılabilir.
 • Redbox Limitsiz: 12 ay boyunca 159,90 TL karşılığında, ilk 12 ay sonrasında 179,90 TL karşılığında Redbox Limitsiz Tarifesine satın alabilirsiniz. 4.5G 15 Mbps internet imkânı sunmaktadır. 24 ay taahhütlü olarak kullanılabilmektedir.

vodafone redbox tarifeleri

Vodafone Redbox Fiyatları 2023

Vodafone Redbox fiyatları hakkında daha önce 3 farklı paket ile satılırken yapılan düzenleme ile 2 farklı pakete düşürülmüştür. Redbox limitisiz ve Redbox 200 paketi ile bulunan Vodafone rexbox fiyatları ise;

 • Vodafone Redbox Limitsiz 159 TL
 • Vodafone Redbox 200 GB 119 TL

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri

Redbox Modem Fiyatı Ne Kadar

Redbox modemi ile 4.5G teknolojisini ev internetine çevirerek evde internet alt yapısı olmadığı veya fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde yüksek hızlı kesintisiz ve sorunsuz ev internetinizi her yerde kullanabilirsiniz.  Vodafone Redbox tüm tarifelerde geçerli olan cihaz fiyatı ay taahhütlü olarak, aylık faturanıza 19 TL eklenmektedir.

Vodafone Redbox Başvuru Nasıl Yapılır?

Eve Vodafone Redbox internet almayı planlayanların Vodafone’un resmî sitesinden online olarak başvuru yapabilecekleri gibi Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni 0542 542 00 00 numarasını arayarak, Vodafone bayi veya mağazasına giderek başvuruda bulunabilirler. Alt yapı test sorgulamasının ardından uygun görülmesi halinde sizde Vodafone Redbox hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Redbox Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Redbox aboneliğinizi kullandığınız hizmetten memnun kalmadığınız takdirde ilk 30 içinde hiçbir cayma bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz.

Sonradan aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız eğer, taahhüt cezasının bedeli karşılamak durumunda kalabilirsiniz. Buna rağmen aboneliğinizi iptal ettirecekseniz, iptal işleminizi Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Vodafone bayisine giderek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Redbox Kullanıcı Yorumları

 • Limitsiz tarifedeki 15 mbit yüksek hız bile düşük bence baştan gözden geçirmeleri gerekli
 • Ankara merkezde yaşıyorum geçen hafta aldım ben çok memnunum
 • Fiyatı Turkcell göre çok uygun ancak bazı yerlerde çekim sorunu yaşıyorum
 • Redbox sınırsız paketi aldım 1 haftadır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım gayet iyi köydeyim.
 • Kotalı olmasa süper olacak
 • Başvuruda bulundum geldiler alt yapı testi yaptılar bağlattım çok memnun kaldım
 • Vodafone Redbox fiyatı çok uygun ancak 24 ay taahhüt vermek bana sıkıntılı geldi yarın öbür gün iptal etmek zorunda kalırsam cayma bedeli yüksek çıkmasından korkuyorum

Okuduğunuz yorumlar bazı forum sitelerinden kullanıcı yorumları olarak aynen alınmıştır.

Vodafone Redbox Cayma Bedeli

Bazı bölgelerde internet alt yapısının olmamasından kaynaklı bir çok kişi taşınabilir internet teknoloji olan Vodafone redbox almayı tercih etmektedir. Ancak bazı nedenlerden dolayı Vodafone redbox iptal etmek isteyenler cayma bedeli hakkında araştırma yapmaktadır.

Normal satışı fiyatı oldukça yüksek olaan Vodafone redbox taahhütlü alındığında uygun fiyata satılmaktadır. Eğer siz belli bir süre kullanıp abonelik iptali gerçekleştirseniz sizden cayma bedeli ve modem ücreti tahsil edilir.

İndirimli olarak verilen paketi kaça ay kullandığınıza bağlı olarak yapılan indirim, Modem ücreti, bağlantı ücreti ve devlete ödenen vergiler tek seferde sizden tahsil edilir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Redbox nedir? Vodafone Redbox fiyatı, Vodafone Redbox  tarifeleri ve Vodafone Redbox  kullanıcı yorumları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone RedBox Sınırsız Mıdır?

Vodafone RedBox da normal bir modem gibi işler aslında yani eğer ki kotalı bir tarife seçersiniz Redbox sınırsız olmaz ama sınırsz tarifesini seçersiniz sınırsız olur ve bu etkenlere bağlı olarak da ücreti değişmektedir.

Vodafone RedBox Müşteri Hizmetleri

Eğer ki Vodafone RedBox için bir sıkıntı yaşamış iseniz ve problemi çözmek istiyorsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz ancak müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınızı bilmiyor iseniz ya da numarasını bilmiyor iseniz RedBox müşteri hizmetleri de normal Vodafone müşteri hizmetleri ile aynıdır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu