Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Pass Paketi Nedir? Fiyat ve Tarife Detayları

Vodafone Pass Paketi Nedir? Fiyat ve Tarife Detayları 2023; Vodafone Pass paketi, Vodafone’nin abonelerine sunduğu en özel tarifelerden biridir. Faturalı ve faturasız hatların kullanabileceği bir tarife olan Vodafone Pass paketi için öncelikle Redli olmak gerekiyor. Vodafone’nin kullanıcılarına özel olarak hazırladığı ve ülkemizde benzeri olmayan bir Vodafone Pass paketi hakkında merak edilenleri bu yazımızda sizler için derledik. Peki, Vodafone Pass paketi nedir?

Vodafone Pass Paketi Nedir?

Vodafone Pass paketi iletişimden navigasyona kadar birçok uygulamayı ufak miktarlar ödeyerek kullanabileceğiniz bir tarifedir. İçeriğinde whatsapp, facebook, instagram, Messenger, e-mail, twitter gibi birçok uygulamayı uygun fiyatlarla kullanabilir ve Vodafone Pass paketinin keyfini çıkarabilirsiniz. Peki, Vodafone Pass Paketinin içeriğinde neler var? Gelin, birlikte inceleyelim.

Vodafone Pass Paketinin İçeriği

Yazımızın bu bölümünde sizlere Vodafone Pass paketinin içeriğinde neler olduğu hakkında bilgi vereceğiz. Vodaone Pass paketinin içeriğini, detaylarını ve tabii ki ücretlerini paylaşacağımız bu yazımızın, işte ayrıntıları…

Vodafone Pay Nedir? Ücretli Mi? Nasıl Kullanılır? 

Vodafone Navigasyon Pass

Yandex arama motorunun en popüler uygulaması olan Yandex Navigasyon uygulaması, Vodafone abonelerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Red Business 10, Red Business 15 ve Red Business VIP tarifelerine üye olan Vodafone abonelerinin paketlerine Navigasyon Pass ücretsiz olarak tanımlanıyor. Yani Yandex Navigasyon uygulaması internetinizden yemiyor ve istediğiniz yere kaybolmadan gidebiliyorsunuz. Diğer Vodafone abonelerinin aylık sadece 12 TL’ye kullanabileceği Navigasyon Pass paketine Vodafone Yanımda uygulamasından veya Online Self Servis üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone İletişim Pass

Vodafone’nin abonelerinin hoşuna gidecek olan İletişim Pass paketinin içeriğinde Whatsapp, Facebook Messenger, Bip, Telegram ve Signal uygulamaları bulunuyor. İletişim Pass paketi sayesinde sevdiklerinizle rahat rahat konuşabilir ve sosyal medya araçlarının keyfini çıkarabilirsiniz. (Sesli ve görüntülü arama hizmetleri İletişim Pass paketine dahil değildir.) Ayrıca Red Business 7, Red Business 10, Red Business 15 ve Red Business VIP kampanyasından yararlananan Vodafone aboneleri, İletişim Pass paketinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Diğer Vodafone aboneleri ise ayda sadece 12,24 TL ödeyerek, İletişim Pass paketinden yararlanabilirler.

Vodafone E-mail Pass

Özellikle e-maili sık sık kullanan kişiler için uygun olan E-mail Pass paketine ayda sadece 12,24 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Telefonunuzda bulunan mail uygulamasını kullanabilir ve asla başka mail uygulamalarından bu paket dahilinde yararlanamazsınız. Bu pakete sahip olduğunuzda mailinizde yaptığınız hiçbir işlem internet paketinizden düşmeyecektir. Ayrıca E-mail Pass paketinin tanımlı olduğu tarifeler şunlardır: Red Business 15, Red Business VIP.

Vodafone Müzik Pass

Müzik dinlemeye doyamayanlar için önemli bir paket olan Müzik Pass paketinin içeriğinde Spotify, Karnaval, Power App, Fenomen+ uygulamaları bulunuyor. Müzik Pass paketini satın aldığınızda kullandığınız bu müzik uygulamaları internetinizden düşmüyor. Tüm Vodafone abonelerinin ayda sadece 12,24 TL ödeyerek sahip olabileceği Müzik Pass paketi, müzik sevenlerin her zaman yanında!

Vodafone E-toplantı Pass

Yurtiçi kullanabileceğiniz e-toplantı uygulamaları sayesinde, Covid-19 döneminde toplantılarınızı uzaktan yönetebilir veya toplantılarınıza gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz. E-toplantı Pass paketinin içeriğinde MS Teams ve Cisco Webex uygulaması bulunmaktadır. Red Business 30 ve Red Business 50 tarifelerine ücretsiz olarak tanımlanan E-toplantı Pass paketi, diğer Vodafone aboneleri için ayda sadece 15,30 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Vodafone Sosyal Pass

Facebook, Twitter ve İnstagram uygulamalarının ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Sosyal Pass paketine sizde hemen sahip olabilir ve sosyal medyanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Vodafone abonelerini ayırt etmeksizin tüm abonelerine sunduğu bu pakete ayda sadece 25,50 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Vodafone Yanımda ve Online Self Servis üzerinden Sosyal Pass paketine sahip olabilirsiniz.

Vodafone Video Pass

Video izlemeden duramıyorum, Youtube’den kopamıyorum.” diyenlerdenseniz, Video Pass paketi tam size göre! Ayda sadece 32,64 TL’ye sahip olacağınız Video Pass paketi, tüm Vodafone abonelerine sunuluyor. Sizlerde Sosyal Pass paketi içeriğinde bulunan Youtube ve İzlesene uygulamalarından videolarınızı izleyebilir ve en güncel videoları herkesten önce görebilirsiniz!

Vodafone Haftalık İletişim Pass

İletişim Pass paketinden haftalık olarak yararlanabileceğiniz Haftalık İletişim Pass paketinin içeriğinde Whatsapp, Facebook Messenger, Bip, Telegram ve Signal uygulamaları bulunuyor. İletişim Pass paketinde bulunan Redli tarifelerinde olduğu gibi bu paketten de ücretsiz olarak yararlanıyorlar. Diğer Vodafone aboneleri ise hafta da 7,14 TL ödeyerek, Haftalık İletişim Pass paketine sahip olabilirler.

Vodafone Haftalık Sosyal Pass

Aylık Sosyal Pass paketinde geçerli olan tüm şartlar Haftalık Sosyal Pass paketinde de geçerlidir. Adından da anlaşılacağı üzere haftalık olarak kullanabileceğiniz Haftalık Sosyal Pass paketinin içeriğinde Facebook, Twitter ve İnstagram uygulamaları bulunmaktadır. Hafta da sadece 15,30 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz Haftalık Sosyal Pass paketi ile sosyal hayatınızdan uzaklaşmayın!

Vodafone Haftalık Video Pass

Youtube ve İzlesene uygulamalarını bu paket dahilinde kullanabilir ve haftalık videolarınızın keyfini de doyasıya çıkarabilirsiniz. Hafta da sadece 15,30 TL’ye sahip olacağınız Haftalık Video Pass paketinden tüm Vodafone aboneleri yararlanabilir. Haftalık Video Pass paketini sadece ve sadece Vodafone Yanımda uygulamaları üzerinden satın alabilirsiniz.

Vodafone Pass İnternet Paylaşımı

Vodafone Pass aboneleri internet paylaşımı yaptıklarından pakette haklarını kullanmazlar. Vodafone pass kullanıyorsanız asla internet paylaşımı yapmayın. Özellikle başka cihazlarla internet paylaşımı yapmak yüksek fatura ile karşılaşmanıza neden olabilir.

YouTube video

Vodafone Tarifeler Nelerdir?

Vodafone’nin aslında birbirinden güzel ve avantajlı bir çok tarifler dünyası vardır ve neredeyse bunları saymakla bitmez. Ancak bu yazımızda da bahsettiğimiz Vodafone Pass tarifesi, Voadafone Red tarifesi Vodafone Freezoen tarifesi başta olmak üzere daha birçok avantajlı tarifleri vardır.

Vodafone Ucuz Tarifeye Nasıl Geçilir?

Eğer ki siz de Vodafone hattınızın ücretini yüksek buluyorsanız ya da artık daha ucuz ve avantajlı bir tarifeye geçeyim diyorsanız Vodafone bu konuda size birbirinden güzel ve avantajlı tarifeler sunmaktadır bu konuda da bilgi almak için sitemizin arama kısımına “Vodafone Tarifler” yazıp arattığınız taktirde bütün avantajlı ve ucuz tarifleri bulabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu