Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet

Vodafone Mobil Ödeme 1GB Bedava İnternet 2023; Bu yazımızda mobil ödeme yönteminin aktif hale getirilerek 1 GB bedava internet hakkının nasıl kazanılacağına ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmanın ön koşulu aktif olarak doksan günden daha uzun bir süre boyunca vodafone operatör şirketi bireysel hat kullanıcısı olmaktır. Dolayısıyla doksan ve üzeri gün boyunca vodafone aboneliği aktif olan müşteriler kampanya kapsamından yararlanabileceklerdir.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Kampanyası Nasıl Yapılır

Kampanya kapsamda yer alan avantajlardan yararlanabilmek için yapmanız gereken sadece mobil ödeme yönteminin aktif hale getirmektir. Aboneler mobil ödeme yöntemini vodafone yanımda uygulaması üzerinde yer alan ayarlar sekmesinden açabilirler. Ardından mobil ödemeye tıklayarak mobil ödeme yöntemini açmaları söz konusu olacaktır. Bununla beraber müşteri hizmetlerinin aranması suretiyle de mobil ödemenin açılması söz konusu olabilir. Bir diğer yöntem ise müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine MOBILODEME AC yazıp 7878’ e kısa mesaj atmalarıdır.

İlgili yöntemi aktif hale getiren müşterilerin kazanmış oldukları 1 GB bedava internet hakkı yedi gün süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilecektir. 1 GB bedava internet hakkı yalnızca yurt içi kullanımlarına açılmıştır. Müşterilerin faturalı yahut faturasız hat sahibi olması önem arz etmez.

Mobil ödemeyi aktive edip kampanya kapsamına dahil olan müşterilerin hatlarına bedava internet tanımlaması on gün içerisinde yapılacaktır. On günlük süreç boyunca kampanyanın tanımlanacağı gün mobil ödeme yönteminin açık olması şarttır. Aksi takdirde bu yöntem ile 1 GB internet hakkı kazanılması söz konusu değildir.

Kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca 1 GB bedava internet hakkından yalnızca bir defaya mahsus olarak yararlanılabilir. Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısı bakımından herhangi bir kıstas getirilmemiştir.

Vodafone Mobil Ödemeye Açma ve Kapama

GooglePlay ve AppStore Mobil Ödemeye Açma

Kampanyadan yararlanmak isteyen İOS işletim sahibi müşteriler ile Android işletim sistemine sahip müşteriler cihazlarının özelliğine göre gereken ayarları yapmalıdırlar. İOS işletim sistemine sahip aboneler App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girerek ödeme ve teslimat alanından Vodafone Mobil Ödeme’yi seçmelidirler. Android işletim sistemine sahip aboneler Google Play Store aracılığıyla sol menüden ödeme yöntemi sayfasına girerek Vodafone Mobil Ödeme’ yi seçmelidirler. Bu sayede aboneler vodafone mobil ödeme tanımlaması yapılabilir.

Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş’ nin saklı hakları bulunmaktadır. Bu bağlamda kampanyada değişim yapma yahut kampanyayı durdurma hakları bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında tanımlanan bedava internet hakkını sonlandırmak isteyen müşterilerin ise MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’e kısa mesaj atmaları yeterli olacaktır.

YouTube video

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Yapılır Mı?

Eğer ki Vodafone hattınızla hediye bir internet kazandıysanız ve bu hediye interneti kendiniz kullanmak istemeyip başka bir Vodafone operatörü kullanıcısına hediye olarak göndermek isterseniz bu işlemi en basit yöntem olan müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Nedir?

Vodafone hediye çarkı; Vodafone hattına ait olan Vodafone Yanımda uygulamasının içerisinde bulunan Vodafone müşterilerine her hafta bedava internet, dakika yada SMS hediye ettiği bir şeydir. Vodafone Hediye Çarkı özelliğini Vodafone Yanımda uygulamasına girin sonra da “çarkı çevir” seçeneğine basarak kullanabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu